dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

9 000 000 zł10 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 hektar Z pozwoleniem na budowę obiektu hotelowo-usługowego z częścią biurowo handlową o powierzchni 2200 pum Budowa budynku usługowego-hotelowego z częścią biurowo-handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poskwitów

Poskwitów,małopolskie

290 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje: oferta sprzedaży Działka nr 69/39, poskwitów, gm. Iwanowice. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona w Poskwitowie, w gminie Iwanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł1 300 m² 1 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość budowy do 750pum, 4 szeregówki w każdej po 2 mieszkania. Działka znajduje się w okolicy ul.Balickiej/ Majora Łupaszki w Krakowie. Powierzchnia działki 13 ar , objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

9 900 zł2 500 m² 3,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Sołtysowskiej. Na wynajem nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2 500m2 częściowo utwardzona. Teren ogrodzony. Dojazd do nieruchomości gminną drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

270 000 zł1 031 m² 261,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży rozpoczętej budowy domu jednorodzinnego, parterowego na atrakcyjnej działce w Zgłobicach. O Nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż inwestycję rozpoczętej budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wroniec

Wroniec,małopolskie

384 000 zł8 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

84 arowa w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola). Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszyce

Maszyce,małopolskie

299 000 zł1 326 m² 225,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje: maszyce- ustawna działka w pięknym otoczeniu, szybki dojazd do Krakowa Działka położona w Maszycach, gm. Skała, oznaczona na rzucie numerem 2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

377 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 27 arowa w pierwszej linii zabudowy. objęta miejscowym planem zagospodarowania. Cała budowlano usługowa Dobre parametry planu 50% zabudowy i 9m wysokie budynki. Wszystkie media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Szlachecka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

1 677 000 zł5 200 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka. Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

230 000 zł17 700 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! 230.000 zł! Sucha Beskidzka Na sprzedaż posiadamy grunty rolne, częściowo leśne oraz grunty przeznaczone do zalesienia o łącznej powierzchni ok. 1,77 ha. Znajdują się one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

499 999 zł11 000 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

CO sprzedajemy? Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy Pogórskiej Woli, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, lasów, pól i łąk. Działka ma powierzchnię 1,1 ha (110 arów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Iwanowice Włościańskie

Iwanowice Włościańskie,małopolskie

1 330 000 zł15 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

16 km od Krakowa , widokowa 1,5 hektara z pozwoleniem na budowę apartamentowca dla seniorów wraz z pełną infrastrukturą, oraz częścią parkową. W planie zagospodarowania przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Brzoskwinia,małopolskie

801 000 zł9 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widokowa , 90 arowa z widokiem na Tatry , Babią Górę i Dolinki Krakowskie. W obecnym planie zagospodarowania Działka rolna w miejscowości gm.Zabierzów. Utwardzona droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 050 000 zł9 750 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawie hektar , W obecnym planie zagospodarowania rolna. Działka prostokątna lekko nachylona.Dojazd drogą gminną utwardzony.Teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pod Lasem

Balice,małopolskie

450 000 zł900 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z pozwoleniem na budowę niepowtarzalnego domu W kształcie litery L . Autorski projekt wykorzystuje ukształtowanie ternu I część domu jest podpiwniczona .ELEGANCKA BRYŁA DOMU.Widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałowice

Michałowice,małopolskie

9 900 000 zł23 000 m² 430,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Michałowice. Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 23 000m2. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem - Usługi. Magazyny, drobna produkcja, handel. Gaz, woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł10 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Igołomska / Brzeska Oferowana nieruchomość gruntowa położona jest w Krakowie po wschodniej stronie, przy dwóch głównych drogach krajowych z czego jedna nr 79 prowadzi na Sandomierz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

4 900 zł20 000 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka rolna na etapie studium powierzchni 2 ha 20000 m2 w Sidzinie, na południu Krakowa. Działka mieści się nieopodal takich ulic jak Mieczysława Wrony czy Bernarda Wapowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

7 250 000 zł90 000 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa ,ponad 9 hektarów , nadaje się pod osiedle domów ( szacowany pum to około 10 500 m kw , koncepcja na 76 domów ). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania , są to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołowice

Wołowice,małopolskie

768 000 zł4 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawie 48arowa działka przeznaczona w planie zagospodarowania mn zabudowa jednorodzinna .MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 6 DOMÓW. -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9m, -intensywność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kraków,małopolskie

1 195 000 zł1 000 m² 1 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okolica - ul.Tetmajera /Żeleńskiego Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania. Prostokątna .Parametry planu : 30% zabudowy , 10m wysokie budynki. Działka płaska z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łowińskiego

Kraków,małopolskie

15 000 000 zł19 500 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Łowińskiego. Kilkaset metrów od trasy S7 i węzła Grębałów. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,95ha. Grunt objęty prawem własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisary

Pisary,małopolskie

900 000 zł3 900 m² 231 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 40 arów w miejscowości Pisary. Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania , Zabudowa jednorodzinna oraz bliźniacza. Media: gaz , woda, kanalizacja prąd. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 700 000 zł13 000 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 1,3 hektara z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatrołapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

6 450 000 zł15 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zielonki. Węgrzce. Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 15 000m2. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem - Usługi. Magazyny, drobna produkcja, handel. Gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowickiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł1 150 m² 643 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka szeroka , płaska przy gminnej asfaltowej ulicy. Zgodnie z planem zagospodarowania zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. W otoczeniu terenów zielonych. Plan zagospodarowania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brzoskwinia

Brzoskwinia,małopolskie

540 000 zł5 706 m² 94,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka położona w miejscowości Brzoskwinia w gminie Zabierzów w powiecie krakowskim. Powierzchnia działki 5706 m2, kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Krakowska

Brzoskwinia,małopolskie

580 000 zł6 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawie 60 arów o przeznaczeniu zagrodowym z możliwością zabudowy ( przez rolnika) , w miejscowości. Okolica malownicza , w pobliżu łąki , pastwiska oraz zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 529 000 zł2 200 m² 695 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami. Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

2 750 000 zł5 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków , ul. Skotnicka, 50 arów działki usługowej, mpzp obowiazuje , cena 55 000 zł netto za ar Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Chałubińskiego

Kraków,małopolskie

6 100 000 zł2 019 m² 3 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej. Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja .Plan.