dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Jeśli pragniesz wiejskiego życia poza miastem, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z tzw. cywilizacją, to zapraszam na prezentację tej oto nieruchomości w gminie Kęty w Malcu!.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł136,21 m² 9 177,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 136,21 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł533 m² 4 221,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Propozycja dla osoby, która ma pomysł na ten obiekt. Wyjątkowy indywidualny projekt. Stan tej nieruchomości pozwala na wprowadzenie wielu zmian i dostosowanie zarówno do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł145 m² 8 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom o pow. 145 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na jednej z najpopularniejszych ulic w Zakopanem. Możliwość wydzielenia czterech apartamentów pod wynajem lub lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł312 m² 5 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

| inwestycja, która zarabia - wyjątkowa nieruchomość w sercu Beskidu Wyspowego! Na sprzedaż prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w malowniczych Słopnicach -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż przytulny dom położony w miejscowości Ryczówek, gmina Klucze w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł138 m² 6 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom do remontu, powierzchnia mieszkalna 138 m z działką 5000 m Siercza gmina Wieliczka. Dom o powierzchni całkowitej 202,60 m z pięknym tarasem o pow. 31,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł120 m² 11 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Dom wolnostojący - 4 pokoje + garaż + ogród - 120 m2 / Mogilany - Chorowice wysoki standard lux tylko U nas. Bez prowizji od kupującego! forma Estates prezentuje do sprzedaży nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położona w pierwszej linii brzegowej Jeziora Rożnowskiego - idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł290 m² 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:484 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na góry w Zakopanem Dom murowany, 4 kondygnacje, stropy żelbetowe. Klatka schodowa pozwala na wydzielenie niezależnych poziomów możliwe osobne wejścia. Obecnie 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł168 m² 16 011,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 610 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł650 m² 6 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa willa z widokiem na Tatry - Poronin | gotowy biznes + część prywatna Na sprzedaż niepowtarzalna willa położona w malowniczej i spokojnej części Poronina, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł147 m² 5 136,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 100 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76,70 m² 5 202,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Jeśli szukasz spokojnego, zacisznego miejsca, z dala od miejskiego zgiełku. Marzysz o relaksie i porannej kawie w otoczeniu gór i lasów. Lubisz wodę i plażowanie. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł149,70 m² 5 003,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bodzanów osiedle domów W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny z pozwoleniem na użytkowanie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł133 m² 2 630,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom do remontu z widokiem na góry, dom Z widokiem na pieniny | potencjał inwestycyjny | blisko lasu Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m Powierzchnia działki: 636.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o spokojnym i komfortowym miejscu dla swojej rodziny? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 104 m Powierzchnia działki: 340.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:109 m²

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł130 m² 9 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:921 m²

Droginia gm. Myślenice. Do sprzedania dom wolnostojący ( 5 pokoi, garaż, patio ) z pięknie urządzonym ogrodem. Jeśli szukacie Państwo nieruchomości w malowniczym, cichym miejscu - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji oraz bez podatku pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140mkw (użytkowa ok. 85mkw). Dom jest sprzedawany w stanie deweloperskim. Planowany koniec.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł143,24 m² 6 276,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Dom wolnostojący | 143 m | działka 2 028 m | widok na Tatry | Skomielna Biała Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Skomielna Biała (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszędny dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia - w pełni umeblowany i wyposażony - zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO sprzedania dom W muszynie O pow. ok 186 m 2 nowa niższa cena! Nieruchomość położona w Muszynie, w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 848 000 zł112 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowe osiedle na krakowskim Zwierzyńcu to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, wpisująca się w spokojny, zielony charakter tej spokojnej części miasta. Zwierzyniec słynie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Mały murowany domek do generalnego remontu w spokojnym miejscu w okolicy Puszczy Niepołomickiej w Dziewinie gm. Drwinia. Płaska, kształtna działka o powierzchni 1526m2 ma możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł260 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 260 mkw położony jest w Sułkowicach koło Andrychowa. Budynek powstawał w trzech etapach. Pierwsza część najstarsza stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z widokiem na Babią Górę Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (pensjonat/hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,84 m² 13 450,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 135 m²

Dom położony w centrum Poręby Wielkiej na pięknej dużej działce. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej pustak 25 cm, 5 cm wełna, 12,5 cm pustak. Dom bardzo ciepły. Na działce oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł117 m² 6 709,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni: 115,91, dodatkowo przynależne ogrody o powierzchni: od 450m2 do 600m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł131 m² 6 717,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:788 m²

Przestronny dom jednorodzinny do wykończenia, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń został zaplanowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł45 m² 3 866,67 zł/m²