dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu w miejscowości Jaksice, gmina Koszyce, powiat proszowicki, województwo małopolskie. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł112 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment 2-lokalowy, 112 m2 (49 m2 + 63 m2) - Kraków, ul. Spacerowa Prywatność domu, wygoda apartamentu - w jednej nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy segment w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł1 000 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bardzo atrakcyjny, dochodowy pensjonat (ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy) położony w Zawoi, największej pod względem powierzchni wsi w Polsce. posiadającej wybitne walory klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowoczesny dom 160 m | 4 sypialnie | salon jadalnia kuchnia | fotowoltaika | garaż | działka 10 ar Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | 3 mieszkania | działka 1477 m | Rabka-Zdrój Na sprzedaż wolnostojący, trzykondygnacyjny dom o powierzchni 257,99 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł314,72 m² 4 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 397 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Tenczynka. Oferta na wyłączność! lokalizacja Tenczynek leży na pograniczu Rowu Krzeszowickiego i Garbu Tenczyńskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł128 m² 11 710,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości Imperium oferuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 128 m2, położony w miejscowości Łazy Biegonickie. Dom charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 674 m²

Zespół Annderson przedstawia Państwu nieruchomość gruntową - działki z dużym domem, zabudowaniami gospodarczymi oraz prywatnym lasem (zasadzonym przez obecnych właścicieli) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Toporzysko. Drewniany dom na dużej działce położony w spokojnej okolicy. Budynek wykonany z bali drewnianych w większości wykończony w drewnie. Parter w pełni użytkowy (3.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł390 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł310 m² 4 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 725 m²

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo, w skład którego wchodzą są dwa domy i zabudowa gospodarcza wraz dużymi garażami. Istnieje możliwość zakupu osobno - według rozpiski poniżej. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł230 m² 8 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł230 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu z ogromnym potencjałem w Trzebini w bliskim sąsiedztwie Zalewu Chechło. Dom z olbrzymimi możliwościami spełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł440 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość, wybudowana w 1933 roku dla krakowskiej rodziny adwokackiej, przez lata służyła jako oaza wypoczynku w sercu uzdrowiska. Lokalizacja, która zachwyca: pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł279 m² 5 017,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

| do sprzedania wyjątkowy dom w Januszowicach (gm. Zielonki). Dom z roku 1997, wybudowany wg indywidualnego projektu "jura 71" o powierzchni użytkowej 214 m 2. Budynek podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Węgrzce gm. Zielonki. Nowa Inwestycja 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Super lokalizacja, urocze miejsce. Prowizja 0% - / koszty pośrednika pokrywa sprzedający. Rynek pierwotny - Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeżeli szukasz domu w bardzo dobrej lokalizacji z możliwością założenia własnego biznesu, ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania niewykończony dom w Naszczowicach, gmina Podegrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł200 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m , co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł136,96 m² 5 476,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Tylko u Nas! Nowy Dom w Pogórskiej Woli - Twoja Oaza Spokoju i Komfortu! Marzysz o własnym domu, w którym możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł104,48 m² 11 485,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz alternatywy dla mieszkania w Krakowie, ale nie chcesz rezygnować z dobrej komunikacji z miastem? Ta oferta łączy komfort domu z lokalizacją, która pozwala oddychać. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł250 m² 7 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 316 m²

Grajów, okolice Wieliczki. Dom wolno stojący o pow. użytkowej ok. 212 m 2 , tuż przy lesie, na działce 0,7316 ha. Dom z klimatem, wg indywidulanego projektu, wybudowany w 1988 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach kameralnej inwestycji, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem | Morawica pod Krakowem | 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim i wygodnym dojazdem do Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł217,20 m² 4 599,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wolnostojący Z gabinetem lekarskim blisko centrum. Bez prowizji. Przestronny dom w spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, z częścią usługową, przystosowaną pod gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł313,49 m² 4 912,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 300 m duża działka 15,92 ar | możliwość powiększenia | basen | budynek pod działalność | szybki dojazd do krakowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180,89 m² 7 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa cena! Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1300m2. zabudowana wolnostojącym domem o powierzchni ok. 180m2. Świdnik. Więcej zdjęć nieruchomości znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom Z częścią usługową | 6 pok. | dochodowa inwestycja | nowa wieś Na sprzedaż dom wolnostojący z częścią usługową o łącznej powierzchni około 400 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł276 m² 2 170,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 576 m²

Dom W otulinie lasu - gmina radgoszcz Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, w trakcie budowy, realizowany według projektu Nasza Stodoła S (powiększona). Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł132 m² 5 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Tarnów - piaskówka dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł131,19 m² 7 614,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kłaj, dom wolnostojący, pow. użytkowa wynosi 118,39m2, działka ok.400m2, 5 pokoi, 2 łazienki, pralnia, 2 miejsca postojowe Dom wybudowany wg. projektu " Dom w malinówkach" firmy Archon. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł84 m² 10 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni dom na sprzedaż! 5pok , 2 miejsca postojowe, działka 300m2- oddany do użytku. Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 83,5 m , położony na działce około 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł172 m² 2 843,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł116,64 m² 10 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Stary Wiśnicz willa z zagospodarowanym ogrodem na sprzedaż Dom gotowy do zamieszkania, z pełnym wyposażeniem, położony jest na wzgórzu, z pięknym widokiem na pasmo gór oraz zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania o pow. 140 m2 w miejscowości Lipnica Wielka, gm. Jabłonka. Dom położony na działce o pow. 800 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Twój dom blisko natury Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy, gdy za oknem rozciąga się malowniczy widok na naturę. Śpiew ptaków, zieleń drzew i przestrzeń, która daje prawdziwe.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł151,99 m² 9 013,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim w uroczym miejscu na wzniesieniu z rozległymi widokami. Dom wybudowany wg indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący drewniany dom o powierzchni 70 m2, położony w miejscowości Biecz (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Biecz). Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł61,50 m² 8 081,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:808 m²

Maszków około 3 km za Michałowicami - budynek wolnostojący z wydzieloną garsonierą oraz garażem na działce o powierzchni 808 m2 + projekt budowy drugiego domu na działce - tj. dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Dom pod inwestycje 408m2 użytkowa działka 2250m2 Bukowina Tatrzańska. Lokalizacja: bukowina Tatrzańska - w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Podhala. To teren o wyjątkowych walorach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij