dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 924 ogłoszenia

1 999 000 zł160 m² 12 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż dom z płazów w miejscowości Szaflary o pow. 160 m2 położony na działce o pow. 464 m2. Nieruchomość ogrodzona z bardzo dużym tarasem z którego rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

16 700 000 zł1 220 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Rezydencja ochojno - 17.000 m prywatnej przestrzeni z panoramicznym widokiem na Kraków i Tatry. Na szczycie Pogórza Wielickiego, w miejscu, gdzie horyzont spotyka się z ciszą,.

Szczegóły ogłoszenia

4 855 000 zł229 m² 21 200,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł69,47 m² 21 520,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 70 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 100 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka W sąsiedztwie lasu W świetnej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu otoczoną zielenią, sąsiadującą z lasem działkę budowlaną o numerze 1313.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 000 zł69 m² 13 507,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-12 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,35 m² 20 926,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie na krakowskim Salwatorze lokalizacja: jedną z najbardziej krakowskich dzielnic miasta, na wskroś przepełnioną tradycjami polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

235 846 zł26,96 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.26,96 m2 (M3) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup zwolniony Z podatku pcc do biura Na sprzedaż bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze (ostatnim) kameralnej, nowej inwestycji (planowane zakończenie - IV.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł85 m² 61,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z ogrodem przy Zalewie Nowohuckim spokój i zieleń 10 min od centrum Krakowa Szukasz przestrzeni, ciszy i zieleni a jednocześnie dobrego dojazdu do miasta? Ten dom to połowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, prokocim Doskonała inwestycja lokalizacja Ulica Wielicka co zapewnia bezproblemowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon - do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica podgórze/podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 500 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w Bodzanowie. Obecnie działka ma przeznaczenia budowlano-rolne (niecałe 9 a terenu budowlanego), jednak procedowany jest nowy plan, wg którego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 763 m² 187,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 18 arów, położona w miejscowości Pobiednik Mały (gmina Igołomia-Wawrzeńczyce), tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 700 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 47 arów | 390 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł85 m² 9 636,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego Krakowa. 4 kameralne budynki mieszkalne, każdy zaledwie z 10 mieszkaniami. Budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji, idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny! Powierzchnia: 47,00 m Układ mieszkania: - wiatrołap 4,60 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł2 781,46 m² 4 278,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16, obręb ewidencyjny: zakliczyn Adres: ul. Grabina 10 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie, uwarunkowania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 566 zł61,80 m² 16 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł260 m² 3 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej okolicy - Królówka, gmina Nowy Wiśnicz Prezentujemy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 260 m2, położonego w miejscowości Królówka, w gminie Nowy Wiśnicz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 940 zł56,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania Olkusz Inwestycja ta to odzwierciedlenie zrealizowanego już budynku na tej samej ulicy w Olkuszu. Jest to unikalny dwupiętrowy, kameralny budynek w nowoczesnym stylu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3 pokoje przy ul. Pachońskiego - Świetna komunikacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 334 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest sześć (6) urokliwe położonych działek budowlanych oznaczonych numerami ewidencyjnymi:   powierzchni 0,0768ha - 0,1202ha oraz działka numer: 2341/20.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł118 m² 19 068 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 118 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku w ekskluzywnej, niskiej zabudowie. To nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

42,51 zł/m²23,29 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Limanowej. Lokal po remoncie, składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 23,29 m 2 Usytuowany na 1 piętrze, posiada wspólne pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bukowinie Osiedle 1403 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1403 m , położona w malowniczej miejscowości Bukowina Osiedle. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 500 zł100 m² 11 695 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z indywidualnym garażem oraz piwnicą - Prądnik biały/bronowice! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 989 zł150,38 m² 13 299,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

100 000 rabatu na majówkę! Wcześniejsza cena 2 100 000. Nie przegap tej okazji! Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 1000 m2 (10 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Morawica, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie jest uchwalony od 2020 roku miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł36 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w centrum Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękną kawalerkę o powierzchni 17 m2 położoną przy ulicy Morelowej w Krakowie- wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 97 a zlokalizowana w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Działka posiada prawomocną decyzję wz na kompleks 6 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł302,60 m² 8 228,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m (użytkowej 270,3 m ), położony na działce 6,97.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 152 zł51,90 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.