dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Południe II, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł103 m² 6 106,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Brzozówce na granicy z Tarnowem. Prezentujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim, który łączy funkcjonalność z wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł53,43 m² 16 563,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł115 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Alwerni. Funkcjonalny, parterowy układ zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 400 zł65 m² 20 990,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi z dużym garażem w cenie Przepiękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Paczółtowice, położonej koło Krzeszowic w powiecie krakowskim. Miejscowość ta jest znana z terenów rekreacyjnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy Oświęcim, ul. Szpitalna 24C Oferuję do sprzedaży funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł11 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej, 8900zł/ar Ładna k. Tarnowa Na sprzedaż działka budowlana nr 289, 290/1 położona w miejscowości Ładna, w gminie Skrzyszów, w odległości około 8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowy dom na zielonym osiedlu w Zabierzowie, zaledwie 15 minut od serca Krakowa. Lokalizacja Dom położony jest w urokliwej podkrakowskiej miejscowości Zabierzów. Okolica wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł565 m² 1 539,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w dzielnicy Chłabówka Górna , znana z cichej i malowniczej okolicy. Bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego. W pobliżu szlak do doliny olczyskiej , nosal ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 300 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 23 ar w Rybnej gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod: 1. w części ok. 8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 315 zł43,35 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,88 m² 9 341,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwa niezależne lokale w domu wolnostojącym z lat 80-tych XX w o łącznej powierzchni użytkowej 90.88 m2 wraz z częściami wspólnymi tj. strych, piwnica, ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 636 m² 71,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2636 m z warunkami zabudowy, media, blisko centrum Radłowa idealna pod inwestycję Na sprzedaż działka o powierzchni 2636 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni użytkowej 205 mkw. (powierzchnia całkowita 240 mkw.) położony w Tarnowie dzielnicy Krzyż na działce o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²347 m² 17 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w nowoczesnym budynku - w świetnej lokalizacji na południu Krakowa - powierzchnia około 150 m lub 347 m - lokale na 2 piętrze - kuchnia i łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł16 013 m² 405,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa zabudowana halami produkcyjno - magazynowymi oraz budynkiem biurowym w Brzezince koło Oświęcimia idealna pod produkcję, magazyny lub usługi. Teren inwestycyjny tworzą działki.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł3 128 m² 23,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z możliwością zabudowy W gminie dąbrowa tarnowska - żelazówka. Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 0,3128ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 964 m² 134,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kętach o powierzchni 1964 mkw zabudowana budynkiem mieszkalnym z lat 60 tych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kęty oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł12 500 m² 30,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,25 ha w Mystkowie gmina Kamionka Wielka. Złożony wniosek o przekształcenie na działkę budowlaną Działka w bardzo ładnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedsprzedaż: parkowe Kliny, kraków. Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 855 zł58,90 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 500 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pozwolenie na budowę szczęściu domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt firmy Archon Dom w klematisach 20 (bn). Każdy dom o powierzchni 100,37 m2 plus garaż w bryle budynku 17,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Niecodzienna nieruchomość - dom Z dużą działką W dąbrowie tarnowskiej do zamieszkania! - Przedstawiamy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny w malowniczej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł2 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

29 ar działki - jerzmanowice Do sprzedaży piękna widokowa działka o pow 29 ar, położona w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza mieszkanie przyjazne zwierzętom Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + wszystkie opłaty 800 zł (w tym czynsz administracyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bardzo ładne, zadbane Z dużym balkonem osiedle piastów lokalizacja, budynek Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia świeżo odmalowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ulicy Al. 29 Listopada 193C w Krakowie (banacha / meiera). Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł48,08 m² 5 189,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,08 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku, przy ul. Do Prochowni w Tarnowie. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 577 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Meszna Opacka w gminie Tuchów. Nieruchomość ma powierzchnię 1577.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł26 743 m² 411,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks budynków w Oświęcimiu położonych na działce o łącznej powierzchni 26 743m2. Na działce znajdują się 2 budynki biurowe po 600m2 każdy, budynki magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dwa domy połączone ze sobą w cenie jednego - pod miastem obok lasu -olesno 25 km od Tarnowa, 100 km od Krakowa i Rzeszowa. Dwa domy pod jednym dachem w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 003 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka z bezpośrednim dostępem do lasu w Pcimiu! Na stronie homfi znajdą Państwo komplet zdjęć, rzuty oraz film z drona. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, chyszów, od 15 marca ( może wcześniej) lokal handlowo - usługowy, o pow. 90 m2, w budynku parterowym z prywatnym parkingiem na kilka samochodów. Dwie sale handlowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 773 zł38,85 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.