dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

600 000 zł83 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedsprzedaż 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy." PRZEDSPRZEDAŻ 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pomieszczeń: strefa.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł90 m² 2 022,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:844 m²

Dom z potencjałem + 27 ar działki | Zawada Uszewska | 182 000 zł Prezentujemy Państwu nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położoną w malowniczej miejscowości Zawada.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł116,90 m² 7 177,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 116,9 m | ogród | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116,9 m , położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł144,02 m² 6 589,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom na sprzedaż Tarnowiec - Bliźniak z działką 1000 m i rekuperacją Bez Prowizji od kupującego! Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, który łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł182 m² 1 752,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

English version below Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom o powierzchni zabudowy 182 m , usytuowany na 5-arowej działce w malowniczej miejscowości Czernichów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł95 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom parterowy, wybudowany według projektu Przy Rubinowej 14 o powierzchni 95 m - idealna propozycja dla osób ceniących komfort, ekonomię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł131,19 m² 7 614,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł247 m² 4 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się w Jerzmanowicach, ul. Rajska 39 - spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa. Bliskość szkoły i przedszkoli, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł159,54 m² 7 208,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu, tuż pod Krakowem. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł300 m² 2 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z ogrodem W cenie mieszkania! atrakcyjna cena - mogilany, tylko 15 minut od krakowa Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł78,45 m² 11 459,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom szeregowy 78,45 m , 4 pokoje na trzech kondygnacjach, stan deweloperski z gotowymi schodami żelbetowymi, piecem gazowym i podłogówką na każdym poziomie. Borowinowavita drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Przedstawiamy Państwu dom do sprzedaży w Spytkowicach koło Zatoru Rozkład pomieszczeń i przeznaczenie budynku. Dom składa się z parteru (ok. 120 m2), który stanowi obecnie część.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł143,10 m² 9 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł190,60 m² 4 979,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł86,95 m² 9 419,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł120 m² 5 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z dużą działką z parcelą budowlaną Koszyce Wielkie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł73 m² 3 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **sprzedam dom z potencjałem Celiny, spokojna okolica blisko Krakowa** **złota 76, 32-095 Celiny** Szukasz domu, który możesz urządzić po swojemu? To może.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł180 m² 3 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom blizniak zamieszkaly od 2008. Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 .do rynku 4km. sklep Stokrotka na miejscu. studnia z czysta woda! Kominek. w salonie z rozprowadzeniem ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:838 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Jest to propozycja idealna nie tylko dla inwestora szukającego gotowego biznesu z wysoką stopą zwrotu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł108 m² 11 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Osiedle Źródlana w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch pięknych domów jednorodzinnych - stan deweloperski. Osiedle Źródlana znajduje się przy Ogrodach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł274,30 m² 9 657,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom Z bali | 274,30 m działka 746 m | spokojna okolica roztoki | kościelisko wyjątkowy dom W górskim stylu W otoczeniu natury Na sprzedaż unikalna nieruchomość drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Jeśli szukasz inwestycji w miejscowości dobrze skomunikowanej z Energylandią lub potrzebujesz zamieszkać ze swoimi bliskimi, zobacz ofertę domu na sprzedaż w Łączanach. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł133 m² 4 661,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Na wstępie chciałbym podziękować pośrednikom. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencją nieruchomości. Link do zdjęć Oferuję na sprzedaż połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł195 m² 5 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Cisza, panorama i 1,5km do rynku - dom na widokowej skarpie w centrum Limanowej Piastowska 8a, limanowa | 120 m powierzchni użytkowej | 1 228 m działki | Cena: 1 200 000 zł Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek całoroczny W sercu wysowej zdrój - idealna inwestycja, gotowy biznes lub prywatna oaza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym uzdrowisku Wysowa-Zdrój perle Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł263 m² 4 939,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Sucha Beskidzka, położony na działce o pow. 1424m2, w odległości 150m od Rynku. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł173 m² 4 040,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Do kupienia dom jednorodzinny, wolnostojący położony w Spytkowicach (miejscowość w powiecie wadowickim) w odległości 5km od Zatora (energylandia), 40km od Krakowa, 15km od Wadowic. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Uroczy, całoroczny dom drewniany 70m2 + zadaszony taras 14 m2 Marzysz o porannej kawie w promieniach słońca i zapachu naturalnego drewna? Oferujemy na sprzedaż piękny, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł74,24 m² 7 004,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań, apartamentów I domów W chełmcu Luksusowe i energooszczędne mieszkania i domy przy ulicy Magazynowej w miejscowości Chełmiec na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim: -Metraż: 125 m -powierzchnia działki: 304 m -liczba pokoi: 5 -rok budowy: 2026 Charakterystyka ekologiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Osiedle domów wolnostojących - przeginia duchowna N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy wolnostojące w stanie deweloperskim 15 km od granic miasta Krakowa. Wszystkie domy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojazdowa, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom budowany według projektu Lilia Extradom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - możliwość natychmiastowego użytkowania; - bardzo atrakcyjne zagospodarowanie otoczenia budynku; - nieruchomość zapewnia bardzo dużą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł409 m² 1 217,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł140 m² 29 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Dom składa się z dwóch kondygnacji i został wykończony z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale architektoniczne oraz funkcjonalność przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne gospodarstwo rolne w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna, które zapewnia idealne warunki do życia w zgodzie z naturą. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 57,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w malowniczej miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec), zaledwie 4 km od granicy Nowego Sącza. Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł153,74 m² 5 203,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:832 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: dom trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²