dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

799 000 zł49,70 m² 16 076,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49,70 m2, zlokalizowane w Krakowie przy ul. Piltza. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł217,28 m² 2 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 30 minut od centrum krakowa Dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 217,78 m2, zlokalizowany jest w miejscowości Wołowice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wadowicach, zlokalizowane na osiedlu Pod Skarpą. Lokal w dobrym stanie, czysty i zadbany, dostępny od zaraz. Mieszkanie składa się z: oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,37 m² 14 671,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 50,37 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Płaszów. Dokładna lokalizacja: ul. Myśliwska. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy po generalnym remoncie - ul. Złoty Róg 54a, kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 14 m , zlokalizowanego przy ul. Złoty Róg.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł38 m² 11 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem i widokiem na góry idealne na start lub inwestycję! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 716 zł90,50 m² 19 444,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | mieszkam na tym osiedlu od 2016 roku :-) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,50 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Osiedle Fi. To.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł25,38 m² 21 079,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie jednopokojowe. Budynek znajdujący się przy ul. Bunscha 22 (osiedle Zielona Polana). Mieszkanie jest wynajęte i generuje stały miesięczny dochód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku przy ul. Rydla 32 w Krakowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł76,50 m² 18 287,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowy apartament z tarasem i widokiem na park- ul. Czerwone Maki Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 76,5 m2, usytuowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ul. Jana Kantego Federowicza, kraków- dzielnica ruczaj/skotniki Ekstra oferta- gotowe mieszkanie w nowej inwestycji! Najważniejsze informacje: powierzchnia: 42,53 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 0.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 000 zł44,85 m² 15 005,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 000 zł49,55 m² 16 152,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

33 000 000 zł6 771 m² 4 873,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł32,94 m² 17 182,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,93 m2, położone na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w kameralnym domu wolnostojącym składającym się z zaledwie trzech mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 178 097 zł54,94 m² 21 443,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki o powierzchni 50m. Nieruchomośc znajduje się na 6 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od zaraz! Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku. Nieruchomość jest dwustronna, bardzo dobrze doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną przy ul. Grzegórzeckiej - w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,44 m² 13 713,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany przy ul. Dietla - w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu oraz Bulwarów Wiślanych.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 56 m2 w inwestycji "kamienica Nova" w dzielnicy Grzegórzki. Inwestycja Kamienica nova to elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

97,27 zł/m²26 m² 2 529 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Centrum Krakowa ok Stare Miasto / początek ulicy lea od zaraz , cena Z opłatami stałymi / Płacisz dodatkowo tylko za media. Ogrzewanie miejskie/ Umeblowane Może być kompletne ikea = w cenie ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka w pobliżu Jeziora Klimkowskiego Jest to propozycja dla osób szukających miejsca z potencjałem i spokojem zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i wmarzonej.

Szczegóły ogłoszenia

547 250 zł19,91 m² 27 486,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.2b -parter - pokój z aneksem kuchennym, łazienka, komunikacja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 450 zł29,15 m² 23 994,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.5 - 29,15m2 - 1 piętro- salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Oferujemy przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 368 m² 18,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

634 - Działka kształt trójkątny, zembrzyce - powiat Suski - 50 km od Krakowa, 6,6 km od Suchej Beskidzkiej. Tuż obok przepływa rzeka Skawa i znajduje się jezioro Mucharskie / zbiornik Świnna.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł54,78 m² 14 001,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe os. Hutnicze / do wejśćia! / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na o s. Hutniczym. Nieruchomość położona na w ys okim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.7 - 41,61m2 - 2 piętro- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje | 82,97 m | 2 balkony | budynek z 2022 r. | os. Bohaterów Września Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m , położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyróżniająca się kawalerka idealna na wynajem na Booking, airbnb czy najem długoterminowy Nie szukaj dalej - oferta wyłącznie dostępna w realdom Mamy dużo zdjęć z tego lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł212 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

1077 - Działka obok zabudowań i przy nowej obwodnicy, zembrzyce - powiat Suski - 50 km od Krakowa, 6,6 km od Suchej Beskidzkiej. Tuż obok przepływa rzeka Skawa i znajduje się jezioro Mucharskie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,37 m² 18 429,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie i woda miejskie duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

74,99 zł/m²34,90 m² 2 617 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

3 pokojowy lokal na wynajem - 34m2 - idealny pod usługi/handel/magazyn. Rejon królewska / początek lea - wszysko nowe 100% Lokalizacja: krowodrza, okolice Kleparza, ul. Lea, jednej z najbardziej.