dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

4 960 000 zł11 676,87 m² 424,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną I usługową 1,17 ha | blisko krakowa | potencjał deweloperski strategiczna nieruchomość pod dużą inwestycję Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł155,04 m² 10 835,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Opis nieruchomości Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania i są takie, które je wyprzedzają. Ten dom przy ul. Magnoliowej w Wieliczce to propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł52,57 m² 18 451,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,57m2, znajdujące się w inwestycji Górka Narodowa na ul. Papierni Prądnickich. Mieszkanie o powierzchni 52,57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie mieści się tuż przy skrzyżowaniu ulic Jana Brożka i Wadowickiej, dzięki temu komunikacja miejsca zapewnia dostęp do całego miasta. Samochodem dostaniemy się na obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o szerokim potencjale inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną lub adaptację na cele.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł233 m² 2 403,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym - Pawlikowice k. Wieliczki | 15 min od Krakowa. Zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Lokalizacja: pawlikowice, gm. Wieliczka.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł483 m² 6 604,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,21 m² 30 065,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament przy samym rynku głównym - widok na kościół mariacki - ul. Sienna Szukasz nieruchomości, która definiuje prestiż i "krakowski experience"? To jedna z nielicznych ofert, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 895 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł304,08 m² 4 643,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom typu bliźniak z garażem znajdujący się na 5,1 [ar] działce w miejscowości Poręba Żegoty oddalonej od centrum Krakowa o 34 km. Nowoczesny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł269 m² 5 167,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym do remontu o powierzchni użytkowej 269,1 m2 z sześcioma osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

36 600 zł1 220 m² 30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hala produkcyjno-magazynowa z pełnym zapleczem biurowym Oświęcim, ul. Unii Europejskiej Działka 8 335 m Możliwość budowy drugiej hali obok, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł435,78 m² 2 868,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 435,78 m2 , położony na działce nr 1227/130 o wielkości 1060 m2 w Spytkowicach , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. Dąbska 3 pokoje 51 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na szustym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł466,04 m² 11 780,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Lokal biurowy 454 m2 z możliwością przekształcenia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni użytkowej 454,59 m2, zlokalizowany przy ul. Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł116,46 m² 7 891,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta na Wyłączność dostępna u Phinance i Partnerów Biuro Phinance oferuje przestronne, rodzinne mieszkanie o powierzchni ok. 116,46 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,93 m² 14 053,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze budynku na Osiedlu Kalinowym w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł269 m² 5 167,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kraków Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Mariana Langiewicza Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2, zlokalizowane przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Nieruchomość z wyjątkową lokalizacją i potencjałem usługowo-mieszkaniowym Lokalizacja: * Województwo: małopolskie * Powiat: oświęcim *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m , przy ul. Chałupnika, rakowice. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Chałupnika w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł95,50 m² 15 706,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przytulny i przestronny dom w Rzeszotarach w znakomitej lokalizacji, serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą propozycją. Duży i zielony ogród jest znakomitym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł59,28 m² 16 683,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,28 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł1 500 m² 2 460 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **budynek mieszkaniowobiurowy | Kolonia Stella | Chrzanów** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na końcu bocznej ulicy sąsiadującej z ul. Bieżanowską, jest tam cicho i spokojnie niezależnie od pory dnia. Świetną lokalizację z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł30 900 m² 45,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu i zagospodarowania rzadko spotykanych, pięknie położonych dwóch sąsiednich działek w Beskidzie Niskim, na granicy z Magurskim Parkiem Narodowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 343 970 zł123,30 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż oferujemy dom, który łączy miejski styl życia z prywatnością własnego ogrodu. Inwestycja realizowana u zbiegu ulic Spacerowej i Babińskiego. Szczegółowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł7 531 m² 211,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 7531 m , składająca się z dwóch działek: działka nr   .

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż: dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach Jawiszowice, ul. Trzciniec, działka nr 837/1 Województwo Małopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta na wyłacznośc biura! Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł450 m² 8 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:680 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż piękny tradycyjny, podhalański dom w Kościelisku, z widokiem na Giewont. Działka: o powierzchni ok. 680m2, dobrze zagospodarowana, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przejęcia najmu nowoczesnego apartamentu typu studio, zlokalizowanego przy ul. Romanowicza 4b w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39 m² 14 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu piękne mieszkanie na os. Górali, po generalnym remoncie, o metrażu 39m2. Mieszkanie gustownie urządzone i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 805 zł80,45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Cechowej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,14 m² 11 986,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,90 m² 8 145,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Gotowy, funkcjonalny 5 pokojowy dom wolnostojący na ponad 6,5 arowej widokowej działce, w spokojnej części Mogilan. Nieruchomość o powierzchni 116,45 m2 (po podłodze 128,9 m2) położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe z balkonem, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Banacha 51 na Prądniku Białym. Lokalizacja: ozon to nowoczesne osiedle, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł18 m² 23 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Pełna własność z Księga Wieczystą I 200m od przystanku, zielona okolica Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł243 m² 4 320,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Joanna trojak Agent prowadzący   wyjątkowa nieruchomość W lesie gotowa inwestycja lub dom marzeń! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 260 zł52,02 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 700 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij