dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łazany

Łazany,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Buchcice

Buchcice,małopolskie

75 000 zł11 500 m² 6,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży prezentujemy działkę rolną o powierzchni 1,15 ha położoną w miejscowości Buchcice, gmina Tuchów, małopolska Lokalizacja: działka usytuowana jest w otoczeniu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kokotów

Kokotów,małopolskie

660 000 zł1 071 m² 616,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania dzialkę budowlaną w Kokotowie 10,71 ar | Doskonała lokalizacja | 660 000 zł.Sprzedaje jako osoba prywatna, bez pośredników. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bocheńska

Niepołomice,małopolskie

2 700 000 zł954 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W centrum niepołomic Z domem ok. 100 m2 - możliwości inwestycyjne Na sprzedaż działka o powierzchni 954 m2 (numer działki 3108/1) położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dojazdów

Dojazdów,małopolskie

649 000 zł1 200 m² 540,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z widokiem! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Dojazdowie (pow.krakowski, gm. Kocmyrzów-Luborzyca) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

169 000 zł4 700 m² 35,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 47 arów w Biadolinach Radłowskich. Działka płaska, w kształcie prostokąta- idealna pod budowę domu jednorodzinnego, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Słopnice

Słopnice,małopolskie

33 000 zł9 500 m² 3,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Czesława Czopka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żurowa,małopolskie

49 000 zł1 200 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 12 arów. Cena 49 000 zł Świetna lokalizacja przy drodze asfaltowej, a jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olkusz

Olkusz,małopolskie

19 250 zł553 m² 34,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Mariana Bigaja, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

215 000 zł1 900 m² 113,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 19 arów Lisia Góra, przy drodze nr 73 215 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 arów, położona w miejscowości Lisia Góra, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ciesielska

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł753 m² 2 257,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Planujesz budowę domu i chcesz mieć blisko do komunikacji miejskiej, parku, przedszkola, sklepów itp.? A może jesteś inwestorem który chciałby zbudować tzw. bliźniaka? Koniecznie zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stryjeńskiej

Kraków,małopolskie

787 000 zł870 m² 904,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 870 m2 w Olszanicy przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pogórska Wola

Pogórska Wola,małopolskie

990 000 zł35 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna 3,5 ha Pogórska Wola | przy dk94 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3,5 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skrzętla-Rojówka

Skrzętla-Rojówka,małopolskie

39 500 zł5 700 m² 6,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las mieszany z przewagą buka, położony w miejscowości Skrzętla-Rojówka w gminie Łososina Dolna, w niedalekiej odległości od Zalewu Rożnowskiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szaflary

Szaflary,małopolskie

260 000 zł675 m² 385,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska; media/instalacje: kanalizacja, prąd; otoczenie: niska zabudowa, nowa zabudowa, łąka, las; dojazd: droga gminna; wymiary: 25x27; do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubiczko

Lubiczko,małopolskie

99 000 zł2 600 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka z warunkami zabudowy Twoje miejsce na spokojne życie na wsi! Do sprzedaży oferuję działkę o powierzchni 26 arów położoną w miejscowości lubiczko, gmina Gręboszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Brzyczyna,małopolskie

430 000 zł1 072 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Spacerowej w Brzyczynie. Więcej info pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Siołkowa

Siołkowa,małopolskie

94 900 zł1 112 m² 85,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o poranej kawie w promieniach wschodzącego słońca, gdzie z Twojego tarasu rozpościera się malowniczy widok na pobliskie góry? To miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ratułów

Ratułów,małopolskie

3 000 000 zł5 651 m² 530,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bachledówka to marka sama w sobie - lepszego widoku w okolicy na Tatry nie znajdziesz. Jedno z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych miejsc na Podhalu, wybierane przez inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

467 500 zł1 517 m² 308,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola batorska - działka budowlana o powierzchni 15,17 ara. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,17 ara, położona w spokojnej części miejscowości Wola Batorska (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodociągowa

Oświęcim,małopolskie

8 259 810 zł42 358 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna perełka w Oświęcimiu ponad 4 ha pod zabudowę! Z prawomocnym pozwoleniem na budowę | pum 16 201 m | Malownicza okolica | Blisko jeziora Kruki | Atrakcyjna cena: 195 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

