dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,38 m² 7 690,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas - Do kupienia mieszkanie na poddaszu na zamkniętym osiedlu w centrum miasta przy Ul. Grodzkiej 1c. W mieszkaniu znajduje się: duży salon Sypialnia Osobna kuchnia która może.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 187 m² 8 845,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zakopanego - ul. Grunwaldzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł116 m² 3 094,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Wyjątkowa oferta! dom W sercu tuchowa - komfort, lokalizacja, możliwości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 116 m, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy w miejscowości Celiny. Piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 12 a i szerokości około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z panoramicznym widokiem na Tatry w miejscowości Odrowąż. Działki nr ew. 694/10 i 694/12 o łącznej pow. 996 m2. w tym 435 m2 części budowlanej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mint Property prezentuje trzy samodzielne mieszkania powstałe z wydzielenia jednego 100 m2 lokalu. Lokale położone są na 4-ym piętrze w 5-ciopiętrowej znanej kamienicy. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 965 zł41,05 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe z ogródkami, zlokalizowane w II etapie inwestycji w krakowskiej Nowej Hucie. Kameralne osiedle składa się z trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł41 m² 22 658,54 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal zlokalizowany jest na szóstym piętrze w budynku z 2022 r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 654 zł60,04 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow. 74m2 w Szczawnicy. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze z balkonem z widokiem na Palenicę, po generalnym remoncie (na podłodze drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł611 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Marcyporębie (gm. Brzeźnica) idealna pod Twój wymarzony dom. Działka budowlana o powierzchni 611 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

945 210 zł64,30 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radzikowskiego 98 w Krakowie oddanej do użytkowania w 2025 roku świetna propozycja dla osób ceniących widok,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł166,80 m² 14 982,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa wyjątkowe apartamenty położone w samym centrum Poronina, przy ul. Piłsudzkiego 14a. Lokale mieszczą się w kompleksie należącym do dawnego Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

- miejscowość: łabowa - Powierzchnia domu: 165 mkw - Powierzchnia działki: 12 ar ogrodzona z pełnym zaaranżowaniem ogrodu - 6 pokoi - Zadaszony taras, - wiata na 3 samochody - wiata na sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 237 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radlna gmina Tarnów Sprzedam 3 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

DO sprzedaży lokal W systemie tbs znajdujący się przy ulicy wicherkiewicza mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie 5 pokojowe w systemie tbs. Położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 678 m² 77,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5678m2 z aktualnymi Warunkami Zabudowy na budowę 4 budynków jednorodzinnych. Działka położona w Bobrku (gmina Chełmek).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł165 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Nieruchomość najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom w Krynicy-Zdroju, która jest piękna o każdej porze roku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 137 m² 96,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary (15km od Zakopanego, 5 km od Nowego Targu), na wysokości osiedla Podlubeki. Działka w planie ogólnym przeznaczona na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, w trakcie przekształcania na budowlaną, o powierzchni 30 ar położona w miejscowości Roztoka-Brzeziny, gmina Gródek Nad Dunajcem. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł628 m² 1 576,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Zakopanem - Chłabówka | Atrakcyjna lokalizacja, media, dogodny dojazd Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 628.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 015 zł40,46 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Rynek pierwotny

989 000 zł96,24 m² 10 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prosimy o kontakt. Spokojne, nowe osiedle pod Krakowem. Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł775,20 m² 4 450,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Wieliczka - nieruchomość Z ogromnym potencjałem - dom, willa, siedziba firmy, piękny ogród lokalizacja: wieliczki nie trzeba nikomu przedstawiać, jest częścią aglomeracji krakowskiej, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,20 m² 18 089,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 803 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje Lokalizacja Działki o numerach ewidencyjnych 390/8 oraz 390/9 o łącznej powierzchni 1803mkw znajdujące się w miejscowości Grabie w powiecie bocheńskim. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 970 zł30,82 m² 18 688,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od dewelopera! Zabłocie, kraków - ul. Pana Tadeusza / ul. Portowa Spokojna okolica, blisko Bulwarów Wiślanych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,80 m² 6 954,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek: dom wolnostojący w dobrym stanie; standard mieszkania: do wykończenia; dodatkowo: balkon, loggia; w pobliżu: sklepy, usługi; ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy; szanowni Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 143 zł81,83 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,50 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 w kameralnym budynku z windą, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł237 m² 6 118,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Prezentujemy Państwu wybudowany w 2009 roku dom w miejscowości Cianowice pod Krakowem, o powierzchni 237m2, na 9a działce w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,42 m² 8 371,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2025 roku, usytuowany na działce o powierzchni 3,5 ara. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zagacie , w malowniczym otoczeniu u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 784 zł41,18 m² 18 935,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje | 42,58 m | balkon | 1 piętro | piwnica | Stare Podgórze | 749 000 pln Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,58 m , położone na 1 piętrze zadbanej, zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł130 m² 4 460,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowe, wolnostojące domy W paszkówce - spokój I przyroda Prezentuję na sprzedaż wolnostojące domy o powierzchni użytkowej 130 m2, położone na działkach o powierzchni 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55 m² 11 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż 3/4 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wandy w dzielnicy Nowa Huta w bliskim sąsiedztwie Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,20 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! |r| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się w Krakowie przy ulicy Lubostroń 15 w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: inwestycja "lubostroń Park" została oddana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje lokal mieszkalny o powierzchni 40 m , położony na parterze ogrodzonego i monitorowanego budynku przy ul. Wielickiej. Lokal zaadaptowany był.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²39 m² 2 028 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 39 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.