dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy do kontaktu - Kancelaria Nieruchomości jwtk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł310,60 m² 2 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz przestronnego domu dla rodziny, który daje dodatkowe możliwości? Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko nowoczesny dom w stanie deweloperskim, ale także drugi, dom drewniany oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł586 m² 35,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**************rezerwacja********************** Do pilnej sprzedaży - prawo użytkowania działki rod Świetna opcja dla mieszkańców bloków położonych przy ulicy Świętej Katarzyny Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Bardzo wysoki standard wykończenia Nowe, jeszcze nieużytkowane - będziesz pierwszym najemcą Lokalizacja - Tarnów. ulica Błogosławionej Karoliny Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

6 899 000 zł1 017 m² 6 783,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Nowoczesny pensjonat na sprzedaż W białce tatrzańskiej gotowa inwestycja turystyczna Lokalizacja: białka Tatrzańska, ul. Pod Grapą 18a Działki: 1440/74, 1440/75, 1268/6, 1268/7 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,35 m² 11 144,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,35 m , położone na 3. piętrze w bloku z wielkiej płyty na spokojnym i zielonym osiedlu Rżąka w Krakowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe zlokalizowane Bieńczycach. Mieszkanie do remontu! Mieszkanie o powierzchni 52,5 m, składa się z: - jasnej kuchni - 3 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 300 zł35,03 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> zarezerwuj termin -> kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 366 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma pow. 2366m2, przeznaczona jest w planie miejscowym w całości pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą), główne parametry z planu: - współczynnik zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł127,70 m² 10 571,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

0% prowizji dla kupującego Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/48 m2/balkon/piwnica/po remoncie/dobczyce. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł139,55 m² 11 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom o pow. 139,55 m2 wraz ogrodem o pow. 380 m2 w Bronowicach przy ul. Szarotki. Dom znajdę się na kameralnym osiedlu w skład którego wchodzi łącznie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 300 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana leżąca w obrębie ewidencyjnym Mokrzyska-Bucze /granica wsi Mokrzyska- bucze / Podstawowe informacje * powierzchnia: 23 ary * numer działki: 664 * wymiary: ok. 18 126.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 z nowo powstałej inwestycji przy ul. Bulwary w Limanowej. -> Miejsce parkingowe w hali garażowej ->.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,83 m² 5 276,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ciekawa oferta domu położonego w gminie Liszki w sąsiedztwie licznych stawów i terenów zielonych, ok. 15 km na południowy- zachód od Krakowa. Dom o powierzchni użytkowej 124,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,30 m² 14 355,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, prokocim Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wieliczka ul. Grottgera | Nowoczesna powierzchnia biurowa 250 m | 3. piętro Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 250 m , zlokalizowaną na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować komfortowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Aleksandra Fredry. Mieszkanie ma powierzchnię 25 m2 i znajduje się na drugim piętrze w 5 piętrowym budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł50 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Podgórze / Płaszów ul. Myśliwska 50m2 / 3 pokoje + balkon nowe budownictwo lux / winda / parking Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki w Rawałowicach. Jeśli szukasz ciszy i spokoju w odległości zaledwie 15min od Krakowa i pięknego widoku na okolicę zapraszam na prezentację oferty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Facimiech 12 w Krakowie. I speak English feel free to.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł51 m² 15 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Vetulaniego, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie deweloperskim. Nieruchomość ma ok. 160 m powierzchni i znajduje się na działce o powierzchni 1270 m . W skład domu wchodzą: piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 167,30 mkw, położony na 9-arowej działce w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum miasta, z szybkim dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Klęczany, w gminie Chełmiec, zaledwie 8km od Nowego Sącza w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 32,30 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Wrocławskiej 53 w Krakowie, na prestiżowym osiedlu Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 014 m² 79,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3014 m2 położona w malowniczej miejscowości Laskowa, gmina Laskowa, powiat limanowski. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł5 855 m² 124,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,5855 ha, położona w miejscowości Biecz (woj. małopolskie). Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, objęta funkcją mieszaną.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł83,07 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Józefińska 31 | 2-poziomowy apartament | Widok na Katedrę | Design z "M jak Mieszkanie" Szukasz prestiżu porównywalnego z ul. Nadwiślańską, ale cenisz autentyczność i kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł72 m² 9 152,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Segment domu z ogródkiem | Cisza, natura i komfort | Chrosna, gmina Liszki Kupujący nie płaci podatku pcc! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje nowoczesny segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł124 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

W świecie pełnym bodźców to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Na sprzedaż dom wolnostojący w Ochotnicy Dolnej. Powierzchnia całkowita domu: 124 m Działka: 1409.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł373 m² 67,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 373 m2 Cena : 25 000 zł Nr ewid.: 1472/3 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 13 oraz ok 29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kameralna inwestycja w Mnikowie, domy 120 m2, własny ogród, garaż, miejsce postojowe lokalizacja Mników, leżący w otulinie Teńczyńskiego Parku Krajobrazowego, to doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m w Nowej Hucie, zlokalizowane na Osiedlu Szkolnym w Krakowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł39,35 m² 13 443,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.