dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

148 000 zł658 m² 224,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w górach ? Idealna oferta dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, dla osób które marzą o domku z pięknym widokiem na góry z każdej strony! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania duża działka budowlano-rolna w miejscowości Iwanowice Włościańskie. Działka o powierzchni około 1,5 ha, przeznaczona pod usługi publiczne (około 47 a). Pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł7 310 m² 270,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pobiednik Wielki. Działka inwestycyjna (budowlana) 7310 m2 wraz z domem pod inwestycję deweloperską lub usługowo-handlową. Położona vis-a-vis lotniska, oddalona o ok. 12 km od Centrum Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 400 m² 356,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, dzielnica Swoszowice, osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej powierzchni).

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł840 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda ż działka budowlana mnu - Libertów Zaledwie 1 km od granicy Krakowa! Działka jest w trakcie zmian geodezyjnych. Powierzchnia działki: 840 m , szeroko ść około 17 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 200 m² 203,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 32 arów, położone w strategicznej lokalizacji zaraz obok Myślenic, osieczany 338,339 za sklepem Żabka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł350 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej okolicy Nowej Huty w Krakowie, na ulicy Łęgowej. To doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 471 m² 108,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 838 m2 ( 108,38 ara) w Śledziejowicach świetna lokalizacja, blisko Wieliczki i Krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł18 200 m² 181,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni gruntu około 1 hektar 82 ary wraz z domem murowanym, zlokalizowaną w Łazach Biegonickich.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 343 m² 163,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Nowej Wsi (gm. Dobczyce). Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1343 m (13,43 ara), położona w miejscowości Nowa Wieś w gminie Dobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,46 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 200 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam zadrzewioną działkę nr 222/1 znajdującą się w Sułkowie w sąsiedztwie dk 94 o łącznej powierzchni 32 a (ok. 10a budowlane i ok. 22a rolne). Działka ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł742 m² 336,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Gorąca oferta działki w doskonałej lokalizacji. Z przyjemnością oferuję państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 200 m² 215,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka w Jastrzębiku gm. Muszyna. Działka o powierzchni 1200m/kw pod zabudowę domu jednorodzinnego z dostępem do mediów w drodze (prąd, gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 509 m² 87,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składającą się z trzech działek budowlanych w miejscowości Czechówka (gmina Siepraw) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Budowlane, uzbrojone działki w miejscowości Sobolów - cisza i spokój gwarantowane! Oferujemy na sprzedaż 6 działek o powierzchni 16-28 arów. (Możliwość zakupu całości - 1,37.

Szczegóły ogłoszenia

5 368 zł2 684 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Makowie Podhalańskim przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 216 m² 1 439,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

135g Nowy Sącz, ul. Zakamienica top inwestycja: działka Dewelopersko-Usługowa pow. 12,16 ar. Cena: 1 750 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny położony przy ul. Zakamienica w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 067 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę na sprzedaż, położoną w Bochni, przy ul. Na Kąty. Działka w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasta Bochnia, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy W trakcie realizacji - dąbrowa tarnowska, obręb ruda. Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 0,3202ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,42a, zlokalizowana w centrum Zielonek a zarazem w cichej uliczce, pośród dużej ilości zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 593 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W porębie wielkiej Z warunkami zabudowy Powierzchnia: 3593 m Lokalizacja: poręba Wielka, ul. Tyszkiewicza Zabudowa: wz dla 3 budynków mieszkalnych Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł11 100 m² 62,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Włosań, gmina Mogilany Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,110 ha , idealną dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł30 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południowy stok | możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie Działki położone w miejscowości Mochnaczka Niżna niedaleko skrzyżowania drogi krajowej nr 75 oraz drogi gminnej nr 250712k. W pobliżu: sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 939 m2 w Królowej Polskiej gmina Kamionka Wielka. Możliwy dojazd z drogi głównej od północy lub z asfaltowej drogi gminnej od wschodu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m ).

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł7 000 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obszar działki stanowi teren około 70 arów, dostępny z drogi gminnej utwardzonej, a wcześniej asfaltowej. Ta nieruchomość znajduje się w Zawoi, dosłownie u stóp Babiej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy unikatowe i niepowtarzalne działki budowlane znajdujące się w Stróżówce na Kozicy w gminie Gorlice (powiat powiat gorlicki, województwo małopolskie) w nowej niższej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ogłoszenie prywatne! Sprzedam działkę rolna o powierzchni 1,5845 ha o nieregularnym kształcie. Klasa gruntu iva oraz III Działka znajduje się w Gminie Drwinia Nr. 1932 Na wszelkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł40 038 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4 ha, położona w malowniczej okolicy z widokiem na góry. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0,5374 ha (5374 m ) położona jest w miejscowości Więcławice Dworskie, gmina Michałowice, województwo małopolskie w otoczeniu przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 311 m² 79,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2311 m Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

158 700 zł3 174 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp | gotowa pod twoją inwestycję mieszkaniową Przeznaczenie mn | Zabudowa jednorodzinna | Brak konieczności wz | Spokojna okolica ***** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: trzetrzewina, (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 10 ar (1000 m ) - Przeznaczenie mieszane: mn - co oznacza tereny koncentracji różnych form rodzinnego budownictwa mieszkaniowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 560 m² 137,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż ponad 35 arowa działka z 12 arami prywatnego lasu w miejscowości Konary - obok Mogilan i Krakowa! lokalizacja: działka zlokalizowana jest na wzgórzu, gmina Mogilany,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 400 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedanie nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego centrum handlowego. Działka ma powierzchnię 24 arów, jest w kształcie prostokąta o szerokości ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 700 m² 197,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, z widokiem na Babią Górę, znajdująca się w przepięknej części Zawoi Przysłop. Działka graniczy bespośrednio z lasami państwowymi i leży.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 447 m² 162,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlano- rekreacyjne: łączna powierzchnia 1447 m Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o numerach ewidencyjnych 3682 oraz 3678, o łącznej powierzchni 1447.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij