dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

22,87 zł/m²131,19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu najem pomieszczeń położonych w budynku dworca pkp w Bochni. Pomieszczenia usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł868 m² 426,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania urocza działka na Gubałówce - Zakopane świetna lokata kapitału piękne widoki, cisza i spokój gwarantowane jedna z ostatnich takich działek w tym rejonie działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 004 m² 144,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Kalwaria Zebrzydowska. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 678 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Budowlana przy terenach zielonych z projektem i pozwoleniem pod fantastyczny dom. Do sprzedania duża działka budowlano-rolna, około 36 arów w Swoszowicach - Podgórki ,objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

93 zł/m²30,52 m² 2 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa lub handlowo - usługowa: biura: - powierzchnia 30,52m, 48,52m Opłaty: - czynsz 93,00 zł netto - koszty eksploatacyjne 19,00 zł netto + 8% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł192,72 m² 4 358,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w stanie deweloperskim w Woli Rzędzińskiej Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości Wola Rzędzińska, na obrzeżach Tarnów - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł642 m² 661,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzepiska Potok Grocholów, małopolska Cisza, natura i spektakularna panorama gór Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej i widokowej części miejscowości Rzepiska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament premium z ogrodem 335 m | 4 pokoje | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 124,31 m , położony w prestiżowej inwestycji Apartamenty Pod Stokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m , przy ul. Podłęska, prokocim. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Podłęskiej w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł32 m² 20 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków Podgórze | 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Jasne | Dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Ignacego Krasickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł48,40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²21 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wieliczka / Czarnochowice, ul. Długa - klimatyzowane biuro do wynajęcia Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m , mieszczący się w kontenerze biurowym o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie Ogród, cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Brzezinki. Lokalizacja brzezinka położona w północnej części Rowu Krzeszowickiego, nieco poniżej ujścia Doliny Będkowskiej, do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu usytuowanego obok budynku dworca pkp w miejscowości Krzeszowice. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Klimatyczny apartament znajduje się w kameralnej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 70 m2, zlokalizowany w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Nieruchomość położona na IV piętrze w IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł31 731 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 3,1731 ha (ok. 13 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka częściowo nachylona z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki do wynajmu o powierzchni 22 m2, usytuowanej na parterze w odnowionej kamienicy na Starym Podgórzu. Lokalizacja: stare Podgórze, przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym lub przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny? Ta wyjątkowa willa przy ul. Świętego Brata Alberta w Tarnowie daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 305 m² 186,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku informacje podstawowe: powierzchnia łączna: 5305 m Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 348,62 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 854 m²

Reprezentacyjna kamienica na wynajem- stradomska- stare miasto, kraków. Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa. Przeznaczenie Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom ponad chmurami. Dosłownie. Masz dość patrzenia w ścianę bloku? W Łętowem Twoją jedyną ścianą będzie las i horyzont. Ta skarpa na wjeździe to Twój prywatny filtr oddziela.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²115 m² 6 895 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 115 m , usytuowany na parterzenowoczesnego budynku.Charakterystyka:open space do własnej aranżacji,duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł172,75 m² 7 814,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

!Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice , gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Pychowice ul. Skalica 70 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, położone na parterze jednokondygnacyjnego budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 47m2, w centrum miasta, w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Nieruchomość z pokojem dziennym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 812 500 zł125 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł54 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

47,06 zł/m²17 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 17 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł9 068 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne I rolne 9068 m | harklowa | las, łąki, pastwiska natura, przestrzeń I potencjał grunt W malowniczej części podhala Na sprzedaż zespół działek leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

448 800 zł2 825 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 2825 m2 (0,2825.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł2 837 m² 429,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie widokowa działka w Nowym Targu, na osiedlu Kokoszków Działka ładnie usytuowana, nasłoneczniona, lekko pochylona. Nieruchomość pusta, przy drodze asfaltowej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł199,70 m² 1 497,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach miasta Tarnowa Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na obrzeżach Tarnowa a dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 400 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 24 ary z pozwoleniem na budowę, wybudowanym garażem wolnostojącym (wartość około 150 tyś.) i wylaną płytą fundamentową pod dom (wartość około 70.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł124,93 m² 5 587,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Krzyżanowicach, w gminie Bochnia. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 12,31 ar, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 508 m² 298,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara.