dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

1 330 000 zł175,40 m² 7 582,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom z ogrodem w okolicy Skawiny Spokojna lokalizacja nowoczesna technologia duża działka wysoki standard Opis nieruchomości: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł79 m² 13 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom wykończony, gotowy do wejścia, komfort! Brak podatku pcc! Brak prowizji! Prezentuję na sprzedaż dom o pow. ok. 79 m2, położony w podkrakowskim Zabierzowie przy ul. Nad Wodą 46b, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Półwieś, gmina Spytkowice, powiat wadowicki, woj. małopolskie. Miejscowość położona jest na Pogórzu Wielickim, przy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł85 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:966 m²

Do sprzedania widokowa działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym Sucha Beskidzka | działka 966 m | ok. 85 m (z garażem) Na sprzedaż dom do generalnego remontu , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł296,10 m² 9 118,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Emmerson prezentuje do sprzedaży dom wolno-stojący na dużej 16 arowej działce, położony w miejscowości Włosań. Budynek Budynek o nowoczesnej kubaturze, wzniesiony metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł116,44 m² 7 815,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Sławkowice k. Wieliczki - do sprzedaży dom w stanie deweloperskim - położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, cicha spokojna okolica. Dom na końcowym etapie budowy (do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:35 m²

Dom W ujanowicach - duża działka 35ar I stan surowy I świetna lokalizacja Na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok.350mkw położony na płaskiej działce o pow. 35ar w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł460 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 872 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Giebułtowie umiejscowiony na zagospodarowanej i pięknie położonej działce z malowniczym ogrodem oraz możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

B11 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 115 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 652 m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł114,21 m² 8 493,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 88 m , położony w miejscowości Rudno. Nieruchomość wykończona pod klucz - gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł70 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 422 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 70 m2 położony w miejscowości Bustryk gm. Poronin. Działki o nr ew. 7292/4 i 7292/5 o łącznej powierzchni 4422 m2. oznaczone w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,85 m² 10 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Śledziejowice gm.WIELICZKA. Do sprzedania segment domu w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, garaż, ok. 700m2 działka do segmentu. Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferujemy Państwu Dom wolnostojący o pow. użytkowej 190m2 położony na działce o pow. 1063m2. Przyziemie: kuchnia, salon z kominkiem, ubikacja, kotłownia, spiżarnia, piwnica parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł130,30 m² 8 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom z piwnicą i garażem , położony w Nowym Sączu, w spokojnej i cenionej dzielnicy - Dąbrówka. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł77,02 m² 10 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 8 domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni użytkowej 77,02 m położonych.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł180 m² 3 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży siedlisko o powierzchni 1.53 ha, znajdujące się na rozległej polanie otoczonej lasem zaledwie 30 minut od Krakowa. Znajduje się w miejscowości Nasiechowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom na sprzedaż dąbrowa tarnowska | 230 m | taras | garaż | działka 11,5 arów | gotowy do zamieszkania Dom, który robi wrażenie od pierwszej chwili Są nieruchomości, które oglądasz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 640 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 599 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na Tatry w Maruszynie! Homfi ma zaszczyt zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która harmonijnie łączy w sobie tradycyjny podhalański styl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł139,94 m² 6 145,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 139,94 m m w stanie deweloperskim, położony w malowniczym miejscu w otoczeniu panoramy górskiej, niespełna 25 km od ścisłego centrum Krakowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący 300 m Z dużą działką W szczawniku Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferuję przestronny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni ok 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł350 m² 1 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom w Rzykach z lat 90-tych o czterech kondygnacjach, usytuowany na działce o powierzchni 6,26 ara. Budynek został wybudowany metodą tradycyjną i jest.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:28 600 m²

Prawie 3 ha w jednym kawałku! 2,86 ha + dom o powierzchni około 220 m2 w Kąśnej Dolnej. Gmina Ciężkowice nie posiada mpzp - przed planami inwestycyjnymi musisz wnioskować o wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł470 m² 4 148,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 366 m²

**oferta sprzedaży klasycystycznego dworu w Ropkach** Atrakcyjna cena Sprzedaż dworu z działką pod nim ; 1.950.000 PLN Do sprzedania oferuję wyjątkowy, czteroalkierzowy klasycystyczny dwór.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł343,32 m² 1 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Do kupienia wyjątkowy budynek o oryginalnej bryle łączący funkcje mieszkalne z usługowymi lub stanowiący dom w którym można wydzielić 2 osobne mieszkania, położony na prawie 29ar.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Rzyki - budynek mieszkalny składający się z dwóch samodzielnych lokali w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w pięknej okolicy w pobliżu ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł89,25 m² 7 159,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Okulicach. Dostępny ostatni dom! Szukasz domu, który połączy nowoczesność, komfort i funkcjonalny układ wnętrz? Marzysz o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126,46 m² 7 504,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Iconic Home Twój prywatny resort na co dzień Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz każdego dnia i czujesz się jak na wakacjach. Iconic Home to wyjątkowa inwestycja stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł133,85 m² 9 712,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 101 m²

Zespół Annderson przedstawia nieruchomość na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni aż 41 arów, na której znajduje się budynek wolnostojący, wybudowany w 2018 roku w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł89 m² 11 011,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do sprzedania dom, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89 m2 , (bez skosów) posadowiony na działce o pow. ok 350 m2. Dom zlokalizowany jest przy południowej granicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł164,50 m² 7 598,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Imperium zachęca do zapoznania się z ofertą domu położonego w Nowym Sączu na oś Helena. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2 (pow. całkowita 164m2).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + piętro zlokalizowany jest w miejscowości Morsko (powiat Proszowicki, gmina Koszyce) w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, zielonej okolicy. Miejscowość Morsko.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kraków/olszanica Oferta na zasadach wyłączności -tylko U nas W notus- nie szukaj dalej, tylko umów się zanim ubiegną Cię inni ;-) Wyjątkowa rezydencja w zielonej części Krakowa To.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta sprzedaży - dom Z potencjałem inwestycyjnym W krakowie - swoszowice Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł157,31 m² 12 395,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2 , pow. podłóg 157,31m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł130 m² 6 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący drewniany w miejscowości Czarna Góra gm. Bukowina Tatrzańska o pow. 130 m2 z zabudowaniami gospodarczymi. Dom położony na ogrodzonej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Emmerson poleca: nową inwestycję deweloperską na południowych obrzeżach Krakowa we Wrząsowicach, 1,5 km od granicy Krakowa. Inwestycje realizuje deweloper z 20-letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość obejmuje piętrowy wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 160m2, około 60-letni, podpiwniczony, murowany z pustaka, kryty papą. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

| oferujemy na sprzedaż nowy, przytulny, drewniany dom posadowiony na widokowej działce w miejscowości Stara Wieś w gminie Limanowa. Opis budynku: dom o powierzchni całkowitej ok. 110.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł179,62 m² 4 899,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego do sprzedaży dom W zabudowie bliżniaczej O powierzchni 179 mkw oraz powierzchni działki 5 ary Z garażem W bryle budynku Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy tylko 6 domów na kameralnym osiedlu Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w wyjątkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij