dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

298 000 zł1 004 m² 296,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Kraków, nowa Huta, łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł360 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny handlowo produkcyjno - magazynowy o łącznej pow. 360 mkw murowany, ocieplony kryty blachą, posadowiony na działce o pow. ok.7 ar. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 36m z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z końca 2025 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 627 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok 1627m2 w Trzebini Siersza obręb Góry Luszowskie oraz udział w drodze. Działka nie znajduje się na terenach zagrożonych zapadliskami.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 417 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować ogrodzoną działkę budowlano-leśną na sprzedaż przy ul. Działy w Mogilanach. Idealna dla osób szukających częściowo zalesionej działki oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²150 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa: - w wysokiej klasy biurowcu - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - dostępne powierzchnie biurowe w tym samym budynku: 25m, 50m,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 250 m²

Oferta sprzedaży domu Z dużą widokową działką ryglice Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Ryglice z widokiem na tereny Pogórza Ciężkowickiego, u północnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł67,64 m² 28 829,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu należą do właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z dochodem z najmu - tuż przy Krupówkach! Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 846 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy ofertę skierowaną wyłącznie do deweloperów zainteresowanych realizacją inwestycji mieszkaniowej na terenie gminy Brzesko. Przedmiotem oferty jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł9 900 m² 156,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana o pow. 9900 m2 położona w miejscowości Pisary gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, a następnie sięgaczem drogowym(ok.100m), który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 874 zł36,51 m² 15 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w budynku Angel City (od strony dziedzińca). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 507 m² 218,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana położona w Knurowie. Miejscowość to wieś gorczańska położona na południowych stokach Gorców. Nieopodal przebiega słynna Przełęcz Knurowska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

GOTOWA POWIERZCHNIA BIUROWA DO WEJŚCIA ul. Kamieńskiego | Podgórze Duchackie| Podgórze| Kraków Oferujemy na wynajem gotową do wejścia powierzchnię biurową w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43,80 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,8 m , zlokalizowane przy ul. Metalowców 18 w Andrychowie. Lokal położony jest na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 264 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 2264 m2 w Płazie, ul. Podgórze. Więcej informacji nt. WZ udzielimy telefonicznie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł10 400 m² 22,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w malowniczej okolicy idealna inwestycja! Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury, a jednocześnie z dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 385 m² 115,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,85 ara, położoną w miejscowości Gawłów (nr działki: 554/12), gmina Bochnia, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 900 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny, z dwóch strony ogrodzona od sąsiadów. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Wadowicach przy jednej z głównych ulic. Lokal parterowy o powierzchni 60 m2, idealny na kancelarię, punkt porad, biuro rachunkowe. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł54 m² 15 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr 81 Brak prowizji Brak podatku pcc Nowa inwestycja w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Oddanie IV kwartał 2026 r. Mieszkanie o powierzchowni 54 m2 znajdujące się na 5 piętrze kameralnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

198 702 zł15,77 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł210 m² 5 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczych Koźmicach Wielkich, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 322 zł38,67 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,21 m² 17 701,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Dom położony jest na kameralnym osiedlu domków szeregowych na krakowskich Pychowicach pomiędzy ul. Tyniecką, ul. Norymberską i ul. Grota Roweckiego. W pobliżu osiedla mamy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł300 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł64 m² 14 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy funkcjonalny układ - znów W sprzedaży! łap swoją szansę! idealne dla rodziny: 4-pokojowe 64 m2 w inwestycji Glogera 32 - Prądnik Biały / rozwinięta infrastruktura: zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 200 zł94 m² 24 140,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne, podzielone na dwa mniejsze przy ul. Lema english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować funkcjonujący projekt - dwupak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 119 000 zł159 m² 13 327,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, zoo, błonia, kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom W mszance idealna oferta dla osób chcących prowadzić działalność w miejscu zamieszkania lub poszukujących przestrzeni pod działalność gospodarczą z zapleczem mieszkalnym Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł916 m² 180,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana przeznaczona również na usługi o powierzchni 916 m2 w Libiążu. Idealne miejsce na budowę domu lub lokalu dla twojej działalności. -Opis: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom W miejscowości siedliszowice, gmina żabno! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Siedliszowice, w gminie Żabno, powiecie tarnowskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 525 zł37,71 m² 16 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m2 (1 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł163 m² 5 331,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z duszą artysty | przestrzeń do życia i tworzenia | Brzozówka koło Tarnowa 162 m | działka 1600 m | 870 000 zł Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 349 000 zł430 m² 5 462,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Wadowice. Lokal na parterze przystosowany dla niepełnosprawnych , własny duży parking .Pod MINI GALERIE LUB GABINETY LEKARSKIE. N a sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 430m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | dostępne od zaraz | świetna komunikacja Prądnik Czerwony ul. Majora 5 Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe, położone w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1927 roku, w ścisłym centrum Krakowa. Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 056 m² 33,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki usługowej ? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Osieku przy skrzyżowaniu ulicy Spacerowej i Włosieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł9 802 m² 33,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2.