dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25 923 ogłoszenia

899 000 zł11 700 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa | 11 700 m | mpzp U2 | Gdów Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 11 700 m , położone w Gdowie. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł2 700 m² 10,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne położone w spokojnej i cichej okolicy w Dębnie przysiółek Dębczak. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi gminnej utwardzonej. Malownicza okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 55 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Lokal mieszkalny jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 43m2 mieszczące się na parterze wyremontowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł28 200 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,82 ha, położony w miejscowości Kunkowa. Zgodnie z mpzp gminy, działka leży w terenach o symbolach: r/k - tereny rolne o szczególnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 866 520 zł138,09 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny apartament z tarasem w prestiżowej inwestycji Ludwinów przy Bulwarach Wiślanych english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlano-leśna o powierzchni 37,56 ar, w tym ok. 20 ar części budowlanej w Krzyszkowicach zabudowana starym drewnianym domem do rozbiórki. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł250 m² 2 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Obiektem sprzedaży jest dom położony w sąsiadującej bezpośrednio z Nowym Targiem miejscowości Waksmund. Wieś leży nad Dunajcem i słynie ze swojego pięknego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł83 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy." Czworaki Budynki 1 i 2 Każdy dom składa się z parteru oraz poddasza o powierzchni 83 m plus ogródki i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zarezerwowane Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, podgórze Duchackie, ul. Kordiana 62 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł170 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, solidny dom o powierzchni użytkowej 170 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny dom w górach - Poręba Wielka / Koninki Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części regionu - w Koninkach, zaledwie około 1 godziny od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,78 m² 14 585,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,78 m, zlokalizowane w zadbanym budynku na zmodernizowanym osiedlu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Biała Niżna, gm. Grybów (pow. nowosądecki) W skład nieruchomości wchodzą dwie działki o numerach ewidencyjnych: 869/5, 859/6, o łącznej powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,68 m² 9 204,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie znajdziesz drugiej takiej oferty. Do sprzedania jasne, dwupiętrowe mieszkanie położone w sąsiedztwie centrum Andrychowa w bardzo kameralnej i cichej lokalizacji o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł116 m² 7 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży parterowe energooszczędne domy o powierzchni 116m2 zlokalizowane na działkach o powierzchni około 750m2. W każdym domu znajdują się cztery pokoje, dwie łazienki, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 539 zł57,73 m² 15 166,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł302,60 m² 8 228,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m (użytkowej 270,3 m ), położony na działce 6,97.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 24,2 ara (nr ewid. 798), położonej w malowniczej miejscowości Poręba Spytkowska, oddalonej zaledwie 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 793 zł44,50 m² 10 287,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł25,01 m² 20 751,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dostępna od zaraz garsoniera bronowice inwestycja lindego 2 noho Do sprzedania nowa garsoniera w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Lindego 2. Opis inwestycji widok na równowagę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł42,83 m² 14 942,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

4 miliony turystów rocznie W tatrach. 25 minut od zakopanego bez zakopiańskiego cyrku. Widok na góry i zwrot z inwestycji w jednym pakiecie. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

8 347 500 zł556,50 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 556,5 m2 Kraków zabłocie Do sprzedania nowoczesna przestrzeń użytkowa w dzielnicy Zabłocie. Mieści się na 3 kondygnacjach (parter, 1 i 2 piętro) w kilkuletnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w centrum! ul.Szujskiego 31,Tarnów Powierzchnia: 45,7 m-4 piętro Układ: 2 pokoje + kuchnia, łazienka Mieszkanie od strony południowej, umeblowane Na metraż 45,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł55,68 m² 8 081,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż Zbylitowska Góra | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z prywatnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł808 m² 615,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Maszków około 3 km za Michałowicami - działka budowlana 8,08 ara zabudowana budynkiem z wydzieloną garsonierą i garażem + projekt budowy drugiego domu na działce - tj. dom mieszkalny wg.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na Woli Duchackiej, przy ulicy Estońskiej. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty: dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 987 470 zł77,94 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł143 m² 6 083,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą naszego biura dom wolnostojący dwa niezależne mieszkania nowym sączu na osiedlu gołąbkowice Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w Nowym Targu, w rejonie Kokoszków przy ul. Kokoszków Boczna, u podnóża Gorców. Lokalizacja zapewnia widok na panoramę Tatr oraz bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 800 m² 360,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż: działkę budowlana położona we Wrząsowicach gm. Świątniki Górne przy zbiegu ulic: malowniczej i Witolda Pileckiego z pięknym widokiem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,28 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54,28 m2 na I piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 64 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( kilka minut spacerem spacerem). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł420 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 413 m²

Wyjątkowy, przestronny dom z panoramicznym widokiem i potrójnym garażem. Na sprzedaż oferujemy klasyczny, wielopoziomowy dom wolnostojący, usytuowany na malowniczej, nachylonej działce, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł201 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa / rejon Bonarka City Center / Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł51,32 m² 16 932,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ładne, zadbane 2-pokojowe Z dużym balkonem Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł130 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł150 m² 4 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Archeton Delta, wybudowany w 2003 roku z pustaka max, ocieplony 10 cm styropianem. Najważniejsze informacje o nieruchomości: powierzchnia.