dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie: - osobna jasna kuchnia, salon z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 085 m² 38,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna W Raba Wyżna 3085 m | potencjał usługowy | Atrakcyjna lokalizacja przy trasie cena: 119 000 pln świetna propozycja inwestycyjna dobra ekspozycja I rozwojowy teren Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 000 zł157,43 m² 5 812,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski - położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łęg Tarnowski, gmina Żabno.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54 m² 19 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż: potencjał, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja ul. Dietla 80! Szukasz nieruchomości, która łączy historyczny klimat Krakowa z pełną wygodą nowoczesnych rozwiązań? To.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł625 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do kupienia nieruchomość położona przy Rynku w Suchej Beskidzkiej (róg Rynku oraz ul. Kościelnej) składająca się z kamienicy wzniesionej II poł. Xixw i nadbudowanej w xxw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Prezentuje Państwu dwu-pokojowe mieszkanie na oś. Centrum C. Do wynajęcia od zaraz, świetnie skomunikowanym i odnowionym bloku! lokalizacja - Kraków- oś. Centrum C. - zielone.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Jagiellońskim ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,88 m² 15 974,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne dwupokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią na drugim piętrze opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 mieszczące się 2 piętrze w budynku przy ul. Przewóz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home prezentuje zadbane, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 53 m2, gotowe do zamieszkania od zaraz. Funkcjonalny układ, komfortowe wyposażenie oraz spokojna lokalizacja w Skawinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 753 zł50,53 m² 14 402,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,28 m² 15 306,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez pośredników Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,28 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Piaski Wielkie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 050 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 000 zł13 052 m² 405,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj o powierzchni 1,3052 ha. Działka sprzedawana z projektem architektoniczno-budowlanym oraz z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł103,50 m² 7 140,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta - hit cenowy! możliwość zamiany na mniejszy apartament za dopłatą W nowym budownictwie nowy - 4 pokojowy apartament w budynku z 2020 roku! - z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nasze biuro ma Państwu do zaprezentowania wyjątkowy apartament 3-pokojowy w centrum miasta. Lokalizacja: kamienica znajduje się na rogu ulic Radziwiłłowskiej oraz Lubicz. Dzięki bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

31 500 €7 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 7 0000 mkw. Do magazynu przynależy biuro gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł31,20 m² 22 435,87 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Filareckiej w Krakowie, na poziomie -1 w kamienicy z 1952 roku. Jest to lokal mieszkalny z księgą wieczystą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy dom wolnostojący 80 m Krzęcin pod Krakowem rozkład pomieszczeń - Salon z kuchnią - 4 pokoje - Łazienka - Kotłownia / pomieszczenie techniczne - Wiatrołap Dzięki podniesionej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m z osobną kuchnią, garderobą i balkonem | ul. Rydlówka | Rondo Matecznego Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł90,50 m² 25 414,36 zł/m²

 

Piętro:2