dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

1 719 900 zł81,90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Józefińskiej w sercu Starego Podgórza. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych części: przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 475 028 zł168,86 m² 79 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 168,86 m w nowej inwestycji Kościuszki 22. Lokalizacja Kościuszki 22 to idealna lokalizacja dla osób, które nie uznają kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²402 m² 36 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem przestronną przestrzeń komercyjną o powierzchni 402 m2. Lokal zlokalizowany na parterze odnowionego budynku przy ul. Strzelców w Krakowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł16 345 m² 16,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja!oferujemy kompleks dwóch przylegających do siebie działek- łączny obszar 1,63ha. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej jest w całości działką budowlaną. Druga powyżej to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2 pokoje /36m2/ do wejścia/ul. Rakowicka. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane w 3-piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Rakowickiej. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł238 m² 2 605,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura przytulny zlokalizowany na popularnej tarnowskiej Marcince!. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany na działce o powierzchni całkowitej 5,2 ar, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące połowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Grzegórzkach w rejonie ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42,07 m² 18 041,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 689 zł61,30 m² 12 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 000 m² 84,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja dla osób ceniących naturę, widoki a jednocześnie wygodny dostęp do cywilizacji. Na sprzedaż trzy widokowe działki budowlane o powierzchni 20 - 29 arów.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,20 m² 12 900,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, mistrzejowice, os. Złotego Wieku 29 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem (typ.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł21 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Gorlicach przy ulicy Kolejowej na działce nr 26/30. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! Zebrzydowice gm. Kalwaria Zebrzydowska Atrakcyjny teren budowlany podzielony na 7 działek o łącznej powierzchni 16000mkw. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową a ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł10 045 m² 347,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:10 045 m²

Paradiso Resort wyjątkowy kompleks agroturystyczny w Beskidzie Niskim - 35 miejsc noclegowych - powierzchnia działki 1 ha Na sprzedaż unikalny kompleks agroturystyczny Paradiso Resort Mała Toskania,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezenotwać na wynajem lokal biurowy na Bronowicach (ul. Radzikowskiego). Lokal ma powierzchnię 56m2 i składa się jednego dużego pomieszczenia biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 201 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe 12 ar. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 1 piętrze budynku apartamentowego przy ul. Fabrycznej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł56 m² 13 910,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.D.0.22 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 56 m2 plus ogródek- Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

118,61 zł/m²105,39 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Cystersów Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 105 m , zlokalizowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 445 zł51,54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 010 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są wyjątkowe działki budowlane w Florynce, gm Grybów, pow. Nowosądecki ,woj. Małopolskie. Posiadamy następujące powierzchnie gruntów: 10,10ar - 105 000 zł 10,07ar - 105.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego w rejonie Piasków przy ul. Bochenka Mieszkanie: - duży pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą i przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł27 000 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przemysłowy w gminie Kęty rejon Nowa Wieś o pow. 2,7 ha w jednym kawałku. Działka z przeznaczeniem pod produkcję, halę, magazyny w dopuszczeniu handel.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł112,90 m² 23 826,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:893 m²

ZA kopane - budynek W sercu tatr Rewelacyjna lokalizacja | 112,90 m | Działka 893 m | Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym Biuro Perfect Nieruchomości z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Radziszowska. Działka o powierzchni 24 a, z czego około 10 a stanowi teren budowlany. Media na działce sąsiedniej,.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł4 100 m² 57,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie parcela położona w miejscowości Okocim gm.Brzesko. Wielkości 41 arów z czego ok.13 arów zadrzewione, kształt nieregularny, Szerokość frontu działki to 55m .Wjazd na parcele.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²84 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mint property prezentuje na wynajem biuro na 1 piętrze o pow. 84 m2 przy ulicy Balickiej w Krakowie.Lokal wykończony podzielony na 3 pokoje biurowe z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł77,02 m² 10 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny kameralne osiedle 8 domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni użytkowej 77,02 m. To ciekawe i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł60,08 m² 13 099,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,08 m, usytuowane w nowoczesnym budynku z windą. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym [24,05m2] sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 000 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 50 ar Krzczonów (okr. Myślenice) Lokalizacja Działka położona w urokliwym Krzczonowie, gmina Myślenice zaledwie kilka kilometrów od Tokarni i świetny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż w Centrum Tarnowa - Gotowy pod Twój Biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal o powierzchni 82 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł62,30 m² 16 693,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję lokal usługowy na sprzedaż przy ul. Lea, tuż przy Parku Krakowskim i kinie Mikro. Aktualnie w lokalu działa rozpoznawalna i popularna kawiarnia, co sprawia, że jest atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

5 982 300 zł332,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:2010

Pakiet 4 loftów z wysokimi sufitami inwestycja premium [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 010 m² 287,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka o pow. 10,10 ara zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała, w pobliżu Ojcowskiego Parku Narodowego. Grunt lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,57 m² 7 954,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, jasne mieszkanie II piętro Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, dwustronne mieszkanie, o powierzchni 34,57 m wraz z przynależną piwnicą o wielkości 2,43 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana komercyjna o powierzchni 1700 m2 w Libiążu. Ładny, nasłoneczniony teren w odległości kilkuset metrów od centrum miasta, obręb Libiąż Mały.