dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

Rynek pierwotny

965 000 zł97 m² 9 948,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesny dom ostatni na działce, tuż przy lesie! Szukasz absolutnej ciszy i prywatności? Ten dom w Ujeździe to idealne miejsce: brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł153 m² 9 673,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:503 m²

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej ok. 153 m zlokalizowany w Krakowie przy ul. Henryka Kamieńskiego. Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Roczyny gm. Andrychów- do sprzedania budynek mieszkalny z dobudówka na duży garaż ( lub warsztat ), usytuowany na działce budowlanej o powierzchni 1761 m2. Działka ogrodzona, mocno.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł350 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom wolnostojący | ok. 350 m działka ok. 874 m jabłonka | ul. Olejarska Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 350 m , położony w miejscowości Jabłonka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł92,50 m² 10 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z własną działką | gmina wielka wieś kompaktowy, funkcjonalny dom W prestiżowej lokalizacji Szukasz balansu między spokojem a bliskością metropolii?.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł355 m² 8 447,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Maniowy, w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. To miejsce, gdzie spokój, natura i panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł375 m² 4 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w centrum Skawiny - ul. Sikorskiego Oferujemy atrakcyjną nieruchomość położoną w ścisłym centrum Skawiny, przy ul. Sikorskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł203,68 m² 5 744,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł91 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł179,36 m² 5 854,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sułkowice, zaledwie 2 km od centrum miasta Andrychów. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł159 m² 7 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 144m 2 zlokalizowany w wyjątkowej okolicy w Gminie Wielka Wieś w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego inwestycja deweloperska brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł150 m² 13 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący na 14 arowej działce!dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe Z osobnymi wejściami. W każdej części sa dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Media pełne. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł116 m² 13 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy I energooszczędny dom na pięknej działce Z widokiem na tatry lokalizacja Raciborsko, niewielka miejscowość obok Wieliczki z pięknymi widokami na góry. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł287 m² 5 191,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

W ofercie wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m2 Nieruchomość została wybudowana z cegły, ocieplona styropianem, z dbałością o detale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł281,40 m² 8 525,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 m²

Dom gotowy do zamieszkania - 20 minut od centrum Krakowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 239,72 m2 (281,4 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł108 m² 45 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem ostatni dostępny lokal w Kościelisku To wyjątkowa okazja w sprzedaży pozostał już tylko jeden, ostatni apartament o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Zaciszne miejsce W otoczeniu lasu! Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom o powierzchni 70 m2, położony w miejscowości Bystra (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Gorlice).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom na sprzedaż - Kobierzyn, 80 m , 70 arów działki, zabudowania gospodarcze Nowa niższa cena! Na sprzedaż oferujemy dom murowany o powierzchni ok. 80 m położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu osiedle wolnostojących, funkcjonalnych domów w Przegini Duchownej. Wybudowane z wysokiej jakości materiałów domy położone są blisko Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ten wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 120 m czeka właśnie na Ciebie. Położony w Łętowem przy głównej drodze, z łatwym dojazdem i przepięknym widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł350 m² 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

- lokalizacja: ujanowice (gmina Laskowa) - Powierzchnia: 35ar - Media: prąd, gaz, kanalizacja i wodociąg gminny. - przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - Droga : droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł322 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalew na Piaskach/ Kryspinów To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł266 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 266 m2, zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość została wykonana z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 664 m²

Fałkowice (gm. Gdów) - nieruchomość z dużym potencjałem. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dużym budynkiem gospodarczym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł300 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze pensjonatowym z widokiem na Tatry Szaflary, ul. Augustyna Suskiego Ta nieruchomość daje realną swobodę wyboru kierunku może dalej funkcjonować jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 200 m²

Siedlisko w miejscowości Rzepiennik Biskupi, gmina Rzepiennik Strzyżewski, powiat tarnowski, małopolska. Powierzchnia działki 3,02 ha w tym: grunty rolne- 0,13, sady- 0,29, lasy i grunty.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

- lokalizacja: mochnaczka Wyżna (gmina Krynica- zdrój ) - Powierzchnia domu: 120mkw - Powierzchnia działki: 31.9ar - Media: prąd, gaz, kanalizacja miejska, studnia, światłowód - Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł76,69 m² 7 693,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycja "starosądecka Przystań" Stary Sącz Nowoczesne apartamenty i domy bliźniacze w atrakcyjnej lokalizacji "starosądecka Przystań" to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł160 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy dom w stylu polskiego dworu dla osób, które cenią elegancję, przestrzeń i klimat z duszą. Lokalizacja: laskówka Chorąska, ul. Kamieniec spokojna okolica, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł105 m² 10 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w znanym na całą Polskę uzdrowisku Szczawnica! Spełnij swoje marzenia, już dziś zostań jego nowym właścicielem! Zapraszam Cudowne miejsce, wspaniały klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Klimatyczny dom w Krynicy-Zdroju przy lesie. Znajdujący się na malowniczej 10,5-arowej działce w Krynicy Zdroju, ten pięknie wykończony dom o powierzchni 127 m emanuje niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²