dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Milion Plus nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 350 zł44,66 m² 12 233,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 44,66 m2, w Nowohuckich Branicach. Apartament: mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

English below Do wynajęcia lokal biurowo / usługowy o powierzchni ok. 40 m , położony w samym sercu Krzeszowic przy zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i Daszyńskiego. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,60 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień pokazowy 2026-05-06, godz. 14:00 - 16:00 Umów się już dziś i zarezerwuj miejsce Są mieszkania, w których po prostu się mieszka, i są takie, w których naprawdę odpoczywasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 375 zł51,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Czarnochowic, w sąsiedztwie Wieliczki i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu segment w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł4 500 m² 79,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki w miejscowości Zalas w gminie Krzeszowice. Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 45 arów z rozpoczętymi pracami.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł57 m² 13 298,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na os. Kombatantów. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł47,56 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Kaduk. Mieszkanie składa się z przedpokoju , salonu z balkonem, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł85 m² 2 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:966 m²

Do sprzedania widokowa działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym Sucha Beskidzka | działka 966 m | ok. 85 m (z garażem) Na sprzedaż dom do generalnego remontu , położony.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe na wynajem w nowopowstałym biurowcu w dzielnicy Czyżyny! Powierzchnia: 500m2 (każde piętro 1000m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł24 400 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano leśna o powierzchni 2,44 ha w Libertowie przy ul.Góra Libertowska. Działka o nieregularnym kształcie ,płaska. Według aktualnego zagospodarowania, część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: trzetrzewina (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 33 ar (3300 m ) - Media: prąd. Obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania szamba lub nowoczesnej, ekologicznej przydomowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł84 m² 22 023,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta inwestycyjna. Mieszkanie premium! Prezentujemy Państwu luksusowy apartament w Krakowie - dzielnica Bronowice. Oferujemy mieszkanie, które od pierwszego dnia generuje stabilny dochód - bez.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48 m² 9 542 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,22 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 80tych. Lokal posiada dużą loggię 4,5 m2 oraz piwnicę 7m2. Pokoje samodzielne i osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł49,49 m² 9 981,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 49,49 m | I piętro | balkon | Śledziejowice (wieliczka) IV etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,49 m z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł6 665 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 6665 m2 położona w miejscowości stare rybie , gmina Limanowa, powiat limanowski. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Działka nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł148,66 m² 5 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc Nowoczesny dom blisko Krakowa, na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (z możliwością wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł175,89 m² 3 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

! dom W topazach! nowy budynek mieszkalny W ryczówku! Agent prowadzący: ewa Leśniak - Dąbek, tel.   . Kupujący 0% prowizji! Oferta na wyłączność! Klucze w biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²243 m² 3 281 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal przy głównej, ruchliwej ulicy na Czyżynach. - lokal 243 m na II piętrze - dowolna aranżacja pomieszczeń, - duży parking. - ogrzewanie z mpc-u. Przeznaczenie : - Biura, -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi z przyjemnością prezentuje stylowe mieszkanie 3 pokojowe w sercu miasta, z widokiem na Wawel - Kraków, ul. Barska 69! lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest tuż obok Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m w prestiżowej inwestycji " Podgórze Park Hill" przy ul. Jana Zamoyskiego. Lokalizacja Inwestycja jest z lokalizowana na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł35,36 m² 14 847,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zgrabne 2-pokojowe, ogródek, m-ce postojowe czyżyny oferta na wyłączność. Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w 5 piętrowym budynku przy ulicy Tomickiego. Budynek ma zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, świeżo po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone przy ulicy Pomorskiej blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²89,61 m² 11 649 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 70 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł216,92 m² 3 595,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub.

Szczegóły ogłoszenia

84,87 zł/m²42,40 m² 3 598 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Cystersów. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 42,40.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,20 m² 12 642,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2 składa się z: 2 jasnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Bańska Niżna w gminie Szaflary. Teren dookoła jest niezwykle atrakcyjny pod względami estetycznymi oraz praktycznymi. Z okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,08 m² 17 423,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków - Zabłocie ul. Kiełkowskiego 51,08 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,08 m2, znajdującą się na parterze budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54,50 m² 8 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 m²

Tylko U nas! Klimatyczny drewniany domek na działce budowlanej, w cichej okolicy. Lokalizacja Lipnica Górna wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł108,51 m² 23 868,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedaży 4 pokojowy apartament w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. W skład apartamentu wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

45,76 zł/m²95 m² 4 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowo - uslugowego o powierzchni całkowitej 95 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Bronowice. powierzchnia (3 pokoje) do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Wiosenna Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze.