dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 925 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 925 ogłoszeń

2 250 000 zł350 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:837 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy budynek w sercu Zakopanego, który od kilku lat pełni funkcję pensjonatu, przyciągając turystów swoim urokiem i komfortem. Wolnostojący dom o pow. 350m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł56 m² 24 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe, świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Lipnica Górna, położony na dużej działce o powierzchni około 30 arów, z możliwością dokupienia większego areału nawet do 76 arów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy penthouse o powierzchni 139 m w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Inwestycja Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, ul.Krakowska, 1 piętro , do wynajęcia dwie sale po 250 m2 , sale o całkowitej powierzchni 500 m2. Czynsz najmu , 20 zł /m2 do uzgodnienia. Wszystkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 573 m² 305,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY OKAZJA INWESTYCYJNA - Kraków, Branice.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł138 m² 6 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom do remontu, powierzchnia mieszkalna 138 m z działką 5000 m Siercza gmina Wieliczka. Zapraszamy na dom otwarty 16.05.2026r. o godz. 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny w miejscowości Biskupice Radłowskie Lokalizacja. Budynek zlokalizowany w miejscowości Biskupice Radłowskie, gmina Radłów. Biskupice Radłowskie leżą na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 218 m² 261,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę inwestycyjną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną na obrzeżach miasta Gorlice, obręb: stróżówka o powierzchni 22,18 ar oznaczona jako numer ewid:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł4 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę przemysłowo-komercyjną (3p/u) z niewielką częścią mieszkaniową (74 mnu1). Działka w części 27% - przeznaczenie mieszkalno-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze bloku na ul. Brandstaettera w Tarnowie. Mieszkanie przestronne, 57mkw., funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwa pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 020 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 10 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się na os. Kurów w gminie Bochnia. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! 3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł56,87 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,44m zlokalizowane IV.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 200 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane widokowe na sprzedaż, położone w spokojnej i urokliwej okolicy. To doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje: działkę budowlano-rolna o powierzchni 3610 m kw. w miejscowości Olszowice gm. Świątniki Górne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego obręb 005.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 300 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 43 arów położona w spokojnej miejscowości Wróblowice, okolice Zakliczyna nad Dunajcem. Działka o prostokątnym kształcie i o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 580 zł51,34 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

6 567 €1 194 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową we wschodniej części Krakowa, w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj komfortowo na Czyżynach - idealne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować przestrzenne mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,33 m² 12 928,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji Osobna kuchnia | Balkon typu ogród zimowy | Do remontu - pełna swoboda aranżacji | Idealne dla pary, singla lub inwestora ***** rozkład pomieszczeń: * Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2 w miejscowości Szlembark , gm. Nowy Targ. Nr ewid. działek 651/1 i 651/2. Działka o szer. od ok. 7 do 19 m i dł. 67 m. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły z windą na osiedlu Centrum C. Opis Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 008 m² 114,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prestiżowy adres: kawalerka dla singla na woli justowskiej / salwatorze Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w najbardziej pożądanej części Krakowa? Biuro realdom prezentuje unikatową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 400 m² 13,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zabezpieczyć pieniądze przed wciąż niebezpieczną inflacją? A może zawsze marzyłeś by zostać drwalem, tylko brakowało Ci drzew do wycinki? Powód dla którego tu trafiłeś może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł161,73 m² 7 110,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,79 m² 18 185,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mb estates ma przyjemność zaprezentować sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ulicy Rydlówka w Krakowie. To doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,82 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokości 2,81 m, zlokalizowane w sercu Nowej Huty na osiedlu Zgody, niedaleko Placu Centralnego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Popardowa, 10 min od centrum Nowego Sącza. Grunt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 987 zł51,42 m² 12 368,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46 m - zlokalizowane w kameralnym, 4 piętrowym budynku w centrum Krakowa - Olsza. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 185 000 zł7 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł220 m² 15 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom nad zalewem Bagry pierwsza linia brzegowa! Kraków, podgórze (płaszów) ul. Kacza Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż położony bezpośrednio przy zalewie Bagry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej części Krakowa Wróżenicach, przy ul. Wróżenickiej 82. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie lokal stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 70 m usytuowane w Gorlicach, obręb Sokół,.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 430 zł79,67 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 927 zł52,19 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Duża i jasna kawalerka do wynajęcia od zaraz. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 38 m usytułowane na 2 piętrze budynku w samym centrum Miasta Gorlice przy ulicy Rynek.