dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy - Dębniki lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej części Krakowa, w okolicy ul. Sidzińskiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł286,57 m² 2 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 189,88m2 (pow. całkowita 286,57m2) położony na działce 16ar w Klęczanach gm. Chełmiec- około 10km od Nowego Sącza. Dom 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł300 m² 21 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Ekskluzywny dom na sprzedaż w Zwierzyńcu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł115 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zabudowania gospodarskie składające się z drewnianego domu, murowanej z pustaka obory i drewnianej szopy połączonej ze stodołą. Stan dość dobry, wymagający napraw i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - ul. Spacerowa, kraków Powierzchnia: 131,7 m2 Cena: 1 435 530 zł Możliwość zakupu mniejszego segmentu: 123,30 m2 - 1 340 700 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł136,35 m² 2 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w pięknej okolicy w miejscowości Siedliszowice gmina Żabno. Murowany dom o powierzchni użytkowej ok 136,35 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Kupujacy nie płaci 2 % podatku pcc. Nowa inwestycja domów na pograniczu rybnej I przegini duchownej! oferujemy domy O różnej powierzchni działek każdy klient znajdzie coś W swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł132,12 m² 8 923,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Ostatni wolny dom! Dom posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł144 m² 13 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: balkon, garaż, taras, działka, teren ogrodzony; w pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy, usługi; rozkład: dwupoziomowe, jasny, korzystny układ, ustawne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 900 zł110 m² 5 908,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duże mieszkanie z balkonami i poddaszem - 110 m ! 4 pokoje, krzyszkowice k. Myślenic - idealne dla rodziny Szukasz przestronnego mieszkania z klimatem domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106,80 m² 5 524,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 106,8 m2 w Białym Kościele. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł213 m² 5 117,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu typu bliźniak 213 m2 (możliwość zakupu całego domu 398 m2) lokalizacja: dom znajduję się zaledwie 17 km od centrum Krakowa oraz 3 km od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł50 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiechu. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł90 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty o powierzchni 90 m , zlokalizowane w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Działka budowlano- inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 75 o powierzchni 19ar. Kształt nieruchomości jest regularny i bardzo korzystny. Działka posiada szeroki front od.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Lokalizacja: mszana Dolna, skrzyżowanie dróg Kraków Rabka centrum miasta. Powierzchnia łączna: ok. 1 554,90 m Numery działek: 3089/2, 3089/4, 3091/2, 3098/5, 3094/2 Zabudowa: budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł195 m² 5 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| do sprzedania atrakcyjny dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na widokowej działce w miejscowości Głęboka. Nowoczesna bryła, bardzo funkcjonalny układ wnętrza i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Leach & Lang prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość (dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym i dużą działką) położoną w malowniczej miejscowości Celiny Przesławickie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieschematyczny bliźniak - ostatni wolny dom! dwa odrębne domy połączone wiatami - dąbrowa tarnowska! Jeden z domów już sprzedany - ostatnia szansa - nie przegap drugiego! kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł148 m² 3 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł185,30 m² 12 951,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne i kameralne osiedle domów klasy Premium na południowych wzgórzach Krakowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowy, 3-poziomowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

W odległości około 400 metrów realizowana jest prestiżowa inwestycja bachleda termy kasprowy - nowoczesny kompleks termalno-rekreacyjny O wartości ok. 385mln zł, który po zakończeniu stanie się.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł171,37 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowa oferta! Całoroczny dom wolnostojący z panoramicznym widokiem na Tatry zakopane/topory Wysoki standard | Widokowa działka | Idealna inwestycja Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,26 m² 6 755,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł90,73 m² 9 368,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Nowy Dom 91 m z Ogródkiem | Budynek M7 | Mników Hills Szukasz nowoczesnego domu blisko Krakowa, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Mników Hills to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł142,70 m² 6 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Lubisz miejsca z widokiem i przestrzeń pełną światła? Szukasz domu z dużymi przeszkleniami i otwarciem na panoramę? Jeśli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł212,07 m² 3 626,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Uwaga! nowa niższa cena 769000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego, w miejscowości Ropica Polska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł223 m² 5 336,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom w stanie deweloperskim to propozycja dla inwestora, który myśli przyszłościowo. Już od wejścia czujesz skalę możliwości funkcjonalny układ pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł130 m² 4 460,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowe, wolnostojące domy W paszkówce - spokój I przyroda Prezentuję na sprzedaż wolnostojące domy o powierzchni użytkowej 130 m2, położone na działkach o powierzchni 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł55,10 m² 3 539,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł206 m² 4 538,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Z dużą widokowa dzialką Polecamy do sprzedaży wolnostojący dom na dużej działce z widokiem na góry. Dom budowany metodą tradycyjną z myślą o wygodzie przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

W ofercie jest dom położony na Ul. Dębowej w mieście powiatowym Suchej Beskidzkiej. Dom usytuowany jest na 7-mio arowej działce, przy spokojnej drodze, blisko rzeki i w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment - lokal w budynku 2 lokalowym, jak dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł152,23 m² 6 503,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak z ogródkiem w zielonej okolicy. Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Dom o powierzchni całkowitej 152,23.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł64,55 m² 11 618,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Prezentuję kolejny etap, który jest kontynuacją niedawno powstałego osiedla Nova Pasieka, położonego w Zabierzowie, zaledwie 5 min od stacji pkp i p&r. Nowy, kameralny etap składa się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zagórnik - do sprzedania piętrowy, murowany dom mieszkalny usytuowany na działce o powierzchni 960 m2. Budynek w całości podpiwniczony o dwóch kondygnacjach mieszkalnych mogących.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł234 m² 5 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowa huta dom W zabudowie bliźniaczej! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu, wentylacja, wideo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij