dowolna

Ogłoszenia nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

25 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 921 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w stanie deweloperskim na widokowej działce*. * załączone rzuty są poglądowe Dom o pow. użytkowej 1 16 m.kw. składa się z dwóch kondygnacji: - parter: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 098 zł61,11 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkjconalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Podgórki Tynieckie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 040 zł39,60 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkjconalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Podgórki Tynieckie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 796 zł54,22 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Funkjconalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, wc, garderoby i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Podgórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł132 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - Golkowice, gm. Wieliczka We speak English | Розмовляємо українською Idealne połączenie natury, nowoczesności i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł70 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Szukasz domu z dużą działką? Ten parterowy, wolnostojący dom o powierzchni 70 m znajduje się na działce o powierzchni 1674 m . Dom jest funkcjonalny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł2 730 m² 340,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 27,3 ar, położone w miejscowości Zaskale, w bezpośrednim dostępie do drogi gminnej ul. Bogdana Werona (asfalt). Działki numer 948/5;.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym okolice Tarnów Oferujemy do wynajęcia przestronny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 051 490 zł293,07 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 293,07 m , usytuowany w Skawinie przy ulicy Granicznej w nowoczesnej inwestycji Arka Nova. Nowa niższa cena Tylko 7 500 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 556 240 zł222,32 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 222,32 m , usytuowany w Skawinie przy ulicy Granicznej w nowoczesnej inwestycji Arka Nova. Nowa niższa cena Tylko 7 500 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 785 zł82,45 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł59 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mogilskiej. Na układ mieszkania składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł10,31 m² 14 451,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Gorzkowie, gmina Bochnia. Działka widokowa o powierzchni 10,31 ar znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania dwupokojowe przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na Tatry, o powierzchni 31,05m2, znajdujące się przy ul. Gutowej w Murzasichle. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44 m² 15 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami. Loka położony na III pietrze budynku z 2006 roku zlokalizowanego na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Libertów / gaj - do sprzedania widokowa działka w całości budowlana z wystawa południową o powierzchni 800m2 Działka zlokalizowana pod Krakowem przy granicy miejscowościmiejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam na prezentację domu letniskowego położonego w Gm. Niepołomice w miejscowości Zabierzów Bocheński Dom położony na działce 18 arowej budowlano- rolnej. W gminie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 095 zł54,05 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Tarnowskie Sady w centrum Tarnowa. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 089 zł32,63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Tarnowskie Sady w centrum Tarnowa. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 528 zł66,24 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł530 m² 17 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:941 m²

Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m (całkowitej ok. 530 m ), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140,30 m² 7 476,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący na 9-arowej działce - Zakliczyn, powiat myślenicki Oferta wyłącznie w biurze danax Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom oddany do użytkowania w 2015 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 300 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z widokami z dużym potencjałem w trakcie realizacji przyłącza prądu. Cicha i spokojna okolica blisko Bukowiny i Białki Tatrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł30 m² 27 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Link do filmu Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie w sercu Krakowa! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł71 m² 22 535,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 71 m , położony w prestiżowej, zielonej części miasta. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim, 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92,37 m² 15 145,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5- piętrze w 5- piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę, najwyższą jakość wykonania i energooszczędne technologie. To kameralne osiedle składające się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł120 m² 13 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 679 000 pln za mieszkanie z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65 m² 19 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, tak, jak na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł56 m² 25 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 000 zł122 m² 12 942,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 121 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 000 zł137,09 m² 8 133,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Wrobela. Projekt obejmuje: - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 4 segmenty To wyjątkowe osiedle łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84 m² 10 595,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe nowocześnie umeblowane 84m2 mieszkanie mieszczące się na skraju Puszczy Niepolomickiej w miejscowości Kłaj. Mieszkanie mieści sie na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,83 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł30,70 m² 13 908,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m , położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,69 m² 6 699,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oświęcim Os. Chemików ul. Szpitalna 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,69 m , usytuowane na II piętrze w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,64 m² 6 887,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Oświęcim ul. Słowackiego - idealna lokalizacja! Zapraszamy do zakupu słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,64 m , usytuowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł351,09 m² 15 665,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:791 m²

Victoria Estate prezentuje rezydencję w stylu górskim w Zakopanem-Chłabówka otoczony zielenią, u podnóża Nosala, 7 min do centrum Zakopanego. Położony w niezwykłym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł71,90 m² 5 688,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania słoneczne 4 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę dużego , 4 pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze.