dowolna

Działki małopolskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 239 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jedlina

Jawiszowice,małopolskie

88 000 zł933 m² 94,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 933 m2 jawiszowice, ul. Jedlina cena 88.000 zł Na sprzedaż działka budowlana powierzchni 933 m2, położona przy ul. Jedlina w Jawiszowicach (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Raciborsko

Raciborsko,małopolskie

400 000 zł4 042 m² 98,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w Raciborsku, gm. Wieliczka położoną w drugiej linii zabudowy w zielonej okolicy z rzadką zabudową i ładnym widokiem. , media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trąbki

Trąbki,małopolskie

460 000 zł2 828 m² 162,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania dla Państwa mam działkę w miejscowości Trąbki. Łączna powierzchnia to 0,2828 ha. Do parceli prowadzi droga gminna asfaltowa. Na działce znajduje się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

7 900 000 zł2 312 m² 3 416,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod budowę domu seniora z pełną infrastrukturą. Gotowa koncepcja architektoniczna. Dla działki obowiązuje mpzp Cena netto. Powierzchnia pod kątem planowanego domu seniora:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kraków

Kraków,małopolskie

40 000 000 zł1 055 m² 37 914,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z koncepcją hotelu o łącznej ilości pokoi 151 Dokumentacja do wglądu w biurze! - opinia geotechniczna z 2016 roku, - sprawozdanie z badań archeologicznych z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraków

Kraków,małopolskie

799 000 zł453 m² 1 763,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pilna sprzedaż! Sprzedamy działkę ok 4,5 ara w bardzo dobrej lokalizacji. Na działce znajduje się budynek mieszkalny bezpośrednio przylegający do głównej ulicy który może być również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Ryglice,małopolskie

59 999 zł10 330 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 wyjątkowe działki leśne o łącznej powierzchni 1,033 ha, porośnięte większymi drzewami liściastymi. Ukształtowanie terenu nieregularne, ustanowiona służebność dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

399 000 zł1 200 m² 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 arowa położona w Niepołomicach o wymiarach ok. 30m na 35m. W pełni uzbrojona z warunkami. Okolica domy jednorodzinne. Zapraszam do oglądania Więcej ofert na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Mstów

Mstów,małopolskie

490 000 zł5 500 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Góry, położoną w miejscowości Mstów, gm. Jodłownik. Działka doskonale nadaje się do zamieszkania ( teren budowlano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Psary

Psary,małopolskie

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 20 arów, w kształcie prostokąta, co sprawia, że jest idealnym miejscem do realizacji różnorodnych planów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rzeszotary

Rzeszotary,małopolskie

1 025 000 zł5 412 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Film z drona działki oraz okolicy: bit.ly/42rYbiE Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek, mieszcząca się w Rzeszotarach w gminie Świątniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

4 200 000 zł6 400 m² 656,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemności przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej i niepowtarzalnej działki w okolicy Krakowa. Działka posiada przepiękny rozległy widok na okoliczne tereny i Wisłę. W raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

600 000 zł2 100 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

łąka, płaska, przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; wymiary: 47,5x58m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Niepołomice,małopolskie

459 000 zł1 320 m² 347,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Magicvision ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży Działkę Budowlano-komercyjną. Działka jest uzbrojona w media, na działce jest prąd, woda i gaz. Kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skawińska

Kopanka,małopolskie

200 000 zł850 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka wraz z pozwoleniem na budowę Archon dom w riveach 11,media na działce ,materiał na budowę do stanu surowego otwartego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tomice

Tomice,małopolskie

350 000 zł4 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 40 arów położona w centrum Tomic. Nieruchomość w kształcie trójkąta o szerokości wzdłuż drogi 43 metry. Działka w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Nieszkowska

Wola Nieszkowska,małopolskie

89 000 zł1 500 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragniesz zamieszkać w malowniczej, urokliwej okolicy z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - pięknie położony grunt o powierzchni 15 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kleszczów

Kleszczów,małopolskie

180 000 zł4 602 m² 39,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana Na sprzedaż urokliwa działka rolna umiejscowiona przy samym lesie w miejscowości Kleszczów, gmina Zabierzów. Jest to okolica, gdzie jest dużo szlaków turystycznych - spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

520 000 zł6 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działki inwestycyjne ( łącznie 3 działki) o powierzchni 5911 mkw. położone przy ul. Czarnochowskiej w Czarnochowicach obok Wieliczki. Wg mpzp działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grajów

