dowolna

Domy małopolskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 758 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 758 ogłoszeń

Rynek pierwotny

979 000 zł124 m² 7 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

gm.Michałowice- Pielgrzymowice -przedstawiamy do sprzedaży wygodny dom wolnostojący z garażem - to wygodny dom dla rodziny z 3 sypialniami i przestronnym salonem BEZ PROWIZJI DLA BIURA.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny przestronny dom z dużym potencjałem w spokojnej okolicy - dzielnica Bieżanów Prokocim Ta rozwojowa nieruchomość o powierzchni 150 m2,została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:393 m²

Tarnów, ul. Adama Mickiewicza! jest ogromne zapotrzebowanie na zakup I najem mieszkań W tarnowie Zainwestuj w piekną kamienice - Przedwojenną , okazałą bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł99 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Kłaj. Dom o powierzchni użytkowej 102 m2. Projekt domu - Archon w Malinówkach 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł151,07 m² 58,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Do wynajęcia atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonkach - w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 137,01m2 , pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł276 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:936 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Dwa domy w świetnej lokalizacji Kęt. W okolicy zabudowa jednorodzinna na ładnym osiedlu domów, które powstało w ciągu ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja z ogrodem krajobrazowym | 56 arów | Skała pod Krakowem Niektóre nieruchomości ogląda się na zdjęciach. Inne trzeba po prostu poczuć na miejscu. Ta rezydencja położona w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,53 m² 4 304,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,53 m2 w malowniczym obszarze z widokiem na góry Beskidu Małego. Układ: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł69,83 m² 9 007,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - stabilny dochód I pełen komfort właściciela Gotowy model inwestycyjny | Natura | Prywatne użytkowanie | Widok ***** architektura I standard: inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł201,58 m² 3 422,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 559 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Rzykach Praciakach na widokowej działce o pow. 35 ar ( przeznaczenie mieszkaniowe z dopuszczeniem usług). Budynek o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł204 m² 1 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wykończenia na widokowej działce - Stryszawa Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, położony na malowniczej działce o powierzchni około 450 m w Stryszawie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł125,28 m² 7 016,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

II etap inwestycji już W sprzedaży! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażami w stanie deweloperskim, położone przy ulicy Jarzębinowej w Dojazdowie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 647 m²

Drewniany Dom z piękną, dużą działką i własnym lasem Natura i klimat dawnych lat! Mam przyjemność zaprezentować Państwu położony w przepięknej scenerii drewniany Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł150 m² 8 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowość W sprzedaży Gotowe domy z pozwoleniem na użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kokotów koło.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł137 m² 4 598,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:518 m²

Okazja! niższa cena! 180D! N. Sącz os. Wólki, na sprzedaż dom parterowy z poddaszem + murowany garaż, pow. 137m2, działka 5,18 ar. Cena: 630 000 zł oferta godna polecenia! prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł175 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 652 m²

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dom w centrum Bukowna. Możliwa zamiana na mieszkanie w bukownie/olkuszu z dopłatą! Nieruchomość posadowiona, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł395 m² 5 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, opatkowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł150 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 150 m, położony na widokowej działce o powierzchni 32 arów w miejscowości Tarnowiec, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł240 m² 5 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o własnym miejscu w górach, które możesz wykorzystać zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję? Tylko w Homfi dom który spełni twoje oczekiwania! Przynoszący cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 000 zł80 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

I pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:855 m²

Urokliwy budynek mieszkalny zapraszamy (projekt Dom w Krokusach) Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 75 m2. Nieruchomość ta stanowi budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł750 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:6 894 m²

Pensjonat Z panoramicznym widokiem na tatry murzasichle | 750 m | 27 pokoi gotowy biznes W sercu podhala nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł136 m² 8 816,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa inwestycja obejmuje budowę trzech domów w zabudowie bliźniaczej. w Szaflarach w odległości ok 400m od basenów geotermalnych. Sprzedawane domy w stanie deweloperskim. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł110,07 m² 9 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:201 m²

Prezentujemy Państwu 3 pokojowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej w Bibicach - 5 minut od granicy Krakowa. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to urządzony, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł166 m² 7 771,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł200 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł149 m² 3 489,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:579 m²

Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveach firmy archon+ Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł137 m² 10 875,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nieruchomości Grzybek- oferujemy do sprzedaży w nową inwestycję obejmującej osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Domy znajdują się na kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł115 m² 3 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 115.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1222 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł220 m² 2 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Szczucinie woj.małopolskie Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 220m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł322 m² 20 186,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu karpiel&steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący 70 m | Laskowa, ul. Niwka | Widok, inwestycja, pompa ciepła, pełny opis matriałów - Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Laskowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 792 m²

Idealna propozycja dla osób szukających wiejskiego spokoju, a jednocześnie chcących mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł285 m² 3 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta godna polecenia - dom Z potencjałem mieszkaniowym I inwestycyjnym W gminie skrzyszów - ok.12KM DO CENTRUM TARNOWA. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł90 m² 7 777,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Szukasz przestrzeni, która da Ci spokój, swobodę i mnóstwo możliwości? W Książnicach czeka na Ciebie dom o powierzchni ok. 90 m + poddasze i piwnica (70 m + 70 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 448 000 zł136 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Jedyna, niepowtarzalna szansa! dom wrócił do sprzedaży! wyłączność! Wyjątkowy dom z dużym ogrodem zimowym na sprzedaż zadzwoń I umów się na spotkanie!   Klaudiusz Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł87 m² 14 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Emmerson prezentuje klimatyczny dom jednorodzinny (bliźniak) położony na 5 arowej działce na osiedlu Lekarka w Wieliczce. Dom o powierzchni 87 m2 składa się z dwóch kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| już od dziś możesz wynająć wygodne, zadbane, dwupoziomowe, urządzone mieszkanie (a w zasadzie część domu) w cichej, spokojnej okolicy wśród lasów i łąk, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Olkusz - ul. Sosnowa Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł396,40 m² 2 119,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Przestronny dom w Kalwarii Zebrzydowskiej położony w urokliwym miejscu niedaleko lasu, a jednocześnie z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. W bliskim sąsiedztwie zabudowa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij