dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 040 000 zł104 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja dom B3 - największa działka 550 m | 3-ci od wjazdu | rączna | gmina liszki | rejon balice / kryspinów / mników Jeśli szukasz domu z większą przestrzenią i prywatnością ,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Niecodzienna nieruchomość - dom Z dużą działką W dąbrowie tarnowskiej do zamieszkania! - Przedstawiamy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny w malowniczej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tarmów, ul.Nowodabrowska - do sprzedania dom ( lub wynajęcia) o pow. 180 m2, na działce 4,5 ara - 2 kondygnacyjny - partrer; 3 pokoje, kuchnia, łazienka - piętro ; 4 pokoje , łazienka - dom po.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł242 m² 7 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 785 m²

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość z niezagrożonym widokiem na Tatry. Powierzchnia użytkowa 216m2., działka 3785 m2. Nowy Targ. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w północnej,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny dom w górach - Poręba Wielka / Koninki Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części regionu - w Koninkach, zaledwie około 1 godziny od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł170 m² 6 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 170m2 położony na działce o powierzchni 6,62 a., położony w miejscowości Rabka Zdrój w województwie małopolskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł101,70 m² 7 817,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Oferta bez dodatkowych kosztów/ bez podatku pcc Prezentujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej do odbioru w IV kwartale 2027 roku w wyjątkowej, kameralnej inwestycji pod Krakowem -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł224 m² 17 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom na granicy zakopanego I kościeliska stylowa nieruchomość Z widokiem na giewont Opis nieruchomości To idealna oferta dla osób szukających komfortowego domu w Tatrach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 433 000 €485 m² 2 954,64 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych lokalizacji Podhala. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem turystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowy dom na zielonym osiedlu w Zabierzowie, zaledwie 15 minut od serca Krakowa. Lokalizacja Dom położony jest w urokliwej podkrakowskiej miejscowości Zabierzów. Okolica wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł708,88 m² 9 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 466 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję o pow. 708,88 m położoną na północy Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 13 466.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł230 m² 16 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Zakopane - Krzeptówki | Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Zakopanem, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomość położona na granicy Poronina / Murzasichla, adres Majerczykówka 1. Nieruchomość zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 300 m2 (90 m2 na kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 056 m²

DO sprzedania duża działka O powierzchni 1,5 ha zabudowana domem I dużym budynkiem gospodarczym gromiec- libiąż ul. Nadwiślańska 112 Do sprzedania duża działka 1,5 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł139,55 m² 11 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom o pow. 139,55 m2 wraz ogrodem o pow. 380 m2 w Bronowicach przy ul. Szarotki. Dom znajdę się na kameralnym osiedlu w skład którego wchodzi łącznie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł264,70 m² 5 364,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Gdów - powiat wielicki, gmina Gdów Powierzchnia całkowita domu: 264,70 m2 Powierzchnia użytkowa: 244 m2 Dom z dużym potencjałem, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł174,03 m² 7 182,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ostatni wolny dom!0% prowizji od kupującego! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w wolnostojący w miejscowości Kozierów , gm. Michałowice. Dom o pow. po podłogach 174,03, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł90,50 m² 5 756,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

S&s Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 90,5 m , położony na kameralnym osiedlu przy lesie idealnym dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł154 m² 10 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** 0% prowizji! *** Na sprzedaż elegancki i przestronny dom o powierzchni 154 m2 położony w Bibicach, w rejonie ul. Granicznej. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,91 m² 10 482,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 61,91 m (projekt Dom w Bylicach 4 (b) z Archonu), położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pl/ua Wyjątkowy wolnostojący, ponadczasowy dom z duszą Michałowice / okolice Krakowa Do wynajęcia niepowtarzalny dom zaprojektowany przez znane architektki Agnieszkę Cwynar-Łaskę i Martę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł104,50 m² 7 846,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowe osiedle 19 domów wolnostojących w Przeginie Duchownej. Miejscowość ta położona jest zaledwie 13 km od granicy Krakowa, która łączy tradycyjną zabudowę z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł364 m² 13 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa rezydencja podmiejska z nowoczesnym designem i ogrodem pod Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Ten wyjątkowy dom to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł320 m² 14 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 100 m²