dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

375 000 zł28,60 m² 13 111,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kraków Stare Podgórze al. Dembowskiego 28,60 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 28,60 m2, znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł1 860 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chata pod Tatrami oferuje: na sprzedaż działka rolna - Kościelisko, zbocze Gubałówki Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1860 m , położoną w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 240 zł54,51 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł433 m² 205,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka rekreacyjna położona w pięknej okolicy w Winiarach koło Gdowa. Działka o powierzchni 433 m 2 , teren płaski z dostępem do mediów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75,35 m² 23 755,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska 75,35 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 75,35 m2, położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 000 zł44,80 m² 14 352,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 2-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z parkingiem Kraków ul. Beliny Prażmowskiego nieruchomość: mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia Lokal biurowy o powierzchni 200 m2 zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Wieniawskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 364 zł37,61 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowo powstające osiedle 4 budynków oferuje kameralne budynki mieszkalne, każdy z nich z 10 mieszkaniami. Atuty mieszkania : w winda komórka lokatorska przestronne balkon Dodatkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,93 m² 62,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare podgórze - przestro nne mieszkanie Z 3 osobnymi pokojami N20 Nieruchomości przedstawia ofertę pięknego 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 zlokalizowanego na Starym Podgórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

7 ar działki budowlanej jerzmanowice Do sprzedaży działka budowlana 700 m, położona w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, rezerwat Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł4 156 m² 493,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Działka Inwestycyjna z Prywatnym Lasem - Kraków, kostrze Szukasz miejsca, które łączy potencjał deweloperski z prestiżem rezydencji? Ta nieruchomość o powierzchni 41,65 ara.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,20 m² 18 089,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 049 m² 59,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 7049 m mpzp 8mu.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno budowlana o powierzchni 78a w tym 17a budowlane ,17a dopuszczona zabudowa zagrodowa i 44a przeznaczenie rolne w miejscowosci Witanowice gm Tomice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Domagały (dzielnica Złocień) w Krakowie o powierzchni 41m2. - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł677 m² 7 903 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w Jaszczurówce - jednej z najbardziej pożądanych i malowniczych dzielnic Zakopanego. Obiekt o powierzchni 677,35 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 452 m² 185,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W tyliczu Z piękną panoramą Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1452 m/kw. Wydane warunki zabudowy na 1 dom jednorodzinny. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,77 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zgody, w cenie 2800 zł w pobliżu Zalewu Nowohuckiego w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie Mieszkanie zlokalizowane jest na 4-ym piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł230 m² 17 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny o pow 230 m2, na działce o pow. 5,8 a położony na Woli Justowskiej parter: salon z jadalnią około 50 m2, kuchnia około 11m2, gabinet 14 m2, łazienka 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł126 m² 4 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nowoczesny Dom na Słonecznym Wzgórzu | 125 m | 10 Minut do Centrum Gorlice | Stan Surowy Zamknięty Premium Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł67,43 m² 15 556,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami wykończone w wysokim standardzie przy ul. Bujaka w Krakowie. - powierzchnia użytkowa (wg kw): 67,43 m -.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz parterowy lokal o powierzchni około 32mkw., zlokalizowany przy ulicy Skarbińskiego w Krakowie. Parter, możliwość zaparkowania jednego pojazdu przed budynkiem, centralna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 500 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Dąbrowa Tarnowska, położoną bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł700 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję hale na wynajem o powierzchni 700m Obiekt w dobrej kondycji i gotowe do użytku. Posiada niepylne posadzki oraz ogrzewane. Na terenie znajduje się duża ilość miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 750 zł50,53 m² 14 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,53 m, położone w nowej inwestycji przy ul. Powstańców. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Rydla pet friendly english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 35m2 zlokalizowaną w bloku przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 260 zł36,60 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie-kawalerkę, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Krakowie dzielnica Nowa Huta. Inwestycja oddana do użytkowania. Zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

50,25 zł/m²199 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne i gotowe do pracy biuro klasy A położone w południowej części Krakowa w biurowcu Tischnera Office przy skrzyżowaniu ulic Wadowicka / Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł150 m² 6 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kobylany (woj. małopolskie), przy ul. Kwiatowej. Budynek został przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Panorama Miasta z Twojego Okna! 3 Pokoje, 56.39m Os. Sikorskiego 32-200 Miechów wok Małopolskie Przytulne, słoneczne i gotowe do zamieszkania idealne dla rodziny lub pod inwestycję!z.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwupoziomowy lokal komercyjny 100m2 z parkingiem Miechów | Świetna lokalizacja Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:5 000 zł

Morestate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy Strumyk. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186 m² 10 747,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w Libertowie, w niewielkiej, zielonej enklawie składającej się z kilku domów. Atuty kameralna, kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 352 712 zł86,16 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł269 m² 4 386,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 269 m (powierzchnia użytkowa: 141 m ), zlokalizowany na cenionym osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ul. Ogrodowej.