dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 150 000 zł197,50 m² 5 822,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom w Dąbrowie Szlacheckiej, wołowice. Stan deweloperski. Wykonany według projektu Bella Studio Krajobrazy. Ściany wykonane z gazobetonu o grubości 24 cm.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69,83 m² 9 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna | stabilny dochód I komfort właściciela Laskowa | Zbocze góry Korab | Widok na Beskid Wyspowy | Model bezobsługowy | Widokowe działki | Bezpiecznie źródło dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł207 m² 7 149,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowość na rynku nieruchomości! Posiadamy klucze - elastyczne możliwości prezentacji. Podczas prezentacji możesz swobodnie obejrzeć nieruchomość - bez obecności właścicieli. Atrakcyjny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł750 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Luksusowa rezydencja z basenem i strefą wellness | Zelków | 15 min od centrum Krakowa Na sprzedaż wyjątkowa, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł149,19 m² 12 065,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bibice - Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (graniczy jedynie garażem i łazienką na piętrze) w stanie deweloperskim. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł219,80 m² 1 455,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena: 320 000 zł (1 456 zł/m ) Powierzchnia całkowita: 219,8 m Powierzchnia zabudowy: 151,7 m Liczba pokoi: 7 Typ zabudowy: wolnostojący W sprzedaży jest dom o indywidualnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł351,80 m² 1 932,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu W wyjątkowym miejscu Z dala od zgiełku miasta W otoczeniu pagórków, łąk I rzeki? Chciałbyś mieszkać w malowniczym miejscu? mamy coś dla ciebie! Wyobraź sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł145 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 980 000 zł314,45 m² 12 657,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność - Rezydencja Falsztyn obejmuje dwa luksusowe domy ze spektakularnym widokiem na jezioro, położone blisko popularnych atrakcji turystycznych regionu. W otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł288 m² 6 215,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

186D Rezydencja 288 m w Zabrzeży | Widok na góry, idealna pod inwestycję. Cena: 1 790 000 zł opis nieruchomości: biuro Obrotu Nieruchomościami łacna prezentuje wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł154,15 m² 8 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł260 m² 14 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy przestronny dom o powierzchni 260 m, położony w spokojnej okolicy Balic zaledwie 20 minut od centrum Krakowa. Nieruchomość wyróżnia się niezwykłymi widokami z domu można.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł226 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Żabno - atrakcyjna nieruchomość z dwoma budynkami na 14-arowej działce Cena: 550 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Żabno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł172,90 m² 3 753,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 231 m²

Nowy dom W stanie deweloperskim Z fundamentami pod garaż I dodatkową działką budowlaną - dąbrowa tarnowska. Wykończ I zamieszkaj po swojemu! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 999 m²

Nieruchomość Dom Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski) Lokalizacja: toporzysko 131 Najważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł328 m² 2 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż nieruchomość w postaci działek zabudowanych budynkiem w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł279 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperskim - tomaszowice K. Krakowa oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany na bazie projektu Murator.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 736 400 zł173,64 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 736 400 zł Cena za m : 10 000 zł Planowane oddanie: czerwiec/lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowa Niższa cena! 799 000zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, drewniany dom o powierzchni użytkowej 123 m z garażem (20 m ) w bryle budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł400 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Szukasz miejscq, w którym od razu poczujesz ciepło domowego ogniska? To dom dla rodzin marzących o wygodnej przestrzeni, funkcjonalnym układzie i tarasie z widokiem na Trzy Korony.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł355 m² 9 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Jeśli szukasz idealnie rozplanowanej i komfortowo urządzonej willi z 6 pokojami i widokiem na Kraków, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł215 m² 4 460,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch domów, położona na działce 16,67m2 w spokojnej i malowniczej części Ptaszkowej gmina Grybów dom.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł239 m² 3 326,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Na sprzedaż! dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 230 m , z 1989 roku położony na dwóch działkach o powierzchni 16,76 ar w malowniczej miejscowości Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesna rezydencja z płaskim dachem - 900 m od Rynku w Niepołomicach. Wyobraź sobie życie w domu, który wyprzedza standardy - unikalna, nowoczesna bryła, wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł465 m² 5 376,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Na sprzedaż osada trzech domów, o łącznej pow. 465 m2 w Murzasichlu, w samym sercu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Z działki o pow. 1303 m2 rozpościera się doskonały,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99,83 m² 6 511,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym znajdujący się W miejscowości widoma dla biura nieruchomości dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł185 m² 8 643,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Maszków, dom - o powierzchni 185 m2 (użytkowa 154 m2), wybudowany w 2015 r., wykończony w wysokim standardzie. Atuty. bardzo dobre położenie nieruchomości dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł156,63 m² 8 235,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 298 000 zł112 m² 11 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedaż: cały segment - dom jednorodzinny 2 lokalowy w zabudowie szeregowej - segment narożny 1/1 + 1/2 ul. Spacerowa - Kraków Na sprzedaż - całość segmentu z własnym ogrodem jako zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł107,60 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Jeżeli poszukujesz miejsca do wypoczynku, które zapewni Ci odosobnienie, cisze oraz bliski kontakt z naturą to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł213,60 m² 4 676,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:594 m²

Do sprzedania budynek w stanie surowym zamkniętym (dwie połówki bliźniaka) położony w Białym Kościele gm. Wielka Wieś - tylko 11 km i 14 min do Galerii bronowice/ronda Ofiar Katynia,.