dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4930m2 położona w miejscowości Wola Batorska (gmina, niepołomice). Przeznaczenie: pod zabudowę budynkami jednorodzinnymi (964m2), teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 600 zł85,60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Czteropokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Hali Targowej. Lokalizacja Ulica Blich to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w centrum Krakowa - idealna inwestycyjnie zarówno na krótki, jak i długi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków- swoszowice / Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze/ 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem! mieszkanie wykończone gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

273 850 zł978 m² 280,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 978m2 w miejscowości Siercza gmina Wieliczka. Działka kształtna, o szerokości 29m, teren jest lekko nachylony z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż mały dom z potencjałem położony w Chełmku przy ul. Piastowskiej. Na sprzedaż niewielki, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 51 m (obmiar własny), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł142,40 m² 9 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferta bezpośrednia od dewelopera. Kupujący zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 400 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las Trzciana, powiat bocheński Prezentujemy ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 0,8455 ha , położonej w malowniczej miejscowości Trzciana, w gminie Trzciana, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze budynku z 2025 roku przy ulicy św Barbary 16f w Wieliczce na pograniczu Krakowa. Inwestycja Osiedle Solne zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł220 m² 2 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czechówka, gmina Siepraw - na sprzedaż dom całoroczny w atrakcyjnej lokalizacji z potencjałem o powierzchni użytkowej ok. 220 m2, na działce o powierzchni 10a, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,20 m² 7 792,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 128,2 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 21 arów, położona w Wojniczu, z dojazdem od ulicy Krakowskiej. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł99 m² 25 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: domofon, miejsca postojowe, miejsce postojowe pod budynkiem; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 266 000 zł4 532 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwienne - gmina Czarny Dunajec, koło Zakopanego! - działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 45,32 ar. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną i usługową -mnu. -.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,70 m² 6 423,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku w Olkuszu przy ul. 29 Listopada, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł190 m² 9 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:914 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w Krakowie w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość Z duzym potencjałem inwestycyjnym. Dzięki 2 niezależnym wejściom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł122,40 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,40 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł2 930 m² 192,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowo- rolna położona w Mnikowie gmina Liszki. Oferta na wyłączność biura Działka usytuowana w II-linii zabudowy w całości objęta mpzp. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

164 160 zł912 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 912m 2 położona w spokojnym miejscu Jordanowa. Działka płaska, o regularnym kształcie. Została wydzielona z większej.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł158 m² 48,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom rodzinny z pięknym ogrodem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom rodzinny z pięknym ogrodem w Zielonkach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł41,32 m² 19 119,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w gotowej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe 50m2 - z możliwością wydzielenia jasnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,50 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m położone jest na osiedlu Włókniarzy w Andrychowie w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania znajdującego się przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 22,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro nieruchomości az nieruchomości nowy sącz, ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w miejscowości Mszalnica, gmina Kamionka Wielka, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł149,19 m² 12 065,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Bibice - Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (graniczy jedynie garażem i łazienką na piętrze) w stanie deweloperskim. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 929 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie czas zwalnia, a jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków. Taka właśnie jest ta 19-arowa działka rolna, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²220 m² 14 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w sercu Nowego Sącza - na parterze reprezentacyjnego budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Lwowskiej 59. Lokal położony jest 200 m od Galerii Trzy Korony. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł118,52 m² 9 694,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę 4 domów - Nowy Targ, rejon Klikuszówki Perfect Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży d ziałki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w stanie deweloperskim w zabytkowej kamienicy Stare Miasto, ul. Helclów Zespół Annderson oferuje dwa mieszkania o łącznej powierzchni 68 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o pow. 481m2, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ok. 80-letnim, murowanym z cegły, krytym blachą o powierzchni: mieszkalnej ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 przy ul. Piwnej w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 966 zł41,49 m² 14 797,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- - przedstawiam do sprzedaży parterową kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Mireckiego. Lokal przeszedł generalny remont w 2017 roku. Ze względu na dobudowane wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 284 zł50,44 m² 10 751,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26 | 64 m | balkon | piwnica | klimatyzacja | 512 000 zł Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1.