dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa duża działka/rolno-budowlana/kobielnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca ponad hektarową działkę (1h15) w miejscowości Kobielnik. Nieruchomość zlokalizowana w cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ładna działka/3000m2/komorniki, gm. Raciechowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca Państwu działkę w miejscowości Komorniki. Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 400 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna /1400m2/zgłoszona do przekształcenia/trzemeśnia. Agencja Nieruchomości Optima poleca do sprzedaży działkę rolna o powierzchni 1400m2 w miejscowości trzemeśnia/myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 900 m² 408,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż grunt produkcyjno-usługowy o powierzchni 4900m2 (max 24600m2). Lokalizacja: ul. Zakopiańska/ul. Firmowa, włosań, gmina Mogilany, przy stacji benzynowej bp.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł800 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki budowlane Siepraw/każda 8 arów/media. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Siepraw. Nieruchomość ma status działki budowlanej, powierzchnia 8 arów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 047 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Budowlana w okolicy lasu/ponad 20 arów/widokowa/brzezowa. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę 2047m2 w miejscowości Brzezowa, gmina Dobczyce. Nieruchomość znajduje się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7,5 ar na sprzedaż w Libertowie. Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 945 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w spokojnym miejscu/borzęta. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę ponad 29 arów w miejscowości Borzęta. Działka składa się z części budowlanej (10 arów), rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana widokowa/12 arów/łęki. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę budowlaną 1200m2 w miejscowości Łęki. Do nieruchomości prowadzi droga lokalna gminna, ostatnie około 30.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Widokowa działka rolna/1400m2/wiśniowa. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Wiśniowa (powiat Myślenice). Działka 1400m2, położona w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/1000m2/rudnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Rudnik obok Sułkowic. Nieruchomość gruntowa, w całości budowlana, dojazd z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

23a /wz/myślenice/raciechowice/dąbie Proponujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Dąbie, gmina Raciechowice. Działka 23 ary położona w cichym, spokojnym miejscu w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Rolna/ 2200m2/bieżanów/ul.Pronia/Kraków. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w Krakowie przy ulicy Pronia. Działka rolna o powierzchni 2200m2, składa się z dwóch działek po.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł8 200 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa działka rolna/wiśniowa/kobielnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę rolną 82 ary w miejscowości Kobielnik. Nieruchomość zlokalizowana w cichym, spokojnym miejscu, nieco.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

3000 m2 / Myślenice / Głogoczów. Agencja Nieruchomości Optima poleca do sprzedaży działkę 30 arów w miejscowości Głogoczów. Działka zagrodowa (zostały złożone dokumenty w celu.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana/wiśniowa/kobielnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę budowlaną 30 arów w miejscowości Kobielnik. Nieruchomość zlokalizowana w cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 100 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka rolna/wiśniowa/kobielnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę rolną 41 arów w miejscowości Kobielnik. Nieruchomość zlokalizowana w cichym, spokojnym miejscu, nieco.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana/36 arów/koźmice Wielkie. Oferta tylko u nas! Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Koźmice Wielkie. Na łączną powierzchnię 36 arów.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 700 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja!/widokowa /budowlana /1700m2 /wierzbanowa. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Wierzbanowa. Działka nie ogrodzona, kształt nieregularny. Media: prąd w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa/brzączowice/2457m2. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Brzączowice. Nieruchomość 2457m2 (składa się z dwóch parceli), szerokość około 34 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana /7 arów/ blisko jeziora dobczyckiego/droginia. Agencja Nieruchomości Optima poleca Państwu działkę budowlaną blisko jeziora Dobczyckiego w miejscowości Droginia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 691 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z lasem/1691m2/grajów. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę budowlano-leśną 1691m2 w miejscowości grajów/wieliczka. Działka położona w bardzo ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 200 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, otoczoną lasem. Działka płaska i ustawna, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł900 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa Budowlana Ładnie położona z pełnym uzbrojeniem Pod budowę domu jednorodzinnego lub całorocznego, 2 * 900 m2 do zakupu rzem lub osobno Polecam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 400 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w malowniczej Tokarni (powiat myślenicki, woj. małopolskie), na granicy Beskidów - Makowskiego i Wyspowego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: miechów, gmina Książ Wielki, miejscowość Częstoszowice Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. Zielonki - ul. Widokowa Idealna lokalizacja! na miejscu szkoła podstawowa, blisko do komunikacji miejskiej, bardzo dobry dojazd do Krakowa i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2000 m2 dostępne od zaraz możliwość także podziału i wynajmu mniejszej powierzchni w niższej cenie możliwość długoterminowego wynajmu możliwość wynajmu jednego miejsca parkingowego tir.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 300 m² 84,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Szyk, powiat limanowski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w malowniczej miejscowości Szyk (powiat limanowski). Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 486 m² 107,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 0,1486 ha, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Pogórska Wola (gm. Skrzyszów, powiat tarnowski). Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa na granicy Krakowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 11 arowa -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 19 arowa - płaska szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 700 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną , z domem z bali, ocieplony i otynkowany 77m2 , stodołą po remoncie, oraz garażem. Działka posiada w swoich granicach ok 3 arów lasu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlano rolna o powierzchni 27 arów z trze go 13 budowlane. wykonany :wjazd, skrzynka z prądem zamontowana. pozwolenie na budowe domu 70 metrowego z podłączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł883 m² 451,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę W miejscowości owczary, gmina zielonki Działka o powierzchni ok 883m2 a położona jest w miejscowości Owczary.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł11 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 11ar, w miejscowości Brzezna gmina Podegrodzie z widokiem na Tatry, działka jest lekko pochylona, dojazd asfaltowy, działka znajduje się 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wydzielona w wyniku podziału geodezyjnego w kwietniu 2026. Działka płaska, w całości leżąca w obszarze mn3. Media w drodze głównej przy ul. Sapalskiego lub.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice (pow. wielicki) Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł6 200 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6200 m , położona na wzgórzu w malowniczej miejscowości Olszana, zaledwie kilka minut od Starego Sącza (10 min). W skład 6200.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 695 m² 176,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka pod lasem położona w miejscowości Celiny, w gminie Iwanowice, oddalonej ok.25km od Krakowa. Położona przy drodze asfaltowej, niedaleko jest szkoła, sklep,.