1 690 000 zł5 000 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedazy działkę 50 ar z możłiwością zakupu 60 ar zlokalizowaną w Dąbrowie Szlacheckiej 15km od centrum Krakowa do Salwatoru 15 min samochodem, usytuałowana w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Olszyny

Olszyny,małopolskie

29 000 zł4 400 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka 44 ary nad potokiem idealna na rekreację i staw! Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 44 ary położoną w malowniczej miejscowości Olszyny, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Zagórze

Zagórze,małopolskie

120 821 zł983 m² 122,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radłów,małopolskie

115 000 zł1 070 m² 107,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego miejsca pod dom w spokojnej, a jednocześnie rekreacyjnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Powierzchnia: 1070 m Przeznaczenie w mpzp: mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazany

Łazany,małopolskie

255 000 zł1 220 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na Kraków! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Zagórze

Zagórze,małopolskie

112 463 zł915 m² 122,91 zł/m²

 

 

 

Trąbki,małopolskie

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Dlaczego ta działka *** To nie jest zwykła działka budowlana, to bezpieczeństwo widoków, słońce przez cały dzień i realna wartość inwestycyjna. **uwaga do zdjęć:** działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Radgoszcz,małopolskie

73 500 zł1 500 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Radgoszcz, do sprzedaży oferowane są 3 działki budowlane o powierzchni około 15 arów każda, położone w Radgoszczy. Teren jest płaski, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Popędzyna

Popędzyna,małopolskie

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przy asfalcie! Do sprzedaży oferuję działkę rolną położoną w miejscowości popędzyna, gmina szczurowa, powiat brzeski o powierzchni 30 arów. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kłaj

Kłaj,małopolskie

570 000 zł3 200 m² 178,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana do sprzedaży działka budowlana nr 2480 w Kłaju o powierzchni 32a Z pozwoleniem na budowę 6 domów położona jest przy drodze gminnej Kłaj-Stanisławice-Bochnia w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zbydniów

Zbydniów,małopolskie

595 000 zł16 600 m² 35,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas znajdziecie Państwo tę ofertę. Proponujemy dużą działkę budowlano-rolną z południowa ekspozycją i widokami na szczyty Beskidu Wyspowego, która graniczy z lokalną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Łopuszna

Łopuszna,małopolskie

129 000 zł17 076 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt leśny o powierzchni 1,7076 ha w miejscowości Łopuszna, zarębek Średni. Nieruchomość o wymiarach ok: dł. 250 m, szer. 61-72 m. Teren pochyły. Numer działki 3111/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodociągowa

Oświęcim,małopolskie

2 751 450 zł14 110 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna inwestycja z potencjałem Oświęcim, 1,41 ha Z pozwoleniem na budowę | Doskonała lokalizacja | Cena: tylko 195 zł/m Szukasz mniejszego, ale nadal bardzo atrakcyjnego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodociągowa

Oświęcim,małopolskie

5 508 360 zł28 248 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja w Oświęcimiu działka 2,82 ha pod zabudowę! Z prawomocnym pozwoleniem na budowę | Atrakcyjna cena 195 zł/m | Spokojna, zielona okolica blisko jeziora Kruki Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

255 000 zł1 220 m² 209,02 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

205 000 zł750 m² 273,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Kościelnikach (nowa Huta, kraków). Wymiary I parametry: - powierzchnia około 7,5 ara, - wymiary około 17,5 m x 43 m, - równa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czerwienne

Czerwienne,małopolskie

150 000 zł2 202 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 2202 m2 Czewienne blisko Bachledówki. Parcela objęta mpzp jako tereny rolnicze. Działki ewid.nr. 52/11 i 52/12 (administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Chochołów

Chochołów,małopolskie

365 000 zł90 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zakup bez prowizji posrednika. Sprzedam dzialke budowlana w ksztalcie prostokata pod zabudowe jednorodzinna z mozliwoscia uslug. Zabudowa dzialki szeregowa, zgodnie z planem dla Chocholowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stolarska

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

770 000 zł3 699 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kalwaria zebrzydowska/bugaj ul.Stolarska Działka budowlana składająca się z 3 parcel o łącznej powierzchni 36,99arów położona przy drodze publicznej asfaltowej. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Dursztyn,małopolskie

299 000 zł2 397 m² 124,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Dursztyn (gmina Nowy Targ) z widokiem na Gorce i Babią Górę. Powierzchnia: 2397.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij