dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

250 000 zł298,90 m² 836,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 156 m²

Budynek magazynowo-gospodarczy na sprzedaż, blisko centrum - szczucin! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 0,3156 ha wraz z zabudowaniami magazynowo-administracyjnymi. Okres.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,50 m² 7 319,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł620 m² 317,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuję do sprzedaży działkę o pow.620m2 położoną w Oświęcimiu w rejonie ul.Zaborskiej. Nieruchomość położona przy utwardzonej drodze wewnętrznej, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł20 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 m²

Kraków Żabiniec miejsce postojowe + komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie o powierzchni 7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka - Stare Podgórze - ul Św Kingi - gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł700 m² 241,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana pod jodłami Z letnią altaną mieszkalną Działka budowlana 700 m z altaną mieszkalną - Klimkówka, gmina Ropa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2 (całkowita ponad 160m2) położony w Roczynach, usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł95,79 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Wielickiej 28. Przedmiotem oferty są wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 175 127 zł421,73 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu lokal na sprzedaż w nowopowstalej inwestycji w Limanowej przy ul. Bulwary. Lokal o powierzchni 421,73 m2, mieści się na parterze w trzypiętrowym budynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 42.89 a z czego ok. 26.49 a stanowi teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 750 zł77 m² 13 503,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

A2-092 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 77 m2 na krakowskim Prądniku Białym - 20 tysięcy taniej! Sprzedaż od dewelopera - Bez pcc! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 3 kwartał 2027r. 100 % ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 224 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej miejscowości Wronin, w gminie Koniusza, powiat proszowicki. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 104m2 | ul. Krowoderska | Ścisłe centrum Krakowa | Parter kamienicy Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 104 m2, usytuowany na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 200 zł42 284 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 400 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących :) 6 400 m gruntu pod usługi publiczne i komercyjne. Regularny kształt, elastyczne możliwości zabudowy. Teren dla poważnego inwestora. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł7 096 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prywatny las W górach cisza, przestrzeń I inwestycja W naturę Na sprzedaż działka leśna W ostrowsku (gmina nowy targ), położona w malowniczym regionie Gorców idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 564 zł42,44 m² 15 399,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Płaszowa. Kraków Płaszów Termin oddania inwestycji: IV kw 2025 r. Inwestycja: nowoczesny kilkuetapowy projekt składający się z 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

120 650 zł3 400 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż ciężkowice, ul. NA stoku Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ciężkowice (woj. małopolskie, pow. tarnowski) przy ulicy Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o pow. 56 arów zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki. Działka zadrzewiona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 26m/ 222m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla singa, pary.Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w malowniczej Iwkowej, które zachwyca zarówno swoją lokalizacją, jak i wysokim standardem wykończenia. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł80 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom o powierzchni 80m2, na 2ar działce zlokalizowany w Centrum Nowego Sącza. Dom składa się z salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju. Na piętrze jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 969 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe o pow.64 m2 położone na 4-piętrze kamienicy przy ul.Bonerowskiej. Budynek zadbany i wyremontowany. Mieszkanie składa się z: -salonu o pow.25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, kamienicę w bliskiej odległości od Rynku w Wadowicach. Rozkład kamienicy: przyziemie: ok 112 m2 parter: ok 112 m2.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 268 m² 126,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Fantastyczna działka o powierzchni 1268 mkw zlokalizowana jest w miejscowości Roczyny. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Od strony drogi działka ma szerokość około 44,5 m a.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom do wykończenia o powierzchni ok100 m2 usytuowany na 33 ar działce w całości budowlanej w miejscowości Staszkówka, gmina Moszczenica, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł790,39 m² 3 276,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:770 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 12 pokojowego domu o powierzchni całkowitej 790,39 m2 i użytkowej 434,60 m2 znajdującego się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 300 m² 208,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 2300 m | Wszystkie media | Przeznaczenie Mieszkalno-Usługowe | Przy dk28 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 700 zł68,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 671 m² 263,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kleszczowie gm. Zabierzów Działka prostokątna o powierzchni 1671 m 2 i wymiarach 22,5 m x 69 m, z wydzieloną drogą dojazdową szerokości 5 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego do wynajęcia o powierzchni 148,37 mkw w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 080 m² 118,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna i płaska działka pod dom. Ma powierzchnię prawie 11 arów i wymiary 20x55 m. Jest płaska z wjazdem z drogi asfaltowej. Znajduje się zaledwie 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka o powierzchni ok. 15 arów, pod zabudowę, położona w Niesułowicach, gm. Olkusz. Idealna pod Twój wymarzony dom. Trapezowy kształt (82 22 73 18 m) i lekkie nachylenie.