dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 904 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł48,91 m² 13 289,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament dwupoziomowy W kościelisku Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 48,91 m 2 , położony w Kościelisku. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 780 zł34,08 m² 13 549,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego, składającego się z pomieszczenia biurowego i toalety. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera podatek vat). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 780 zł50,37 m² 13 793,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, sypialni, łazienki i loggii. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 780 zł59,65 m² 13 290,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł127,64 m² 17 235,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny, jasny, komfortowy apartament 5 pokojowy z osobną kuchnio-jadalnią o pow. 126,6 m2, z miejscem garażowym oraz dwoma komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł46,50 m² 14 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki - Czarnochowice osiedle Wieliczka Park. Osiedle zamknięte, monitorowane. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,95 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2 z garażem i komórką lokatorską, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34,84 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje bardzo przytulne mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią w lokalizacji Bieżanów Prokocim, ul. Duża Góra zieleń, przestrzeń, blisko tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 910 zł56,07 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, balkonu i tarasu na dachu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 910 zł56,07 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w malowniczej podkrakowskiej miejscowości Przeginia Narodowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł71 m² 11 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dotyczy środkowego segmentu/mieszkania z małym ogródkiem 840.000 zł Do sprzedania również skrajny segment/mieszkanie o powierzchni ok. 74 m2 880.000 zł położone w Myślenicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nanprzedaż 9 z 11 działek powstałych z podziału jednej większej działki. Powierzchnie dzialek od 7-16 arów. Na działki są wydane warunki zabudowy. Wszystkie media dostępne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Inwestycja jest już po odbiorach. Prowizja 0% Ostatnie 5 dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 112 zł45,64 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 200 zł56,48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 232 zł56,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł153,45 m² 11 730,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 563 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy wolnostojące do odbioru w IV kwartale 2025 roku w wyjątkowej inwestycji pod Krakowem - Skała - Minoga. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

7 790 000 zł478 m² 16 297,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom o powierzchni 478 m w centrum Zakopanego. Posadowiony w pierwszej linii zabudowy na zagospodarowanej działce o powierzchni 1005 m . Część.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł172,41 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w malowniczej Krzywaczce Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, będącego pierwszym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł237 m² 3 755,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom na sprzedaż - czterokondygnacyjny po remoncie, skawina Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w Skawinie, w południowej części Krakowa. Lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł146,50 m² 4 095,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowość w ofercie sprzedaży - wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w okolicach Skawin y w miejscowości Paszkówka. Dom o powierzchni 146,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł124 m² 8 056,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący w Gaju gm. Mogilany Oferujemy Państwu pięknie położone domy w Gaju gmina Mogilany. Okolica to drzewa, las i inne domki jednorodzinne. Inwestycja to mini osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 41 m świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , idealne dla jednej osoby lub pary, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ( poziom -1, stan surowy, 3,85 wysokość ) na sprzedaż Kraków ul.GRODZKA 25, 116m , komplet zezwoleń + projekty. Wyjątkowa nieruchomość W jednej Z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

679 500 zł41,64 m² 16 318,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57,35 m² 20 749,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem na ul. Rydlówka - dębniki Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł47,30 m² 14 756,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 osobne pokoje Z balkonem ul. Słomiana - os.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zadbane, po remoncie 2-pokojowe Z balkonem W atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja, budynek Z przyjemnością prezentujemy bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,73 m² 8 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, action, kaufland; punkty.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł37 m² 12 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z lat 70-tych po modernizacji. Ocieplone budynki, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38 m² 21 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Stare podgórze 2 pokojowe ok. 38 m2. Blisko ronda matecznego! bulwary wiślane ok. 1 0 minut spacerkiem! budownictwo Z lat 70 tych. Mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł11 100 m² 62,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Włosań, gmina Mogilany Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,110 ha , idealną dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł43 m² 19 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków- krowodrza/łobzów ul. Spokojna doskonała lokalizacja 15/20 min spacerkiem od rynku głównego! 2 pokoje 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)! wykończone gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków-kro wodrza (łobzów) rejon ul. Cieszyńskiej centrum miasta! doskonała lokalizacja ok.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO! 2 POKOJE OK. 35,4 m2! wykończone gotowe do wprowadzenia -nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

990 000 zł83,39 m² 11 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł42,50 m² 16 188,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Ruczaj | ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m , położone na.