dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

169 000 zł1 297 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka położona w miejscowości Brody, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Działka o powierzchni 13 arów, w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł986 m² 659 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z wz na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł101 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w spokojnym miejscu 25 minut samochodem od centrum Krakowa. Cena od 800.000,00 zł. Stan wykończenia - deweloperski. Wszystkie media w budynku łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji. Trzy niezależne pokoje z możliwością wydzielenia czwartego zapewniają elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesna Powierzchnia Biurowa 160 m Modlniczka, ul. Koralowa Do wynajęcia przestronny, jasny lokal biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w strategicznym punkcie Modlniczki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł65,86 m² 12 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 64,05 m , położone w Krzeszowicach zaledwie 15 minut spacerem do centrum. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45 m² 15 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 45m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m . Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 599.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na wsi, mała działka, niskie koszty utrzymania Na sprzedaż dom drewniany po remoncie, doprowadzony do stanu deweloperskiego, położony w miejscowości Biskupice, gmina Gręboszów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w wyjątkowej kamienicy na płycie Rynku Głównego. Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny wystawowe z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

155,74 zł/m²244 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ścisłe Centrum Krakowa ok. Rynku Głównego powierzchnia 244 m2 + ogródek 100 m2 Restauracja w pięknej lokalizacji w ścisłym Centrum Krakowa. Pojemność maksymalna ok. 140 osób. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 800 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 18 ar z pięknym widokiem na Pasmo Brzanki Tuchów, ul. Daleka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 480 zł45,53 m² 15 341,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Мы также говорим на русском! Panowie i Panie - zjawiskowe mieszkanie! Przepiękna, nowiusieńka inwestycja. Absolutnie wspaniałe widoki. Ustawne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł11 932 m² 66,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękne działki w Krynicy Zdroju przy ulicy Zieleniewskiego. Działki położone wzdłuż ulicy Zieleniewskiego jadąc w kierunku Mochnaczki-Niżnej składa się z 4 działek   .

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł210 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący we wsi Pozowice w gminie Skawina! lokalizacja Pozowice to wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 200 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu n sprzedaż nieruchomość położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb podłopień o powierzchni 5200 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki , położone w Podolu-Górowej. Ceny ustalone na podstawie operatu licencjonowanego Rzeczoznawcy majątkowego. Operat do wglądu. Obydwie działki w mpzp oznaczone: "f86.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowoczesny, funkcjonalny, świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny położony w Sułkowicach, na płaskiej działce o powierzchni 10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,60 m² 6 712,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego segmentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, zlokalizowany w spokojnej części Krakowa Kliny. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składowania w Skawinie, powierzchnia ok. 1100 mkw. lub więcej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 900 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w gminie Czernichów w miejscowości Rusocice. Powierzchnia działki wynosi 39 arów. Przy drodze gminnej, asfaltowej. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,79 ar, o nr 669/3 położona w miejscowości Wierzchosławice (gmina Wierzchosławice). Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł65,98 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne i w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie (65.98 m2) z dwoma balkonami do wynajęcia. Usytuowane w doskonale skomunikowanej lokalizacji, bardzo blisko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A14 46,43 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł5 654 m² 244,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa-huta, ul. Brzeska. Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Z wz I projektem budowlanym O pow. 5654 m 2. Działka inwestycyjna z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Śliska Zapraszamy do wynajęcia apartamentu o wysokim standardzie w świeżo wyrestaurowanej, klimatycznej kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł233 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| idealne miejsce na twoją działalność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego lokali stanowiącego parter budynku gospodarczego położonego w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 106,13 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Długiej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ognisko, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się komfortem, przy jednoczesnej bliskości natury, jak również dla miłośników aktywnego trybu życia. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 371 zł40,02 m² 18 500,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij