dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 757 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 757 ogłoszeń

449 000 zł255 m² 1 760,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Nowy dom w stanie surowym, parterowy, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. użytkowej 132 m2 (pow. całkowita, w tym taras i podest - 255 m2) w oparciu o projekt Zx69, na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł107 m² 9 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom z duszą i ogrodem - Dobczyce Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu, który łączy najwyższą jakość wykonania z funkcjonalnością i bliskością natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł109,36 m² 7 863,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domów wolnostojących w miejscowości Pisary. Ostatni dom na działce o powierzchni 4 ara. Bez podatku pcc 2% szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł265,50 m² 8 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 265,5 m , położony w Skawinie przy ul. Wiklinowej. To nieruchomość, która łączy w sobie klasyczną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 125 m2, położony w spokojnej i atrakcyjnej okolicy w miejscowości Mszanka (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Łużna).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł330 m² 1 481,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogłoszenie Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji, 5 km od granicy Tarnowa. Przystanek komunikacji, sklep spożywczy, myjnia, kościół, przychodnia zdrowia, szkoła, przedszkole w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł155 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego! wolnostojący dom do sprzedaży niedaleko lasu W gminie czernichów! oaza zieleni, ciszy I spokoju tak W skrócie można określić położenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł271,45 m² 4 954,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tenczynka. To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności oraz solidnie wybudowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie 300 m historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Wyjątkowe siedlisko schowane wśród drzew, sufczyn gmina Dębno, powiat brzeski, małopolska Na malowniczym Pogórzu Wiśnickim, z dala od zabudowań i miejskiego zgiełku, znajduje się niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł197 m² 8 370,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja wolnostojąca o powierzchni 197 m, usytuowana na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 24 arów. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł302 m² 7 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Kraków Kliny Idealny dla rodziny a dodatkowo dobudowana część usługowa (wynajęta) przynosząca comiesięczne profity z wynajmu. Na sprzedaż funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice Dom w stanie deweloperskim premium na działce 310 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1 m Powierzchnia garażu 16,28.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam do sprzedania wydzielona część domu z odrębną księgą wieczystą oraz z udziałem w gruncie nieruchomość jest w stanie bardzo dobrym - do wejścia bez wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 120 m - wykonany w konstrukcji murowanej, idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wybudowania nowoczesnego, wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł342 m² 9 356,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa właściciel nieruchomości. Agentów nieruchomości - zapraszam do współpracy. Twój dom z widokiem w sercu Bielan przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł452,62 m² 6 517,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Bilczycach idealna dla dużej rodziny lub pod działalność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i wielofunkcyjnego domu o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,16 m² 10 900,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Liszki, nowy dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, działka 5 ar, rekuperacja, stan deweloperski Kupujący nie płaci 2% podatku pcc opis domu Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 98,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 341 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż Kolbark, serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Kolbark, gmina Klucze w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kraków / Chorowice gm. Mogilany / 120 m2 / 4 pokoje / garaż / ogród wysoki standard lux - 0% prowizji we speak english forma Estates prezentuje do sprzedaży nowoczesny dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł178,54 m² 4 228,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący z widokową działką o pow.11ar. Boguszowa k. Piątkowej | 5 minut od Nowego Sącza. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mint property prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu 6 podobnych domów. Dom położony jest na wzniesieniu z widokiem na las, na 6a działce. Dom posiada doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponuję Państwu na sprzedaż, dom o powierzchni ok. 90m2, zlokalizowany na działce ok. 400m2. Dookoła zabudowa domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową gminną. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł201 m² 3 228,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Nowa niższa cena! taniej O 50 000 zł! oferta ograniczona czasowo! Szukasz nieruchomości z potencjałem? Miejsca, które może stać się Twoim domem marzeń lub dochodową inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł284 m² 7 922,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

*Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa właściciel nieruchomości. Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny, idealny dla dużej rodziny, położony w malowniczej miejscowości Owczary.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł130 m² 2 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Wawrzeńczyce zlokalizowany na działce o powierzchni około 900 m2. Wjazd do nieruchomości z drogi asfaltowej. Budynek podzielony jest na trzy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł150 m² 8 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przekraczając próg tego domu, już od wejścia wiesz, że to miejsce jest wyjątkowe. W powietrzu unosi się zapach domowej szarlotki, a na stole czekają świeże kwiaty idealny akcent, który.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł178 m² 3 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, wieliczki i Niepołomic. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 000 zł135,22 m² 8 992,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

D18 Do sprzedaży część bliźniaka 5-pokoi położone na piętrze w okolicy ul. Rusieckiej plus duży ogród 240 m2 i wspólny 158 m2. Apartament na obrzeżach Nowej Huty o powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł180 m² 4 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem, o pow użytkowej 150m2 zlokalizowany na 8a działce w malowniczej części Radziszowa. Nowoczesny charakter prostej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Sułkowice - do sprzedania dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony. Dom o powierzchni całkowitej 180 m2 a użytkowej 150 m2 oddany do użytkowania w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł128,17 m² 5 765,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 128,17 m , położony w malowniczej miejscowości, w gminie Brzeźnica, powiat wadowicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł110 m² 6 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy ofertę kameralnej inwestycji, na którą składa się kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł122,53 m² 7 010,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferujemy na sprzedaż wspaniały dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Grajów. Nieruchomość, wykonana w technologii murowanej, charakteryzuje się bardzo dobrym standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł214,06 m² 5 979,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Radwanowice, ul. Szkolna Oferta dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Projekt domu Archon - dom w malinówkach 9(g) Do sprzedania komfortowy 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 143m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł307 m² 4 231,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 307m2, z dodatkowym garażem położony na działce o pow. 1200m w Stróży, gmina Pcim, powiat myślenicki. Budynek jednorodzinny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij