dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z panoramą gór 2 domy przy lesie, tuż przy gorczańskim parku narodowym Szukasz miejsca z klimatem, widokiem, który zapiera dech i potencjałem inwestycyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,40 m² 11 549,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,4 m , zlokalizowanego na parterze w 3-piętrowym budynku z 1981 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 180 m² 123,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczym Podsarniu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni ok. 2180 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 800 m² 16,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,58 ha z wz na 2 domy i 2 zabudowania gospodarcze - Lubcza, gm. Ryglice. Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1,58 ha z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 094 zł27,17 m² 15 535,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł166,80 m² 3 591,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nowoczesny dom parterowy w Bochni - tylko 3,6 km od Rynku! Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji. Położony przy ul. Dołuszyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 400 m² 78,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę! Cechy Nieruchomości: *kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano -rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce. Działka szeroka z bezpośrednim połączeniem z drogą gminną. Media znajdują się w drodze asfaltowej przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym bloku. Posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²490,74 m² 39 259 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy, witrynowy, umiejscowiony w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa. Lokal posiada całodobową ochronę i świetnie się sprawdzi na usługi, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł33,35 m² 24 887,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51,60 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z przestronną sypialnią - Al. Kijowska/krowodrza! lokalizacja Mieszkanie znajduje się u zbiegu Al. Kijowskiej i ul. Wrocławskiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 800 m² 77,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, na sprzedaż nieruchomość 58ar w Dębinie Łętowskiej, gmina Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Działka położona w odległości około 5 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł44 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3 pokojowe, komfortowe, dwustronne rozkładowe mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji w Skawinie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

759 108 zł42 m² 18 074 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Mistrzejowicach w osiedlu Piastów. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować penthouse o powierzchni 145 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 153 m2 zlokalizowany w rejonie ulicy Zwierzynieckiej w nowoczesnym budynku z monitoringiem oraz windą. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 189 m² 441,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż budowlana działka w Zelkowie (gm. Zabierzów). Działka: areał wynosi 11,89 arów; szerokość frontu: ok. 30 m. Dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł9 975 m² 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 99,75 ara zlokalizowana w miejscowości Opatkowice gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł16 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, nowohucka. Świetna lokalizacja - w odległości 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Słopnice-Granice, obok Limanowej. Nieruchomość idealna dla rodziny pod budowę swojego pierwszego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 534 m² 62,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz widokowej działki w górach? Marzysz o wyjątkowym miejscu na swój wymarzony dom, w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Oferujemy wyjątkowa nieruchomość łącząca prywatność, ciszę i prestiżową lokalizację w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tarnowa. Dom jednorodzinny, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 209 zł61,69 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest gotowe do odbioru! nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. Układ mieszkania: - jasny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

58,70 zł/m²46 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dostępne od 1 czerwca, możliwość prezentacji od zaraz. Do wynajęcia lokal biurowy 46 m Kraków, ul. Cystersów Oferta bez czynszu administracyjnego | Dostępny od zaraz | Świetna lokalizacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 131 zł42,02 m² 15 114,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł650 m² 1 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakow a. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grzybek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ul. Raciborskiej. Mieszkanie o powierzchni 64.75 m2 mieści się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku. Opis mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Erazma Jerzmanowskiego 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30,2m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł26 m² 21 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczawnica - dochodowy lokal mieszkalny o pow. 26,35 m2. Zostań właścicielem apartamentu w tej pięknej inwestycji! zainwestuj I zarabiaj! - Szczawnica przepiękne miasto uzdrowiskowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m27 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł34,76 m² 23 734,18 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 34,57 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: piwnica - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 75 m - parter, kamienica | Aleja Słowackiego Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 75 m , usytuowany na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Słowackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 900 m² 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dla osoby ceniącej przyrodę, zaciszne (w ukryciu) miejsce na dużej działce. Do sprzedaży działka budowlano- rolna o pow. 99 ar w Rącznej gm. Liszki. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: lokal położony jest w dzielnicy Dębniki. Bliska.