dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 922 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 922 ogłoszenia

1 099 000 zł93 m² 11 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 93 m, składa się z: - salonu - otwartej kuchni, jadalni - toalety - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł791 m² 268,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centrum Libiąża o powierzchni 791 m2. Idealnie nadająca sie pod działalność gospodarczą lub dom w centrum miasta. opis: kształt prostokątny o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w zielonym zaciszu. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, aktualnie urządzone na dwa komfortowe pokoje, znajdujące się przy ul. Ketlinga w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł20 101 m² 12,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Tluczaniu. Działka o powierzchni ok. 20101 m2, z czego ok. 2400 m2 budowlane. Okolica bardzo spokojna wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł214,06 m² 5 979,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Radwanowice, ul. Szkolna Oferta dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Projekt domu Archon - dom w malinówkach 9(g) Do sprzedania komfortowy 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 143m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,40 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta, 41-metrowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł105 m² 7 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję w Mnikowie. Tylko 8,5 km do granicy Krakowa! Oferujemy do sprzedaży domy - 1/2 bliźniaka o pow.105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł7 950 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa w dzielnicy Chyszów. Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę przemysłową o powierzchni 7950 m2; położoną w Tarnowie, dzielnicy Chyszów przy ulicy Wiesława.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tonie, dziewięcioarowa działka! objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące. Działka jest płaska, pusta. Zlokalizowana ok. 7 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł21,05 m² 16 389,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21,05 m, zlokalizowana na parterze kameralnego budynku (10 lokali) przy ul. Wielkotyrnowskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł43,78 m² 21 904,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 43,78 m , położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,50 m² 6 276,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy ul. Ujejskiego, tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 041 660 zł64,30 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 473 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka zlokalizowaną w spokojnym Zagórniku pod Andrychowem, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł106,80 m² 11 704,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Czarna Góra (gmina Bukowina Tatrzańska), w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Podhala. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z Lasem, łyczanka gm Siepraw. Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 45ar. Lokalizacja Łyczanka:

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W pobliżu: sklepy; rozkład: do własnej aranżacji; standard mieszkania: do wykończenia; ogrzewanie: centralne własne w budynku; media/instalacje: kanalizacja, prąd, woda; liczba kondygnacji: 2; do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Bukowska na 4 pietrze w bloku bez Windy. To.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,09 m² 15 257,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,09 m , położone przy ul. Myśliwskiej 63 w krakowskiej dzielnicy Płaszów. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²39 m² 2 028 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 39 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł18 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na halę , produkcja , usługi na Rybitwach w Krakowie. Działa 180 arów , możliwości zabudowy halą o pow 6000 m2 , wysoką na 11 m . cena 10 800 000 zł netto do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170,80 m² 8 138,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy dom pod lasem z pięknym widokiem. Znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia całkowita domu to 170,8m 2 na którą składają się parter , pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Metropolia Nieruchomości oferuje do wynajęcia - nowe, superkomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na 6-tym piętrze budynku w nowym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł40,27 m² 18 127,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 40,27 m2 znajdujące się przy ulicy Piltza w Krakowie. * blisko kampus uj, centra biurowe (shell, motorola, ubs) * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 620 zł31,32 m² 18 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

7 720 zł386 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa wraz z pomieszczeniem biurowym oraz zapleczem socjalnym. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Chrzanowa, w bezpośrednim sąsiedztwie innych.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone, nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Lipska 16. Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,86m2, parter, 2 pokoje z balkonem , os. Barskie w Nowym Sączu. Przedstawiam Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,86 m2, położone na parterze - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

10 200 zł103 m² 99,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne biuro w secesyjnej kamienicy - idealne pod kancelarię | 103 m | Kraków - Stare Miasto lokalizacja: prestiżowy lokal biurowy położony w samym sercu Krakowa - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 711 zł46,23 m² 15 697,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 46,23 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 187 zł33,89 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura / Kameralne budynki / Zieleń i strefy relaksu / Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182,43 m² 1 918,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kasina Wielka, w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 976 m² 92,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! Widokowo położona działka budowlano-rolna o powierzchni 20976 mkw ha. Dojazd do działki drogą publiczną asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego teren budowlany zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²99 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 99 m2 na czwartym piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ulicy Henryka Kamieńskiego w Krakowie.Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Południe II, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł103 m² 6 106,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Brzozówce na granicy z Tarnowem. Prezentujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim, który łączy funkcjonalność z wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł53,43 m² 16 563,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem * Pokój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij