dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 756 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 756 ogłoszeń

1 450 000 zł141 m² 10 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży dom | bliźniak | O pow. 141 m | wysoki standard | 15 km od krk Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż niezwykły dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2 położonego w Staniątkach obok Krakowa, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący, drewniany dom z lat 60-tych o powierzchni 57 m2, położony w miejscowości Racławice (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Biecz). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł182,53 m² 5 188,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 182,53 m , położony na foremnej działce 1000 m w miejscowości Siedlce, gmina Korzenna, powiat nowosądecki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 565 m²

Divo nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą, bez rezygnowania z dobrej komunikacji. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących pod krakowem - idealne dla każdego kto chce mieć dom bez sąsiada za ścianą, dom Z ogrodem I blisko zielonych terenów. Nowy dom Dom to 140m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł116,38 m² 8 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Jeśli szukasz domu z garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Krakowa jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Komfortowy, przestronny i cichy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł340 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Piękny, wyjątkowy dom położony na widokowej działce (36 ar) przylegającej do prywatnego lasu (20ar) w spokojnej i malowniczej lokalizacji Mogilany, zaledwie 15 km od centrum Krakowa. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł320 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący (może być dwurodzinny) o pow. całk. ok. 320 m2 (pow. mieszk. ok. 260 m2) położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

194D Nowoczesny dom wolnostojący położony w gminie Grybów, 220m2, działka ok. 20 ar, 7 pokoi, garaż, taras. Cena: 1 200 000 zł Przedstawiamy Państwu nową ofertę naszego biura, piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedajemy nietuzinkowy dom w podtarnowskiej miejscowości Zbylitowska Góra, koło Tarnowa. Dom można po niewielkiej adaptacji przygotować na wynajem lub sprzedaż 2 niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł135 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dziekanowice Pilnie sprzedam dom wolnostojący w centrum miejscowości do zamieszkania o powierzchni 130m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni 165m2. Budynek trzykondygnacyjny: parter,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł141,06 m² 6 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 141 m na 8-arowej działce - Wielogłowy, gmina Chełmiec Nowoczesny, dwukondygnacyjny dom z 2012 roku, położony w cichej i spokojnej okolicy wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom z potencjałem i widokową działką 46a - Kraków, tyniec Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych części Krakowa - Tyńcu. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł115,98 m² 8 613,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesne domy pod Krakowem - Narama wyjątkowa okazja Przedstawiamy kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Narama, zaledwie 13 minut od Krakowa. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Stwórz Swój Wymarzony Dom w Bodzanowie! Dom z Ogrodem i Bliskością Natury! Marzysz o idealnym miejscu, które urządzisz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Oferujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł165 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stylu nowoczesnej stodoły, w stanie deweloperskim premium - z widokiem na las, tarasem i garażem. Idealny dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,84 m² 8 038,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Bieńkowice, gm. Dobczyce, powiat Powiat Dobczycki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 751 m²

NA sprzedaż dom W muszynie Z piękną panoramą doliny popradu Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok 200 m , położony w malowniczej miejscowości Żegiestów gm. Muszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł133 m² 6 165,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Twoje miejsce w Beskidzie! Dom z ogrodem - Brzyna, gm. Łącko! Urokliwa okolica, przestronny dom - gotowy do zamieszkania lub przebudowy. Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużą działką ul. Poronińska, kraków Na sprzedaż wolnostojący dom przy ul. Poronińskiej w Krakowie, w świetnie skomunikowanej i zielonej okolicy, blisko obwodnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, przy drodze na Mielec. Na sprzedaż dom z lat 60., po częściowym remoncie, położony na zadbanej i ogrodzonej działce o powierzchni 89.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Sadowie. Istnieje możliwość doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego (cena: 829.000) Dom o pow. użytkowej 116 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:454 m²

- oferta skierowany wyłącznie do klienta "gotówkowego"- divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: dom o powierzchni ok 90 m oraz niezagospodarowane poddasze z możliwością adaptacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł103,70 m² 7 135,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Proponuję Państwu na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 105m2, zlokalizowany na działce ok. 430m2. Dookoła zabudowa domków jednorodzinnych. Dojazd drogą prywatną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł168 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w miejscowości Kamionna gm. Trzciana. W skład nieruchomości wchodzą: - parter składający się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę. Są takie, do których chce się wracać. Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł172 m² 5 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:932 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny / inwestycyjny W tyliczu blisko stoku narciarskiego Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Tylicz, zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Niepołomic - na kameralnym osiedlu Boryczów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Proponujemy do sprzedaży 2 domy (z oddzielnymi wejściami) posadowione na jednej działce w dzielnicy Czarna Góra w Olkuszu. Powierzchnia działki 1240 mkw. 1. dom piętrowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 737 m²

Idealna propozycja osób szukających spokojnego miejsca do życia, ceniących sobie codzienną bliskość natury. Nieruchomość składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki, kuchni oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł80,90 m² 9 258,34 zł/m²