dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

230 zł/m²10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajem gabinetów lekarskich Nowa Huta, kraków Szukasz idealnego miejsca na swój gabinet lekarski? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę wynajmu w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53,79 m² 5 391,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie W centrum miasta żabno Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o całkowitej powierzchni 53,79 m (użytkowej 48,30 m ) znajdujące się na 4. piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od 1 kwietnia! Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 782 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży ładną działkę o powierzchni ok. 48 arów, położoną w Łoponiu. Parcela ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 116,5 m długości i 41.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 58,89 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 487 zł39,86 m² 15 842,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł153,06 m² 5 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Komfortowy dom w otoczeniu pól i lasów, w którym od razu poczujesz się jak u siebie Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł68,04 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

The Partners Premium Real Estate prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,04 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Ekopark - Podedworze 13.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze zadbanego bloku przy ul. Skowronków w Tarnowie (grabówka).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Krzyszkowicach, idealny pod zabudowę jednorodzinną, bądź inwestycje. Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²155 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 155 m2 w Trzebini idealny na biura, usługi lub produkcję z dodatkowymi pomieszczeniami socjalnymi. Doskonała lokalizacja w pobliżu dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu po remoncie! Kraków Kazimierz ul. Wawrzyńca 33 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 594 zł67,90 m² 14 706,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w Krakowie, w rejonie nowej Trasy Wolbromskiej. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,48 m² 17 987,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mint property prezentuje na na sprzedaż apartament w budynku w inwestycji Tarasy Verona przy ul. Kołowej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 49.48 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 486 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka znajdująca się W miejscowości rudno W gminie krzeszowice oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax Działka o powierzchni 7486 m2. Objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

72,55 zł/m²48,24 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Frontowy lokal użytkowy do wynajęcia 48,24 m al. 29 Listopada, kraków Lokalizacja: al. 29 Listopada, kraków Powierzchnia: 48,24 m Poziom: parter Witryna: duża, przeszklona Cena najmu: 3 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł4 640 m² 96,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupienia widokową działkę w dzielnicy Swoszowice - Soboniowice przy ulicy Kuryłowicza. Działka znajduje się w trzecim pasie zabudowy, odsunięta od ulicy. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 100 zł51,91 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 900 000 zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferujemy państwu mieszkanie na parterze o powierzchni 27m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park II. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 684 zł74,74 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia niewielką kawalerką położoną przy al. Słowackiego w okolicy Radia Kraków. Położona na parterze kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w inwestycji firmy atal. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - jasne, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Czerwone Maki (dębniki) lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 598 zł47,45 m² 22 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł170 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Zapraszam na prezentację dom wolnostojącego w Mnikowie położonego na prawie 13-arowej działce. W tym domu, z dobrym skutkiem, połączono tradycyjną architekturę z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 20a w miejscowości Rzuchowa w gminie Pleśna na terenie przeznaczonym w mpzp pod budownictwo mieszkaniowe. Działka z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²2 300 m² 96 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje do wynajęcia lokal handlowy w Krakowie, dzielnica Borek Fałęcki.Lokal o powierzchni ok. 2300 m2 znajduje się na parterze budynku.Do dyspozycji najemcy przysługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł84,30 m² 12 692,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 84,30m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 570 m2, w miejscowości Ujazd gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka Budowlana w Libiążu 5050 m Przestrzeni i Możliwości Idealne miejsce na budowę domu jednorodzinnego, w otoczeniu natury. Przeznaczenie: działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,40 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 840 zł33,20 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł49,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 230 zł36,45 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem do generalnego remontu o powierzchni ok 200m2 z nadanym numerem porządkowym na działce ponad 20ar w miejscowości Poręba- żegoty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł321,70 m² 2 794,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Ofertą sprzedaży jest nowy energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 199,70 m2, postawiony na płaskiej widokowej działce o powierzchni 13,40 ar. Budowany z pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta nowego domu do sprzedaży W wołowicach! Do sprzedaży dom wolnostojący do wejścia w gminie Czernichów. Nieruchomość stale pielęgnowana, starannie zagospodarowana - dom gotowy wprost.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 820 zł41,48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu Tamer Massri |   Skontaktuj się już dziś i poznaj szczegóły! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony na VII kondygnacji nowo zrealizowanej nadbudowy.