dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 7 ar (700 m), położoną w malowniczej miejscowości Piotrkowice, gmina Tuchów, powiat tarnowski. To miejsce, w którym cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł216 m² 13 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Do sprzedania przepiękny, drewniany dom w regionalnym stylu. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości w Gliczarowie Górnym - jednej z najwyżej położonych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²21,55 m² 647 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł53,17 m² 12 883 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,17m zlokalizowane parterze z ogródkiem 183m2 w budynku 58. - w cenie 685 000,00 pln - możliwość nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł2 403 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł850 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta bez prowizji od kupującego! Leach & Lang oferuje niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 850 m (8,5 ar) pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy działkę w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł111,36 m² 10 686,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta sprzedaży na bielanach W krakowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²500 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang oferuje na wynajem wyjątkową powierzchnię zlokalizowaną w kameralnym biurowcu na Starych Dębnikach, przy Rondzie Grunwaldzkim. Oferowane biuro ma powierzchnię 500 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 655 000 zł378 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej Willi położonej w sercu Woli Justowskiej. Opis nieruchomości - Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana szaflary warunki zabudowy | dobra komunikacja | 1100 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 651 zł59,31 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł87 m² 14 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Emmerson prezentuje klimatyczny dom jednorodzinny (bliźniak) położony na 5 arowej działce na osiedlu Lekarka w Wieliczce. Dom o powierzchni 87 m2 składa się z dwóch kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł147,92 m² 16 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Inwestycja Deweloperska Osada Szumilas. Zakończenie inwestycji koniec roku 2027 Przedsprzedaż wyjątkowa cena 2500000 zł - gotowy wykończony dom + sauna+ balia+ 2 miejsca postojowe + ogrodzenie + basen.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam Mieszkanie 52m2 parter oś Parkowe 3 blok do remontu, odświeżenia Mieszkanie składa się z Przedpokoju kuchni łazienki oraz dwóch pokoi okna plastikowe bardzo dobra komunikacja Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44,70 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji - kraków - nowa huta ulica gen. Leopolda okulickiego. Oferujemy do wynajmu przestronne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 44,70 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł157,40 m² 6 035,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 838 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny, usytuowany w urokliwej miejscowości Siekierczyna, w spokojnym i kameralnym otoczeniu nowej zabudowy. Nieruchomość dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł25,44 m² 15 290,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1888

Kraków, ul. św. Gertrudy 3 Kamienica w trakcie gruntownej modernizacji (winda, nowa stolarka, remont elewacji i dziedzińca). Lokal nr 1 Powierzchnia: 25.44 m Piętro: Parter Stan: Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - Poręba Radlna, pow. 65 m Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany na parterze wolnostojącego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na I w kamienicy przy ulicy Kolejowej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 40,5 m2 na którą się składa 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - Nowy Prokocim - ul. Erazma Jerzmanowskiego - kawalerka z osobną kuchnią oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 014 zł96,87 m² 7 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Jeden z ostatnich domów! Gotowy na Zimę z Pompą Ciepła i Ogrzewaniem Podłogowym! stan deweloperski plus Na sprzedaż Dom ul. Posada 19b bliźniak o pow. użytkowej 96,87 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Kozietulskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł400 m² 1 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam Wyjątkowa Nieruchomość położona na działce o powierzchni 11.56 ara na której znajdują się dwa duże budynki murowane z 1985roku działka ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 100 zł1 891 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w przepięknej skawicy w Beskidzie Żywieckim. Jest to wieś górska położona w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 098 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 30,98 ara zlokalizowaną w malowniczej Kopytówce , gmina Brzeźnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł1 375 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - działkę usługowo-budowlaną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28 w miejscowości Gruszowiec. Parametry działki powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy lub biurowy: - o powierzchni około 66 m na parterze - 2 pomieszczenia - wysokość 2,8 m - łazienka na wyłączność - do indywidualnej aranżacji - parking.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45,66 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem przy ul. Artura Malawskiego w Krakowie. Jeśli szukasz do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł729 m² 396,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa, usługowa w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Ronda Matecznego Do wynajęcia: - 2 x 19 m ze wspólnym wejściem - 27 m, 60 m i więcej. - lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 775 m² 357,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3775 m (37,75 ara) w Masłomiącej, przy ul. Spacerowej i ul. bp. Floriana Janowskiego. Działka jest zabudowana niewielkim domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 630 zł41,40 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.