dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

649 000 zł201 m² 3 228,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Nowa niższa cena! taniej O 50 000 zł! oferta ograniczona czasowo! Szukasz nieruchomości z potencjałem? Miejsca, które może stać się Twoim domem marzeń lub dochodową inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 900 000 zł377,98 m² 18 254,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowej willi w prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej, przy ulicy Wiosennej. Inwestycja Pinewood Villas II to prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,32 m² 15 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal zlokalizowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 420 zł65,80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 536 zł90,48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł68,16 m² 17 972,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m z balkonem 6,60 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. English below Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40,50 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta na wyłączność biura 0% Prowizji do biura "alternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania typu M3 w Wolbromiu os. Skalska na drugim piętrze. Mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 700 zł106 m² 6 412,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 500 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu bardzo ładną, widokową działkę budowlano - rolną o powierzchni 35 arów (działka budowlana o powierzchni 18,5 ara, działka rolna o powierzchni 16,5 ara) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne i leśne Pogwizdów, gm. Bochnia Oferuję do sprzedaży kilka działek położonych w malowniczej miejscowości Pogwizdów (gmina Bochnia, powiat bocheński).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opis: tarnów lokal usługowy - stan deweloperski, wykańczany pod klienta. Przeznaczenie biurowe, kosmetykę, kancelarie ). Lokalizacja ; blisko Al. Solidarności. 93 m2, wysoki parter w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne umeblowane biuro 20 m kw od końca września. Lokalizacja w kamienicy przy ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu. Balkon , wifi w cenie. Możliwość reklamy na budynku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20,81 m² 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł3 342 m² 1 316,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycyjna działka w Kościelisku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

 

 

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, klimatyzowany dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położony w doskonałej lokalizacji w Woli Rzędzińskiej. Nieruchomość została wykończona pod.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34 m² 19 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 34 m2 znajdujące się przy ulicy Bagrowej w Krakowie. * 2 piętro * idealne dla rodziny, singla, studenta lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,75 m² 15 278,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na prądniku czerwonym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł221,61 m² 3 068,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 680000 zł! Biuro Nieruchomości gcn, ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kamienicy usytuowanej w centrum miasta Gorlice, powiat gorlicki,.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków, bronowice , ul. Lea Na wynajem funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 91 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Lea Residence w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Karniowie gm. Kocmyrzów-Luborzyca o powierzchni około 10 arów. Dojazd drogą asfaltową gminną. W mpzp oznaczona jako tereny mn1x - tereny pod budownictwo mieszkaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w pełni budowlana w kształcie prostokąta o szerokości około 27 metrów. W mpzp oznaczona jako tereny mn2. Dojazd drogą asfaltową gminną. Media: gaz w działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże mieszkanie trzypokojowe (trzy osobne pokoje) znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kujawska 12 (kilka minut pieszo od Placu inwalidów/nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń! I podatku 2%pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe znajdują się na I piętrze budynku (łączna powierzchnia - ok. 250 m2). Świetna lokalizacja Kraków Grzegórzki Aleja Pokoju Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł8 369 m² 250,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o pow. 83,69 ara w Krakowie - dzielnica Krowodrza-Tonie. Działka lekko nachylona w stronę południową, ustawna w kształcie prostokąta o wym. 60m.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 333 m² 221,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja - miejscowość Bartkowa Posadowa, gmina Gródek nad Dunajcem Idealne miejsce do stworzenia wymarzonego domu w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,70 m² 12 731,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków ul. Bojki osiedle Kurdwanów - mieszkanie 2 pokojowe z osobną jasną kuchnią oraz południowym balkonem - 4 piętro, rozległe widoki. Blok bez windy. Jest komórka lokatorska. Blisko pętla.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 320 zł19,14 m² 31 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem krótkoterminowy, zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Kątowej w samym centrum Krakowa. Lokal ma metraż 19,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł49 m² 24 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38,52m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Gotowe w lipcu 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 102 m2 (powierzchnia użytkowa - 92 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe położone w atrakcyjnej części Krakowa Podgórze, przy ul. Kącik, w bezpośrednim sąsiedztwie Plac Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł268,50 m² 13 780,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Lubisz przestrzeń i rezydencjonalny charakter zabudowy? Szukasz większego domu na dużej działce? Zależy Ci na sprawnym dojeździe do Krakowa? Polecamy dom wolnostojący z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 900 zł221,99 m² 7 207,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Mam dla Ciebie doskonałą ofertę nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, który spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł218 m² 1 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem, pięknym widok na Śnieżnicę idealny dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia lub inwestycji. Cena: 290 000 zł wyjątkowa okazja w tej lokalizacji! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

24,99 zł/m²49,42 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 49,42 m 2. Lokal na 1 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.