dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i chcą wykończyć dom według własnej wizji, tworząc miejsce idealnie dopasowane do siebie. Jeśli marzysz o domu z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł148,90 m² 6 709,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży Domu o powierzchni 148.90 m2 powierzchni użytkowej ( 241.20 m2 powierzchni całkowitej) zlokalizowanego w Kocmyrzowie pod Krakowem posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł130 m² 6 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny, położony w budynku kamienicy w Nowym Sączu, gmina Nowy Sącz Miasto, powiat Miasto Nowy Sącz, województwo małopolskie. Budynek z początku XX wieku, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł154 m² 37,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Domy według projektu Aurorach 14 Archon o powierzchni użytkowej- 154 m2 oraz poddaszem użytkowym, na 6.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł163 m² 3 368,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom między blisko Krynicy-Zdrój. Dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem oraz widokowym tarasem i balkonem, o pow. użytkowej 163 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł575 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Skawinie przy ul. Krakowskiej, składająca się z działki o powierzchni 10,51 ara zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł164 m² 2 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:606 m²

Na sprzedaż nieruchomość w postaci działki zabudowanej budynkiem w zabudowie bliźniaczej, położona w malowniczej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

**dom nad jeziorem mucharskim** Oferujemy Państwu budynek mieszkalny w stanie surowym otwartym, jednorodzinny, niepodpiwniczony o dwóch kondygnacjach nadziemnych tj. parter oraz poddasze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł145 m² 8 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem wolnostojącym w stanie deweloperskim w gminie Michałowice Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz o domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł129,36 m² 10 049,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bibice zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

17 999 zł420 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy dom o powierzchni 420 m , usytuowany w malowniczej i cichej okolicy w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bielany, przy ul. Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł120 m² 13 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Geodeów w Krakowie.( 7 minut na nogach do pętli tramwajowej Wzgórza Krzesławickie). . Kameralna okolica, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł250 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prywatność wśród zieleni - Wyjątkowy dom z basenem pod Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł153,10 m² 54,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji Bez pcc Możliwość wykończenia pod klucz Budynek nr 1 839 000 zł Budynek nr 2 869 000 zł Budynek nr 4 869 000 zł Domy w zabudowie bliźniaczej w Łuczycach w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

I speak english / Я розмовляю українською Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Masłomiąca. Dwupoziomowe, pięciopokojowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł97,06 m² 4 430,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż Kąty, małopolskie, projekt Dom przy Przyjemnej 18 bis 97,06 m | Działka 10 ar | Piękne widoki | Budowa rozpoczęta w 2023 roku Na sprzedaż dom jednorodzinny w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Zapraszamy na prezentacje. Dom W atrakcyjnej gmina sękowa gdzie niebawem rusza budowa podgrzewanych basenów (2km szkoła podstawowa) - możliwość podziału działki i sprzedaży części, lub.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną wraz z domem oraz zabudową gospodarczą położoną w Zabierzowie Bocheńskim. Zabierzów Bocheński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł104,24 m² 9 976,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

- miejscowość: gosprzydowa (gnojnik) - Powierzchnia domu: 330 mkw - Powierzchnia działki: 25,6 ar - Rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie pod rekuperację, klimatyzację i płaszcz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł190 m² 2 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- miejscowość: korzenna (gmina Korzenna, powiat nowosądecki) - Typ Nieruchomości: dom jednorodzinny - Powierzchnia Domu: 190 m - Powierzchnia Działki: 10 ar (około 1000 m ) - Stan Surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 100 zł73,82 m² 9 050,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 73,82 m2 położonego w miejscowości Zalesie na północ od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł80 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni 80m2, na 2ar działce zlokalizowany w Centrum Nowego Sącza. Dom składa się z salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju. Na piętrze jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł214,72 m² 6 752,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

0% prowizji od kupującego! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 214,72.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł196 m² 6 627,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Dom wolnostojący 196 m2 - Liszki tylko U nas! lokalizacja Liszki- wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim w gminie Liszki. Położona jest ok. 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł155,59 m² 7 519,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Budynki po odbiorach Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny (lokal mieszkalny A2) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł153 m² 7 124,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zacznie zarabiać na siebie w dniu zakupu? Prawdziwe okazje inwestycyjne to takie, które nie wymagają od Ciebie czasu, nerwów ani nadzoru nad ekipami.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł280 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 576 m²

Drewniany dom | 9 pokoi działka 5576 m | widok na tatry dursztyn, ul. Długa 1 Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł98 m² 2 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Doskonała okazja dla osób kochających naturę, piękne pejzaże oraz bliskość natury. Na sprzedaż dom położony w malowniczej Paleśnicy, jest to idealne miejsce jeśli kochacie świeże.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł270 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Andrychów ul. Żwirki i Wigury - dom mieszkalno- użytkowy w stanie surowym zamkniętym. Budynek o trzech poziomach, o pow. całkowitej 270 m2, pow. użytkowej 230 m2. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł154 m² 8 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Michałowice ul. Jana Pawła II Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i pięknym widokiem! 100% prowizji od kupującego! kb Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł620 m² 4 306,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:25 m²

Dom wolnostojący czarnochowicee - gm. Wieliczka Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103,30 m² 9 632,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w zielonej części Krakowa - okolice ul. Brzeskiej! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu okolice ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł185 m² 9 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 185 m na działce o powierzchni ok. 6,5 ar w zacisznej okolicy. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł84 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.