dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

299 000 zł270 m² 1 107,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dom I budynki gospodarczo-garażowe blisko centrum mędrzechowa. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny wraz z garażem dwustanowiskowym i zabudowaniami gospodarczymi, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł262,35 m² 18 677,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Nowoczesna stodoła z basenem i jacuzzi pod Krakowem. Pełna prywatność. To nie jest kolejny dom z katalogu pod Krakowem. W Rącznej udało się stworzyć coś, czego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak z ogródkiem w Krakowie w zielonej okolicy.! brak prowizji od kupującego! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Krakowie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł100 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Niezwykła oferta! Zostań właścicielem pięknego domu w malowniczej miejscowości Wieprz, blisko granicy z Andrychowem. Nieopodal domu znaleźć można wielokilometrowe szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł111 m² 9 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104 m2 razem z działką 237 m2 będący częścią estetycznego osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Gorzków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 397 000 zł377,62 m² 14 604,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:604 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 377.62 m na zamkniętym osiedlu na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wille Justowskie znajdują się w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż przestronny 2-kondygnacyjny dom wolnostojący, dający wiele możliwości aranżacyjnych, dom usytuowany na ogrodzonej działce 6,6 ar, dzielnica Bieżanów. Idealna pod inwestycje lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100,60 m² 9 940,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.7 ar, budowa zakończona, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł360 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom wolnostojący w Libertowie - 360 m , 6 pokoi, garaż dwustanowiskowy, sauna Biuro Prime Property prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż segment budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.66m 2. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, południowej części Krakowa - na osiedlu Kliny Borkowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł105,60 m² 7 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Budynek oddany do użytkowania! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję W Sosnowicach- kameralne osiedle 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł196,16 m² 6 066,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny bliźniak w zieleni | Apartamenty Podlas | Rączna k. Krakowa Przestronny dom bliźniaczy 196 m w malowniczej Rącznej cisza podmiejskiego krajobrazu w 18 minut od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł260 m² 3 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek jednorodzinny Z 3 oddzielnymi mieszkaniam I + budynek mieszkalno / gospodarczy. Dom położony w miejscowości Zbylitowska Góra na 8- arowej działce. Budynek posiada 4 kondygnacje :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł84 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł89 m² 2 235,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 89 m2, użytkowej 75,98 m2 zlokalizowany w centrum wsi Przydonica, 6 km od Rożnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł102 m² 5 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków okolice | Przytkowice 30 km na południowy zachód od Krakowa Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym położony w spokojnej i zielonej części Przytkowic. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł170 m² 10 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Biuro klimczak nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wolnostojący dom w miejscowości Berest - zlokalizowany zaledwie 12 min od Krynicy Zdrój. Twoja oaza w sercu gór - luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł166 m² 2 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Marzysz o własnym domu pod miastem w spokojnej okolicy. To już najwyższy czas by zamienić marzenia w rzeczywistość i zrobić pierwszy krok w stronę lepszego jutra. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł290 m² 10 341,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 950 m²