dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 780 000 zł322,50 m² 5 519,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom wolnostojący | 322,5 m (258 m wykończone) działka 867 m | potencjał inwestycyjny wojdyły 2 | zakopane gotowy do zamieszkania + możliwość dalszej aranżacji Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Budynek inwestycyjny 100 m | murzasichle nowoczesny obiekt Z potencjałem do wynajmu krótkoterminowego Na sprzedaż nowoczesny budynek o powierzchni użytkowej 100 m , oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 332 zł63,09 m² 15 189,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3000m2 (30 ar) w malowniczej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowoczesnych domów mieszkalnych (luźna zabudowa jednorodzinna) oraz terenów zielonych. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rodaki, działka w cichym i ustronnym miejscu 827m2, szerokość 23 metry. Do sprzedania piękna szeroka na około 23-24 metry. Składająca się z dwóch numerów geodezyjnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka w całości budowlana położona w chechle przy drodze do pustynii błędowskiej idealna na inwestycję - cała budowlana powierzchnia działki wynosi 7200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł149 m² 3 349 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Niesułowice do sprzedaży pół bliźniaka, wykonany W technologii skandynawskiej. Parterowy Z użytkowym poddaszem I garazęm W bryle. Powierazchnia każdego wynosi 149M2 Technologia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł296 m² 1 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

DO sprzedania dom W spokojnej okolicy olkusza tel   Położony na działce 810m2 w dzielnicy Pomorzany przy ulicy Zacisze w Olkuszu. Budynek trzy kondygnacyjny, murowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 395 m² 50,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 4395 m (nr ewid. 673/2), położona w malowniczej miejscowości Szlachtowa, w gminie Szczawnica w sercu Pienin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł140 m² 6 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w Koźmicach - 140 m , 4 sypialnie i ogrzewanie podłogowe! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,39 m² 16 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | balkon 9 m | ul. Górników Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących przestrzeń oraz inwestorów poszukujących nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,80 m² 7 625,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

To nie jest kolejne ciasne mieszkanie w bloku, lecz przemyślana przestrzeń o powierzchni 83,8 m2 która pozwala oddychać! Sercem tego domu, który mieści się przy ul. Rejtana, są trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł2 745,99 m² 3 022,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 925 m²

Dwa nowoczesne obiekty komercyjne w Tarnowie to inwestycja, która łączy natychmiastowy zysk z perspektywą wzrostu wartości w przyszłości. Nieruchomości położone są w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł52,97 m² 8 665,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W galerii zdjęć znajdą Państwo zarówno zdjęcia aktualnego stanu nieruchomości, jak i przykładowe wizualizacje, które pokazują, jak może wyglądać to wnętrze po wykończeniu. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Dom o powierzchni około 100 m posadowiony jest na dużej działce liczącej aż 47 arów. Układ pomieszczeń obejmuje cztery pokoje, salon, kuchnię oraz łazienkę, co daje solidną bazę do.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł79,46 m² 18 852,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje Z balkonem, ul. Bohomolca - prądnik czerwony Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł183 m² 7 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Nieruchomość położona 15 minut od rynku w Oświęcimiu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do nowej obwodnicy Oświęcimia oraz drogi S1, co zapewni sprawną komunikację i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł142,74 m² 6 508,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Ostatni dom na kameralnym osiedlu w Proszówkach - tylko 5 minut od Bochni! - Lokalizacja: proszówki k. Bochni - Powierzchnia domu: 142,74 m2 - Powierzchnia działki: 3,9 ar - Garaż: jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł50,50 m² 8 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Unikalna inwestycja z zachwycającymi widokami. Ruszyła sprzedaż 2 etapu! Oferujemy 18 nowoczesnych domów w stanie deweloperskim, każdy o powierzchni 50,5 m2, usytuowanych na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł155 m² 7 735,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Dom z klimatem blisko miasta - Ostrów Królewski Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i przestrzeni - i właśnie taki jest ten dom. Położony w Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Krzeczowie, ul. Słoneczna - Twój dom 4 minuty od Bochni! Szukasz miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z błyskawicznym dojazdem do miasta i autostrady? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom z widokiem, który zostaje w pamięci Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie - i trudno o nich zapomnieć. Ten dom to coś więcej niż nieruchomość. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 668 zł49,82 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Mokrzyskach - już w sprzedaży! Zamieszkaj przy lesie, blisko natury. Oferujemy 4 funkcjonalne, nowocześnie zaprojektowane mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji niepołomice- okolica Staniątek. Do sprzedania unikatowa działka ,położona blisko Krakowa , w pobliżu puszczy niepołomickiej, na wzniesieniu,.