dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

700 000 zł244,80 m² 2 859,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice , gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł316 m² 2 813,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Do sprzedania słoneczny i niezwykle przestronny dom wolnostojący, o powierzchni ok. 316 m2, usytuowany na ogrodzonej działce budowlanej o powierzchni ok. 12 ar (1239 m2), zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowoczesny, funkcjonalny, świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny położony w Sułkowicach, na płaskiej działce o powierzchni 10,4.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł223,11 m² 12 101,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:922 m²

Emmerson prezentuje Dom wolnostojący zlokalizowany przy ul. Igołomskiej w Krakowie. Budynek znajduje się w pobliżu stacji kolejowej "kraków Kościelniki". Jest znakomicie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł250 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na przestronnej działce o powierzchni około 10 arów w mieście Olkusz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł222 m² 15 090,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa na osiedlu Kostrze, na terenie Tyniecko-Bielańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł150 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pl/ua Na wynajem wyjątkowy dom w Wieliczce, 15 minut od centrum Krakowa. Dostępny od 24.04.2026r. Powierzchnia domu: 150 m , działka: 5 arów. Dom składa się z 4 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsca postojowe, ogródek, taras; w pobliżu: przedszkole, sklepy, szkoła; rozkład: do własnej aranżacji, dwupoziomowe, korzystny układ, słoneczne, ustawne, widokowe; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł202,40 m² 5 923,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł720 m² 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Dom wolnostojący Z potencjałem inwestycyjnym lipnica wielka | ok. 223 m | działka 1132 m przestronny dom Z zabudowaniami gospodarczymi blisko jeziora orawskiego I granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek Z nowymi wz pod zabudowę wielorodzinną Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą o przyszłym zwrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł117,16 m² 10 669,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Ostatnia szansa, ostatni dom na osiedlu "domy Przy Parkowej" Dom nr 2 czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranki z kawą w ręku, w ogrodzie tuż przy lesie. To nie marzenie, to Dom nr 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł88 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeszowicach - nowoczesny dom wolnostojący - parterowy z możliwością adaptacji poddasza na cele mieszkalne. Zapraszamy na dzień otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182,88 m² 8 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Szukasz wolnostojącego domu z garażem? Większego i wygodnego, z dużą ilością przestrzeni? Polecamy wykończony dom wolnostojący zlokalizowany w Michałowicach w odległości 9.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny domek letniskowy o powierzchni około 90 m, położony w Porębie, w województwie małopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 700 zł106,74 m² 6 367,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT MIESZKANIA DOM w stanie surowym zamkniętym z oknami drzwiami wejściowymi i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł240 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Ewa Szembek ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom wolnostojący na wynajem 250 m2 w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska przy ul. Wodociągowej. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,70 m² 12 245,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Niepołomice - osiedle boryczów - ul. Oficerska - szeregówka - ogród - miejsce parkingowe lokalizacja: oddalona od Krakowa o niecałe 25 km miejscowość kojarzona z Puszczą i Zamkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł132,30 m² 10 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera brak prowizji i podatku pcc! Pompa ciepła i rekuperacja w cenie! Zakończenie robót budowlanych III kwartał 2026 Opis inwestycji: osiedle Familijne IV,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł20 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyłącznie w realdom - nie szukaj dalej. Nieruchomości dochodowa - na czysto 2000 zł / mies. Unikalny Mini domek z księgą wieczystą jako lokal mieszkalny z mediami centralnymi. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Dom / 120 m2 /poręba Kowalówka. Agencja Nieruchomości Optima poleca nieruchomość w miejscowości Poręba. Dom 2-piętrowy, położony na ogrodzonej działce o wielkości 697m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom na dużej działce Polecamy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom w stanie surowym. Nieruchomość wybudowana w miejscowości Niepołomice na działce o powierzchni 6,3 ar. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł151,50 m² 9 834,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Mini agroturystyka na sprzedaż Dom z pięknym widokiem, cisza. 1,34 hektara. Sprzedamy dwupiętrowy dom położony blisko lasu, na stoku góry Jastrząbka z widokiem na Szałas i Jaworz. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64 m² 8 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Dom 64m2/działka 1625m2/kwapinka. Agencja Nieruchomości Optima poleca dom w miejscowości Kwapinka , gmina Raciechowice. Dom w trakcie wykończenia o powierzchni 64m2, budowany na zgłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł201 m² 6 915,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Węgrzce wielkie, gmina wieliczka Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł1 200 m² 2 415,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Nieruchomość inwestycyjna zabudowana dużym budynkiem mieszkalno pensjonatowym o łącznej aktualnej powierzchni użytkowej ok. 1000 m2 plus murowany budynek gospodarczy o pow. użytkowej 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł114 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom narożny szeregowy premium | 114 m | ogródek 100m | 3 miejsca parkingowe | chełmiec ul. Szeroka Do wynajęcia wyjątkowy nowoczesny narożny dom szeregowy o powierzchni 114 m z.

Szczegóły ogłoszenia

980 400 zł76 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne, energooszczędne domki wysoki standard, gotowe do wykończenia Na sprzedaż oferuje nowoczesne, całoroczne domki o przemyślanej konstrukcji i bardzo dobrych parametrach izolacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom /200m2/myślenice/glichów. Agencja Nieruchomości Optima poleca dom w miejscowości Glichów (powiat myślenicki, gmina Wiśniowa). Nieruchomość usytuowana jest na 20 arowej, nie ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł269,60 m² 5 545,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 008 m²

Rezerwacja Na sprzedaż przestronny dom w Targanicach z widokiem na Beskid Mały, położony niecałe 4km od centrum Andrychowa. Do domu prowadzi gminna asfaltowa droga o niewielkim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł290 m² 1 203,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom jednorodzinny na dużej działce W gminie dąbrowa tarnowska - ok.5KM DO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wraz zabudowaniami gospodarczymi, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Dom z charakterem w sercu natury w sąsiedztwie Krakowskiego Toru Wyścigów Konnych w miejscowości Buczków k/rzezawy w powiecie bocheńskim. Są miejsca, które mają historię,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł133 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowoczesny dom w spokojnej enklawie domów jednorodzinnych "popielowa Residence" blisko granicy z Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, zlokalizowany w spokojnej części Krakowa Kliny. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł250 m² 3 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Szukasz wymarzonego domu w pięknym, spokojnym miejscu? A może interesuje Cię inwestycja w nieruchomość z ogromnym potencjałem? Ten wyjątkowy dom w malowniczej niedzicy to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz bliskość natury. Gródek nad Dunajcem to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w regionie, położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł82 m² 5 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący do remontu na dużej działce w Babicach (gmina Oświęcim). Spokojna okolica, dobra komunikacja z centrum Oświęcimia (przystanek 70m od domu). Działka:.