Grajów,małopolskie

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę położoną w Grajowie, gm. Wieliczka położoną w otulinie lasu w zielonej, niezabudowanej części. Media na działce sąsiedniej ( prąd ok 50m, woda ok 70m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Luborzycka

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł6 700 m² 492,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

długa; media/instalacje: kanalizacja, gaz, prąd, siła, woda; otoczenie: sklepy, usługi, zalew, kościół, las, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła, tereny rekreacyjne, nowa zabudowa, niska zabudowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ptaszkowa

Ptaszkowa,małopolskie

145 000 zł1 227 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Ptaszkowa, gm. Grybów, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Maruszyna

Maruszyna,małopolskie

170 000 zł1 596 m² 106,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasów i zielonych pól Z dala od zabudowań, tylko jeden dom w okolicy. Cisza - gwarantowana! Lokalizacja: maruszyna (gm. Szaflary) Powierzchnia: 1596 m2 Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lednica Górna,małopolskie

570 000 zł2 200 m² 259,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w Lednicy Górnej, zaledwie 3 km od Wieliczki z dobrym dojazdem droga asfaltową. Działka w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Janowice

Janowice,małopolskie

180 000 zł1 410 m² 127,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę położoną w Janowicach, gm. Wieliczka położoną w otulinie lasu w zielonej, niezabudowanej części. Media : woda, gaz - na działce, prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pragnę przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w miejscowości Rzepiennik Strzyżewski. To unikalne miejsce charakteryzuje się przede wszystkim spokojem, idealnie wpisując się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mikołajowice

Mikołajowice,małopolskie

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlana położoną w msc. Mikołajowice w gminie Tarnów. Usytuowana w pięknych okolicznościach przyrody blisko rzeki Dunajec, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

30 000 zł1 001 m² 29,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

440 000 zł11 m² 40 703,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia taka nieruchomość w Węgrzcach Wielkich. UL. Widokowa Nr działek 1071/3; 1072/3; 1073/3 Niekwestionowane atuty tej działki to - rozmiar 10,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

438 000 zł930 m² 470,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 9,3 ar na sprzedaż w Krakowie na Podgórzu Duchackim. Działka jest płaska. Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Wymiary: szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 000 000 zł964 m² 1 037,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W K ościelisku! Do sprzedania widokowa działka w Kościelisku o pow. 964 m 2 obecnie ma status rolny natomiast w nowym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Brzezie

Brzezie,małopolskie

349 000 zł7 800 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kłaj- brzezie - działka usługi turystyczne 78 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 działki przylegające do siebie o łącznej pow. 78 ar Według zapisów mpzp działka nr 925/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

520 000 zł27 m² 19 504,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia taka nieruchomość w Węgrzcach Wielkich. UL. Widokowa widokowa Nr działek 1070/4; 1072/17; 1073/17 Niekwestionowane atuty tej działki to - rozmiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Narama

Narama,małopolskie

300 000 zł1 300 m² 231 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: TA OFERTA TYLKO U NAS! Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się w miejscowości Narama. Prosta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł605 m² 328,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w malowniczej okolicy Bochni, przy ul. Karosek. Ta nieruchomość to prawdziwa okazja dla inwestorów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

250 000 zł1 998 m² 125,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż działka budowlana o pow.19,98arow, polozona w malowniczej okolicy wsi Stryszawa w otoczeniu gór Beskid Makowiecki. Działka jest długa, co daje wrazenie waskiej, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

40 000 zł3 970 m² 10,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Ligasy

Ochotnica Dolna,małopolskie

130 000 zł1 129 m² 115,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1129 m2, położona w miejscowości Ochtnica Dolna, os. Ligasy. Dane ogólne: powierzchnia działki: 1129 m2 Symbol w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Ochodza,małopolskie

259 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Ochodzy przy ulicy Spacerowej Działka świetnie nadaje się pod duży dom jednorodzinny. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarny Potok

Czarny Potok,małopolskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka w malowniczej miejscowości Czarny Potok, gm. Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Tarnów

Tarnów,małopolskie

824 000 zł4 250 m² 193,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu teren inwestycyjny o powierzchni ok. 42,5 ar. Parcela w kształcie trapezu. Działka położona w Tarnowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Zgodnie z Planem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij