dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

60 000 zł1 053 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W oleśnicy koło dąbrowy tarnowskiej - I dealane miejsce dla osób szukających działki pod budowę domu W bliskim sąsiedztwie miasta - ok.1.800M DO ULICY ZAZAMCZE.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 547 m² 176,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 2547 m część W mpzp | widok na tatry dursztyn | gm. Nowy targ Na sprzedaż działka nr 991 oraz 988/2 o łącznej powierzchni 2547 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom do własnej aranżacji, znajdujący się w doskonałej lokalizacji Sulechów, koło Kocmyrzowa. Lokalizacja Sulechów k. Kocmyrzowa to świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,50 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Andrychów ul. Krakowska - część budynku z wydzielonymi dwoma lokalami użytkowymi. Lokal nr 1 o powierzchni 18.80 m2 , lokal nr 2 o powierzchni 36.70 m2. Lokale pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ładne i funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł39 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł5 500 m² 108,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 5500 m | podstolice | gmina wieliczka potencjał inwestycyjny I spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w Lofty Lubelska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na ulicy Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu Inwestycyjny Kompleks Przemysłowo - Magazynowy na sprzedaż. Uwaga! Sprzedaż 100% udziałów spółki z nieruchomościami. Część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Biczyce Górne, 17 ar (w tym 11 ar budowlanych, 1MM) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 ar, z czego 11 ar stanowi część budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Na Kozłówce. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z: - przedpokój - salonu - aneksu kuchennego - strefy sypialnianej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²90 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m2, położony na drugim piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Tarnowa. Dwa wejścia z ulicy. Media: prąd, woda, telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój do wynajęcia Kraków, dębniki | 1300 zł wszystko wliczone! Świetna lokalizacja, zero ukrytych kosztów, gotowy do wprowadzenia od zaraz. Szukasz wygodnego pokoju w Krakowie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! gotowy dom jednorodzinny na sprzedaż! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 160 m2 (pow. łącznie z piwnicą) zlokalizowany na widokowej 6 ar działce w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowa restauracja tarnów, ul. Tadeusza kościuszki Do przejęcia w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia lokal gastronomiczny o bardzo dużym potencjale biznesowym, zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- mieszkania W zabudowie szeregowej śledziejowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 69,84 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł32 m² 34 218,75 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint property ma przyjemność zaprezentować urządzoną w bardzo wysokim standardzie, jasną i wygodną kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł40 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:603 m²

Klimatyczny domek z potencjałem | działka 600 m | Koszyce Wielkie Szukasz miejsca na odpoczynek, inwestycję lub bazę pod budowę własnego domu? Ta nieruchomość daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Krakowie. Dostępne: od kwietnia Obecność zwierząt: akceptowane Opis: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²270 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok. 270 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Lindego. Niezależne II piętro znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł173,44 m² 24 504,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy penthouse z widokiem na Las Wolski - River Lane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł300 m² 7 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 300 m, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 14 arów w Brzesku, woj. małopolskie. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Obiektem sprzedaży jest dom na Podhalu. Położenie Harklowej sprawia, że czujemy bliskość natury i górski klimat. Dom leży na znakomicie nasłonecznionej połaci płaskiego terenu. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł83,10 m² 15 282,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below. Do sprzedaży nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Podgórzu, ul. Henryka i Karola Czeczów. Wysoki Standard pod klucz! bez prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Modlniczka | Dom 164 m nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą | Smart Home | Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł70,57 m² 7 779,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

03b - 549.000! Segment 2-poziomowy z ogródkiem | Morawica k. Krakowa | 70,57 m + ogródek 25 m | Zakup Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 12 m, 18 m, 27 m, 50 m, 100 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni. Budynek - posiada windę, - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka budowlana! pozwolenie na budowę! Do sprzedania nieruchomość przeznaczona typowo na cele produkcyjne. W mpzp oznaczona symbolem 6pz1. W sąsiedztwie zakłady produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 370 m² 656 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym w Wieliczce. Jeśli jesteś Inwestorem lub szukasz działki doskonale skomunikowanej pod budowę domu to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro.

 

 

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 628 m² 136,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bochnia, ul. Podedworze działka budowlana na sprzedaż 36,28 arów działka budowlana o powierzchni 36,28 arów; w mpzp o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym. Wymiary działki: szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł486 m² 3 084,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Dom na sprzedaż morawczyna | przestronny dom Z widokiem na tatry blisko nowego targu Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy Nowego Targu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 63m2, w centrum miasta, w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł157,33 m² 27 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu z Widokiem Na Wawel zlokalizowanego przy ul. Kościuszki w Krakowie. Apartament znajduje się na czwartym ostatnim piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł5 600 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna w miejscowości Jerzmanowice. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych i terenów rolnych, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł14 400 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,44 ha Zaczarnie, gm. Lisia Góra Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w spokojnej i malowniczej części miejscowości Zaczarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m z dużym balkonem, położone na ostatnim, 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku w dzielnicy Piaski Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal.