dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trakt Olkuski

Nowa Góra,małopolskie

699 000 zł3 494 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalna działka z niepowtarzalnymi widokami na pola uprawne i lasy, na końcu strefy zabudowy. To świetne miejsce na: - życie w ciszy i spokoju - inwestycję w turystykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Grojec

Grojec,małopolskie

127 000 zł4 307 m² 29,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne o powierzchni 19,6 i 23,4 a z zapewnionym dojazdem od drogi asfaltowej w miejscowości Grojec gm. Alwernia pod Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopaliny

Kopaliny,małopolskie

380 000 zł2 400 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa wraz z domem, sadem i budynkiem gospodarczym | kopaliny | Lokalizacja: kopaliny Powierzchnia działki: 24 ary (2400 m ) Powierzchnia domu:62 m2 Przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Widoma

Widoma,małopolskie

2 200 000 zł7 700 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Szukasz terenu inwestycyjnego? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z przeznaczeniem usługowym o powierzchni 7700m położonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zelków

Zelków,małopolskie

530 000 zł2 130 m² 248,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widokowe działki w atrakcyjnej cenie przy lesie w Zelkowie! Tylko 11 minut jazdy autem z Krakowa Bronowic. Oferujemy na sprzedaż kilka widokowych działek budowlanych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Osiek

Osiek,małopolskie

320 000 zł2 602 m² 122,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna, przestronna działka o powierzchni 26 arów (2600 m ) położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Osiek, w gminie Oświęcim. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Targowisko

Targowisko,małopolskie

1 100 000 zł5 900 m² 186,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa przy dk94. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Grodkowice. 59 arowa działka zlokalizowana w miejscowości Grodkowice położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Balice

Balice,małopolskie

6 983 000 zł6 983 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 69,83 ar Z pozwoleniem na budowę hali 4915 m Produkcja | Usługi | Magazyn | Biura Możliwość realizacji etapami Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Odrowąż

Odrowąż,małopolskie

135 000 zł870 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Odrowąż gm. Czarny Dunajec o pow. 870 m2. Działka nr ew. 506/19 i udziały w działce nr 511/3. Wymiary działki 13 x 56 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rączna

Rączna,małopolskie

510 000 zł25 m² 20 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 25 arów, z czego ok. 12 arów stanowi część budowlana. Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

2 590 000 zł1 468 m² 1 764,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę Kraków Kliny, ul. Borkowska / Krygowskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 1 468 m , położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zabawa

Zabawa,małopolskie

415 500 zł831 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowanej w miejscowości Zabawa (gmina Wieliczka). Działka oferuje regularny kształt oraz dogodne parametry pod budowę domu jednorodzinnego, w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Czułów

Czułów,małopolskie

80 000 zł3 464 m² 23,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 34,64a w miejscowości Czułów gm. Liszki pod Krakowem. Dojazd do parceli odbywa się z drogi powiatowej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lichwin

Lichwin,małopolskie

129 000 zł5 000 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przyjedź do Lichwina. Stań na tej działce, spójrz przed siebie i zrozumiesz, dlaczego ludzie wybierają to miejsce, choć mogliby mieszkać bliżej miasta - bo tutaj po prostu chce się zostać. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kukułówka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

327 000 zł1 100 m² 297,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną w Dąbrowie Szlacheckiej, niedalekiej odległości od Krakowa o powierzchni 11 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł1 280 m² 311,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | nowa huta | wolica Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1280m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stronie

Stronie,małopolskie

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników! Witam posiadam do sprzedania uzbrojoną działkę 41ar w miejscowości Stronie Gmina łukowica. Działkę można podzielić na dwie działki w wielkości 26 (rolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

349 000 zł600 m² 581,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nest Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży uzbrojonej działki budowlanej z gotowym projektem domu w Śledziejowicach. Lokalizacja: śledziejowice, gmina Wieliczka (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Słoneczna

Grębynice,małopolskie

329 000 zł938 m² 350,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki siedliskowej zlokalizowanej w miejscowości Grębynice. Grunt posiada aktualne i prawomocne Pozwolenie na Budowę domu jednorodzinnego pt. "Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka o powierzchni 11,5 ar objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaliś

Kaliś,małopolskie

4 800 000 zł65 000 m² 73,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

[na sprzedaż] 6,5 ha działka budowlano-rolna | Kaliś k. Wolbromia Szukasz idealnego terenu pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub inwestycję deweloperską? Ta oferta to połączenie doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Młynka

Młynka,małopolskie

690 000 zł3 600 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży działkę o pow. ok. 36 a, położoną w miejscowości Młynka, gm. Zabierzów. Działka ma przeznaczenie m1u, czyli budowlano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jerzmanowice

Jerzmanowice,małopolskie

160 000 zł14 700 m² 10,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna 1,47 ha Jerzmanowice, gm. Jerzmanowice-Przeginia (pow. krakowski) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 1,47 ha, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowice

Janowice,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

 

 

Zalas,małopolskie

119 000 zł2 100 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę o przeznaczeniu budowlanym i zieleni nieurządzonej, o pow. 21 a, w Zalasie, w gm. Krzeszowice. Część budowlana działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

120 000 zł1 014 m² 118,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację działki w Gminie Kalwaria Zebrzydowska w miejscowości Brody. W gminie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w planie oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sieciechowice,małopolskie

1 090 000 zł10 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlana o powierzchni 1 ha, teren płaski z drogą dojazdową gminną. Działka posiada dokumenty do rozpoczęcia budowy jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Jodłówka-Wałki,małopolskie

199 000 zł1 200 m² 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa. Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

259 000 zł1 050 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

99 000 zł7 900 m² 12,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 79 arów, położona w miejscowości Biadoliny Radłowskie. Ukształtowanie terenu jest płaskie, sprzyjające uprawom i łatwe do zaadaptowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

126 800 zł33 533 m² 3,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt VIII gup 677/20/s sprzedaz wolnej ręki nieruchomość gruntową złożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Racławice

Racławice,małopolskie

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości oferują do sprzedania działkę o powierzchni 16 arów. Nieruchomość położona w miejscowości Racławice, bezpośrednio przy drodze. Działka płaska, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Morzychna

Morzychna,małopolskie

179 000 zł7 000 m² 25,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w gminie Dąbrowa Tarnowska w miejscowości Morzychna. Oferowana nieruchomość ma powierznię 70 ar. Klasa gruntu IV. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

259 000 zł1 033 m² 250,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nieopodal Wieliczki! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Koźmicach Małych (gmina Wieliczka), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żabno

Żabno,małopolskie

120 000 zł999 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana W żabnie przy ulicy jana kilińskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia: 999 m Wymiary: ok. 19,5 m szerokości 51 m długości Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mogilno

Mogilno,małopolskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest 6 nieruchomości gruntowych widokowych położonych w Mogilnie o powierzchni ok 10 arów każda. Kształt działek prostokąt. Na każdej z działek wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazany

Łazany,małopolskie

260 000 zł1 150 m² 226,09 zł/m²

 

 

 

Buchcice,małopolskie

75 000 zł11 500 m² 6,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży prezentujemy działkę rolną o powierzchni 1,15 ha położoną w miejscowości Buchcice, gmina Tuchów, małopolska Lokalizacja: działka usytuowana jest w otoczeniu przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kokotów

Kokotów,małopolskie

660 000 zł1 071 m² 616,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania dzialkę budowlaną w Kokotowie 10,71 ar | Doskonała lokalizacja | 660 000 zł.Sprzedaje jako osoba prywatna, bez pośredników. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej.