dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 449 000 zł245 m² 5 914 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Więcej informacji robert   Mail:   Wszystkie oferty na stronie: Nowa Alternatywa dla wymagających! Dom bliźniak o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Maszkienice w Gminie Dębno Dzięki pobliskiej stacji pkp możesz w Krakowie być w ciągu 40 minut. Klasyczna bryła domu z połowy lat 80tych. Parter: łazienka, kuchnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna, położona w niezwykle urokliwej i spokojnej części miejscowości Kunkowa. Oferta obejmuje drewniany domek letniskowy o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł141 m² 10 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom bliźniak / 141 m / działka 600 m / Zelczyna / ogród / garaż / klimatyzacja / gotowy do zamieszkania Układ i powierzchnia: - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł447,69 m² 2 097,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej miejscowości Przysieka. Lokalizacja przysieka Wieś leży w zachodniej części gminy Kozłów. Rozłożona jest w wąskiej dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł380 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Łagiewniki / ul. Siostry Faustyny Oferta na wyłączność. Oferta z potencjałem inwestycyjnym. Do sprzedania nieruchomość gruntowa - działka o powierzchni 1296 m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł101,50 m² 9 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji michał 604*196*759 Marzysz o własnym "domku z ogródkiem" w spokojnej okolicy to ta alternatywa jest dla ciebie! ta oferta tylko U nas! Koniecznie zobacz prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł135 m² 8 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - dom do zamieszkania Z wyposażeniem. Dojazd pkp i A4. Do Niepołomic tylko 6 km. Kłaj przy pkp/ul. Grzybówka. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 119 000 zł159 m² 13 327,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, zoo, błonia, kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł211,29 m² 10 880,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

_____________________ Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 3 557,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość W zielonej okolicy, gmina gręboszów - dom W cenie mieszkania nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulny i ekonomiczny dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł106,80 m² 5 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Do sprzedania budynek w stanie surowym zamkniętym (prawa połówka bliźniaka) położony w Białym Kościele gm. Wielka Wieś - tylko 11 km i 14 min do Galerii bronowice/ronda Ofiar Katynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 000 zł95 m² 14 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186,11 m² 9 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Więcej informacji robert *510* 297 *341 Dom wolnostojący 186,11 m | Kraków Opatkowice | klimatyzacja, solary, dwa tarasy, ogród Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

NA sprzedaż urokliwy dom W górskiej miejscowości dzianisz 7 km od zakopanego Perfect Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mint Property prezentuje na wynajem luksusowy dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom bliźniak, po generalnym remoncie w 2012 roku z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł110 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w miejscowości Brzezie, w gminie Zabierzów. Nieruchomość usytuowana na działce budowlanej 700m2.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł120 m² 6 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położone na działkach o powierzchni około 5 arów, w miejscowości Jaśkowice (gm. Skawina).

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł424 m² 8 488,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny położony w widokowej części Myślenic, na zagospodarowanej działce o powierzchni 20 arów. Nieruchomość oferuje wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł113,95 m² 7 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targowisko, gminie Kłaj. Nieruchomość została zaprojektowana zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

DO sprzedaży dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchni ok. 122 mkw oraz powierzchni działki ok. 190 mkw + 2 miejsca postojowe Kameralna inwestycja z dużymi przeszkleniami sprawia iż dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dom drewniany położony na terenie miejscowości Zawoja, w jej atrakcyjnym miejscu na szlaku Mosornego. Nieruchomość. Posiada dość obszerną działkę o powierzchni prawie 20 arów. Teren.