dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Kraków,małopolskie

6 800 000 zł5 000 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka borek fałęcki! pół hektara przeznaczone w procedowanym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Bolechowice,małopolskie

405 000 zł833 m² 486 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ponad 8 arów Z pozwoleniem na budowę domu O nowoczesnej bryle I powierzchni 214 m2. Można starać się o inne pozwolenie gdyż obowiązuje plan zagospodarowania. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Brzezowiecka

Brzesko,małopolskie

990 000 zł1 937 m² 511,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Brzesku przy ul. Brzezowieckiej, w lokalizacji o ugruntowanym charakterze mieszkaniowym i bardzo dobrym zapleczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł400 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Olsza , działka około czterech arów W rejonie ul. Brogi Z domem do wyburzenia lub odbudowy ( około 170 m kw) plan zagospdarowania przestrzennego zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Morawica

Morawica,małopolskie

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę produkcyjno-usługową położoną w Morawicy gm. Liszki. Działka o powierzchni 1400 m2 usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego w Balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzegi

Lusina,małopolskie

2 700 000 zł10 769 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad hektar W lusinie pod zabudowę zagrodową ( dla rolnika). Piękna , szeroka , nasłoneczniona obrośnięta po bokach drzewami parkowymi. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł1 500 m² 1 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

15arowa z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu indywidualny projekt , rozłożysta bryła( możliwe dokonanie zmian poprzez projekt zamienny ) , jednorodzinny o pow. Dwie kondygnacje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Bolechowice,małopolskie

487 000 zł1 000 m² 487 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okolica ul.Spokojnej w Bolechowicach WIDOKOWA, 10 AROWA , POD DOM WOLNOSTOJĄCY. Wszystkie media : woda , prąd , gaz , kanalizacja. Plan zagospodarowania obowiązujący. Zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wrobela

Kraków,małopolskie

5 200 000 zł1 500 m² 3 467 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa 15 arowa rybitwy! objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbol kp i przeznaczona pod Tereny obiektów i urządzeń komunikacji. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala.