dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 357 724 zł196,37 m² 12 006,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - parter - Duże witryny - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 785 m² 136,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne Z przeznaczeniem pod usługi związane Z funkcjonowaniem kolei krzesełkowej wyciągów I tras narciarskich W rejonie dworca pkp W zakopanem. Działki rolne położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 233 zł58,09 m² 18 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 056 m² 17,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka piła kościelcka Powierzchnia: 58 056 m Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w Pile Kościeleckiej. Działka jest w całości porośnięta pięknym lasem sosnowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Wysokość pomieszczeń to 320 cm. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł1 943 m² 292,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo fajna działka około kilkaset metrów od granic Krakowa. Działka budowlano - rolna o powierzchni około 19,40 arów. Część budowlana działki około 12,82 ara znajduje się w terenach mu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł193,67 m² 3 562,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 227 m²

Klient nie płaci prowizji. Okazja! Do sprzedania oferujemy dwukondygnacyjny dom w stanie deweloperskim z niezwykłym potencjałem i bardzo dużą 35 arową działką. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej, nowo powstającej inwestycji. To idealna propozycja dla singli, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 540 m² 39,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną, widokową działkę budowlano-rolną w Żarnówce. Część budowlana to ok. 15 arów a rolna ok. 40 arów. Działka jest oddalona od domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł465 m² 5 376,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Na sprzedaż osada trzech domów, o łącznej pow. 465 m2 w Murzasichlu, w samym sercu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Z działki o pow. 1303 m2 rozpościera się doskonały,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł98,81 m² 18 722,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i podwórze oraz przytulna klatka schodowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 044 m² 234,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10,44 ara - Zborczyce, gm. Gdów, powiat wielicki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,44 ara, położona w spokojnej i zielonej części Zborczyc (gm.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 319 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie W centrum miasta! bezczynszowa nieruchomość gotowa do zamieszkania Z pełnym wyposażeniem! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 100 zł72,90 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Stare Miasto, wawel, jubilat, zwierzyniecka, plac Kossaka Do sprzedania 3 lub 4 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Krakowa w okolicach Jubilatu, zwierzynieckiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł990 m² 171,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Obiekt starego młyna na działce 0,89ha- bolesław, powiat dąbrowski koło tarnowa! Do sprzedania stary, murowany młyn na działce o pow. 0,89ha zlokalizowany w miejscowości Bolesław, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:396 m²

Szukasz niewielkiego, ekonomicznego domu z ogrodem w Tarnowie? Ta nieruchomość to idealne połączenie spokojnej lokalizacji, pełnych mediów i świetnej komunikacji z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł115 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przepiękny apartament w centrum Krakowa o powierzchni 115m2 na Starym Mieście w bliskiej odległości od Plant. Słoneczny, cichy apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł71,26 m² 8 826,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom szeregowy | chrosna | kameralna inwestycja Na sprzedaż dwa ostatnie lokale mieszkalne w malowniczej miejscowości Chrosna, gmina Liszki, położonej blisko Krakowa. To kameralny projekt składający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej, zielonej części miejscowości Wola Radłowska. To miejsce, które łączy ciszę i prywatność z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²2 450 m² 33 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji od najemcy Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowany jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*Rezerwacja Działka rolno - budowlana z widokiem na góry Poręba Wielka Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, kiedy nad doliną unosi się lekka mgła, a pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z potencjałem w malowniczej okolicy? Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na pierwszym piętrze w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,8 m z dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (prądnik Czerwony). Kwota wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 402 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chrzanów, na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni około 5402 m2 w odległości około 4 km od węzła A4. - dotyczy działki nr 1. - nieruchomość idealnie nadaje się pod: nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (mieszkaniowo-usługowa) powierzchni 55,76 ar, zlokalizowana w miejscowości Brzezinka, gmina Brzeźnica, powiat wadowicki. Ta oferta to świetna okazja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,86 m² 19 477,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,86 m w centrum Krakowa, idealna pod inwestycję lub na start! Nieruchomość składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wydzielonej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 021 zł45,69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,69 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 929 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Okolice Ojcowa Piękny kawałek ziemi w doskonałej lokalizacji! Ta działka budowlano-rolna o powierzchni 19 arów znajduje się w malowniczym Sąspowie, niedaleko Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²270 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości s&s Property oferuje do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni ok. 270 m , zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. J. Lea 114a.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 25 ar Wojnarowa, gm. Korzenna płaska, przy drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Wojnarowa, gmina Korzenna, powiat nowosądecki.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł7 049 m² 23,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 7049 m2. Działka budowlano - leśna, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł107 m² 8 214,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:224 m²

Masz dość miejskiego smogu, ciasnych klatek schodowych i życia okno w okno z sąsiadami? W Mnikowie powstaje kameralna inwestycja Mników Residence stworzona dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. dwupokojowe 39m mieszkanie w budynku z basenem przy ulicy Żabiniec, "ogrody Żabińca". Obok znajdują się biurowce: vinci, opolska, epam, o3 Business Campus, quattro.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł574 m² 869,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Dom w Uniszowej to idealna propozycja dla dużej rodziny ceniącej przestrzeń, komfort i możliwość własnej aranżacji wnętrz oraz osób szukających przestrzeni i spokoju.