dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł1 110 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W miejscowości podwilk, gm. Jabłonka. Wydane prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Lokalizacja:

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 300 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 23 arów w miejscowości Rybna, gmina Czernichów z czego ok.7 arów stanowi część budowlaną.To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł700 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom, inwestycję lub własny mały biznes? Ta działka w Rogoźniku daje Ci przestrzeń, by połączyć życie prywatne z pomysłem na dochód. Świetny dojazd i widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 620,80 m2 położona w Krakowie przy ulicy Folwarcznej (wzgórza Krzesławickie, nr ewidencyjny 336/3, obręb: nh-11). Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 600 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalne działki rekreacyjne nad Jeziorem Klimkówka! Gmina Ropa | 86 arów | Bezpośrednio przy plaży Szukasz działki w wyjątkowym, malowniczym miejscu z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

5 160 800 zł6 451 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę Usługową o powierzchni 6451 m2 w Krakowie przy ul. Olszanickiej, zaledwie 2 km od lotniska. Opis Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,2208 ha położoną w miejscowości Uście Gorlickie, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. Małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowość maj 2026! 7 arów nowo wydzielona działka. Nieruchomości Arkadia prezentują płaską widokową działkę budowlaną ze wszystkimi mediami. Działka mieści się w Pisarach, gmina Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł800 m² 282,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. ok. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 25m.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz dużej, widokowej działki w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę - 30 arów w cenie 690 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł7,82 m² 15 984,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 7,82 ara, położoną w spokojnej i malowniczej części Brzezinki, gmina Andrychów. Parametry działki: - powierzchnia: 7,82 ara.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 025,76 m² 12,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 30,25 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 1 ha 83 ar położona w miejscowości Nowy Rybie, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka zgodnie z ewidencją gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł10 601 m² 165,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową, położoną w Charsznicy, w sąsiedztwie sklepu Biedronka. Działka posiada możliwość wjazdu z dwóch dróg z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 8 arów w Michałowicach. Na działce znajduje się stodoła z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 013 m² 2 466,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 10,13 ar w Krakowie Wola Justowska. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania teren przeznaczony pod usługi w zakresie hotelarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna widokowa 34-arowa działka budowlana w miejscowości Winiary, gmina Gdów. Działka znajduje się blisko głównej drogi Gdów-Dobczyce. Tylko niecałe 5 minut do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł1 151 m² 655,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlana o pow. około 11,51 ara, zlokalizowana w miejscowości Wróblowice - Swoszowice - Kraków. Nieruchomość położona w I linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna W cichej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 33 arów, zlokalizowaną w miejscowości Borzęta (gm. Myślenice). Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 074 m² 232,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - powierzchnia 1074m2 - numer ewidencyjny: 8308/32 - wymiary: ok. 25 m x 42 m - kształt regularny, zbliżony do prostokąta media: - teren uzbrojony w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł20 395 m² 421,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna o pow. 2,0395 ha w miejscowości Piekary , gm. Liszki. Działka płaska, na wzniesieniu, w okolicy wyłącznie nowych osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 240 m² 350,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowym planie zaznaczone jako tereny mu1 i częściowo zl, położone w Zabierzowie. Powierzchnie działek to:działka 1 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

69 700 zł697 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niewielka działka budowlana o powierzchni 697mkw położona jest w Malcu , w Gminie Kęty, pomiędzy dwoma ulicami. Działka o nieregularnym kształcie. Działka posiada dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 400 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Lipnica Górna - blisko las i piękne widoki. Jednocześnie dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł987 m² 69,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa W ostrowsku 987 m | spokojna okolica | atrakcyjna cena blisko natury | widok na góry | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrowsko,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania wyjątkowa działka o powierzchni 30 arów położona bardzo blisko miasta, do centrum miasta ok 3.5 kilometra. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości ok 19.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod siedzibę firmy, warsztatu lub showroomu z miejscem do zamieszkania? uwaga! Ta działka w Woli Więcławskiej, gmina Michałowice, łączy potencjał komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 043 m² 287,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,43 ara zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona w kierunku północnym w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 9 arów położona w centrum wsi, wśród domów jednorodzinnych. Szerokość działki to 21.5 metra, dojazd drogą asfaltową, gminną. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 504 m² 246,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Golkowice Gmina Wieliczka. W ofercie działka budowlana o pow. 15,04a, media : Woda na działce, gaz ok 20m w drodze, prąd ok 20m. Działka przy drodze gminnej asfaltowej. Teren pochyły,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł900 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9 arów zlokalizowana w miejscowości Giebułtów , gm. Wielka Wieś. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 36m/25m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł864 m² 798,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Brogi 1/4 udziału w działce z pozwoleniem pum 607 m Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę inwestycyjną 1/4 udziału w działce budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 199 m² 416,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rożnowa, tuż przy granicy z Wieliczka (ok. ul. Dobczyckiej). Parametry: powierzchnia: 1199 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 004 m² 108,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę na sprzedaż o atrakcyjnym położeniu w miejscowości Rupniów, gm. Limanowa, powiat limanowski, województwo małopolskie. Przeznaczenie działek zgodnie ze Studium.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z planem pod budowę domu seniora. Nieruchomość gotowa do rozpoczęcia budowy. Podpisana umowa z wykonawcą inwestycji. Czas budowy ok. 14 miesięcy. Dysponujemy obszernym operatem.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł721 m² 274,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane stare bystre | 721 m | mnu2.3 | PODHALE ATRAKCYJNA OFERTA Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Stare Bystre, w gminie Czarny Dunajec, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 456 m² 236,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej lokalizacji - Nowy Sącz, ul. Bystrzycka Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł2 900 m² 74,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Paszyn, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.